Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

tüm teşkilatı kınıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150-zAt
    böyle saçma birşey olamaz.Eğer sen bu yüzden bunu polise ödetirsen yarın bir gün adam bir suçluyu kovalarmı,riske girermi bana ne kaçsın demezmi zararı banamı demezmi, motora bir zarar gelse çarpsa nasıl olsa bana ödetecekler demezmi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yageo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    buneya insan bile bile kaza yaparmıda ödetiyorlar.Diyelimki takipde yakalamak için çarpması lazım,yada düştü ne olucak cepdenmi gidecek.Hadi canım bune saçmalıkdır yahu.Televizyonlarda görüyoruz adamları yakalamak için özellikle arabasına çarpıp duruyor polisler Amerikada arabayla.Canım Türkiyem kanunları,...PKK'ya meclisde maaş verelim benim polisimin maaşından keselim helal olsun vallahi.
    Arkadaşlara acil şifalar geçmiş olsun

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    İşte yurdumun emliyet teşkilatı

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ankara b.Şehir belediyesine bağlı zabıtalarda bu uygulama yok... 30 tane motor olmasına rağmen 2 motorcu var.... Hemde daha rodajları yapılmamış Bmv1200gs...

Ne kadar acı değilmi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çüüşşşş ulan.... oha be ayıp
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    yuh be kardeşim insan hayatına saygı bile yok
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    aynı durum sadece motosikletli polisler için değil hizmet ya da makam aracı tüm kamu aracı kullanan personele kullandığı araç zimmetlenir. askerde şöför olarak ayrılan er erbaş bile neden olduğu hasarı öder. ama genelde tamir maliyeti gerçekten çok daha düşük çıkarılır ve personelin zora girmesi engellenmeye çalışılır....

elbette tek taraflı kaza sonrası bi de maddi mağduriyet yaşamak çok zor ama öte yandan alkollü kazaya karışan bi çok kamu şöförü var ortalıkta maalesef...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    adamlar 24 saat itin kopeğin peşinde olsunlar sonrada boyle uygulamam oh ne ala memleket kendimden biliyorum 14 ile 17 yaşım arasında karakola duştuğumuzde adamlar nasıl deliriyordu şimdi aklıma geliyorda valla iy sabırlıymışlar diyordum uygulamaya dikiz

Motosikleti
    KAWASAKİ KX 250
    arkadaşlar öncelikle şaka degil gercek en azından bana anlatılan bu hem bende daha önceden karşılaştım kırılan sinyaleri bile ödetiklerini gördün
    [MEDIA][/MEDIA][COLOR="Black"]:pr:[B]asfalt bizi bozar abi[/B][/COLOR]

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ffilozoff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle şaka degil gercek en azından bana anlatılan bu hem bende daha önceden karşılaştım kırılan sinyaleri bile ödetiklerini gördün
    Ben yunus olsam oturur motoru seyrederim... Ya kovalarken bişey olursa motora....

canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    nerelere geldi bu ülke ah ah

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    adalet mülkün TEMELİDİR
    temel çatlak olunca memur ne yapsın
    bu konuyu takip edelim sonuç ne olacak bakalım
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adalet mülkün TEMELİDİR
    temel çatlak olunca memur ne yapsın
    bu konuyu takip edelim sonuç ne olacak bakalım
    Ne başbakan okur ne içişleri bakanı..... Dövünür dururuz....

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece kaza yaptıklarında ödetmiyorlarki! Garantisi biten motorların bakım masraflarınıda ödetiyorlarmıs.Geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum kardeşlerimize.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

trattataa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birincisi kol kırılır,yen içinde kalır
    eğer böyle bir olay olmuşsa bile devlet organları içindeki bir sonuçlanmamış bir sorunu buraya taşıman yanlış.
    o memur arkadaşlar gerekli mercilere müracaat ederler,haklarını savunurlar,problem en adaletli şekilde çözülür.Devlet memurunu mağdur etmez.
    ikincisi benim motoru da tamir eden,bakımını yapan işinin erbabı bir arkadaşım var.
    ona sürekli emniyetin motorları geliyor ve ücret emniyet müdürlüğüne fatura ediliyor,kazayı yapan polislere değil.
    ve son olarak forumdaş arkadaşlara bir mesajım var..
    bu kadar kolay atlamayın her mesaja

Motosikleti
    250cc scooter
    bence devletinde kendi hakkını ve malını koruma gibi refleksi vardır konuda budur .
    olay gerekli mercilere intikal ettirilir polis arkadaş suçsuzsa zaten onun parası kesilmez
    zaten öyle bişey olsa polisin elindeki motor kırk milyar ,kazayla yaptığı olayın masrafını bile ödiycekse hiçbir polis o motorun gazına basmaz ,basamaz.
    mesela ozaman hırsızı kovalarken düsecek masrafını o ödiyecek ,sonuçta oda görev buda görev aynı şey ,deyişmez .
    arkadaş suçluysada yani tespit edilmiş önkaldırma gereksiz hız yapma gibi vs bir durum varsada rahatsızlığı süresince maaşı yatar ,masrafıda kesilir heralde , doğru olan budur bence uygulananda budur .
    yasama ve yürütme organlarında duygusallık yoktur haklı ,haksız suçlu ,suçsuz vardır bu deyişmez ve deyişmemelidirde
    ancak as üst arasındaki vefa,deyer,çalışma azmi ,haklılık payı vs vs şeyler yukardaki faktörlere etki eder bazende belirleyici faktör olur ,okadar

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    bu devletten her şey beklenir valla.....
    facebook(Fazer Tutkunları)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sigortanın garantisi bu olsa gerek ama o bile işe yaramazsa,
    sahip çıkılmazsa çok uğraşırız bu olaylarla

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı durum sadece motosikletli polisler için değil hizmet ya da makam aracı tüm kamu aracı kullanan personele kullandığı araç zimmetlenir. askerde şöför olarak ayrılan er erbaş bile neden olduğu hasarı öder. ama genelde tamir maliyeti gerçekten çok daha düşük çıkarılır ve personelin zora girmesi engellenmeye çalışılır....

elbette tek taraflı kaza sonrası bi de maddi mağduriyet yaşamak çok zor ama öte yandan alkollü kazaya karışan bi çok kamu şöförü var ortalıkta maalesef...
    Her aracın parasıda istenmezki, harb ederken tankın parasını tank mürettebatından, Düşen F16 ların parasınıda pilottan isterlerse ne olur?
    Milyon dolarlar???

Polislerde hergün suçla savas halinde? Şehit polisin ailesi ne istesin devletten?

Polis araçla kaza yaparım endişesiyle iş yapacaksa, lütfen yapmasın, hayırda gelmez zaten
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Motosikleti
    250cc scooter
    Alıntı songokhu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her aracın parasıda istenmezki, harb ederken tankın parasını tank mürettebatından, Düşen F16 ların parasınıda pilottan isterlerse ne olur?
    Milyon dolarlar???

Polislerde hergün suçla savas halinde? Şehit polisin ailesi ne istesin devletten?

Polis araçla kaza yaparım endişesiyle iş yapacaksa, lütfen yapmasın, hayırda gelmez zaten
    bencede katılıyorum
    bide olaya tam vaakıf olmadan slogan vari olaya yaklaşmasak nacizane fikrim daha iyi olacak .herşeyde istisnalar olabilir ancak herşeyde genelleme olmaz gibi geliyor.saygılar(songokhu sana demiyorum)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)