Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

İki saniye ile canımdan oluyordum !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Çok çok geçmiş olsun motosikletler türkiye de tanınmıyor malesef böle kendini bilmez şerefsizler çok bunlara acımamak lazım ama elden bişi gelmiyoki .....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250cc scooter
    valla konu açıcaktım zoruma gitti yazıveriyim dedim ,bu gün 3 sıraları tek yönlü
    iki şeritli yolda ,sol taraftan giderken bir baktım ters yönden kango ve içinde Oçocuğu kaptırmış geliyo bi anda karşımda görünce ve bide kendi yoluymuş gibi yavaşlamayınca o anda aynaya bile bakmaya fırsat bulamadan refleksle kendimi sağ şeride atmak ihtiyacı duydum
    tam o sıradada sağdan beni geçmeye çalışan bir araba daha !!,korna çaldı allahtan hızım 40 falandı frene bastığım gibi ayaklarımı yere koydum iki arabayada silme vaziyette zorla durabildim ben durdum hangisine ne diyim diye düşünürken sağdaki gaz kesmeden gazladı zaten solumdaki Oçocuğuda aynasına elim çarpınca durdu tepkim üzerine nedese beyenirsiniz ''okadar araba tersten geliyo biraz dikkat etsene bi benmi varım sanki diyo bide utanmadan şerefsiz diyoki;sağına dikkat etmiyosun ona çarpıcan bana laf söylüyosun diyo ''ulan pişkin pişkin kendini haklı çıkarmaya çalışıyosun falan biton laf dedim ancak böyle şerefsizlere laf söylemiycen direk olaya gircen ama işte ozamanda hangisiyle uğraşıcanki bilmiyorum başın belaya gidecek o olcak.veya pisikopat olucan ne yaparsan yap ne olursa olsun koymuycak

neyse oara yol kapandı millet geldi bizi ayırdı yola soktu falan ama bi fiske vuramadımya içime yer etti gördüğüm herkeze olayı anlatıyorum rahatlamak için burayada yazıyım dedim biraz uzun ama oldu özür dilerim

Motosikleti
    sym mio
    geçmiş olsunn...
    biber gazı faydalı ama pınar sayesnde öğrendim bende
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    işebaşladım ikigündür msn girmiyorum kardeşimin başına gelene bak hay allahımya,aman dikkatliol biraz ara ver tuba ikigün sonra bin motora ,sakinleş yani.çok geçmiş olsun herikinizede.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    geçmiş olsun, tuğba. sitenin sana ihtiyacı var bazen diyorum acaba bu kız bilgisayar başında mı yaşıyor diye 7/24 online...

şaka bir yana, bu işin hakikaten şakası yok. insanı değil motosikletten, hayattan soğutuyorlar... iki saniye yetiyor dediğin gibi...
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Motosikleti
    SUZUKI GFS 1200 S Bandit
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıktım işten sakin sakin sağdan gidiyorum, arkamda kız arkadaşım aynı yol üzerinde oturuyoruz onu eve bırakıyorum eve geçiyorum. 4 yol kavşağına geldim sola dönüş yapacağım, aynadan baktım kimse yok. Bir de kafamı çevirdim yine yok. Tam sinyalimi verdim sola döneceğim, 2 milim solumdan bir adet siyah leon geçmesin mi.. Hem de çok feci bir süratle. Aman tanrım. Ne kadar öfkelendiğimi, arkadaşımın ne kadar korktuğunu tahmin edemezsiniz. Görürsün sen .............................................. dedim ve o sinirle sağında durdum. Camına vurdum, açtı... 22 - 24 yaşlarında bir genç. Ağzıma geleni saydım. Sinyal verdim görmüyor musun, o kadar hızlı kullanmak zorunda mısın, artist misin, gerizekalı mısın, ama nası bağırıyorum. Demesin mi " neden bağırıyorsun ? " Ne yapmamı bekliyorsun dedim tekrar bağırmaya başladım. Karşımda gevşek gevşek sırıtan bi mahluk gördükçe iyice deliye döndüm. Allah aşkına söyleyin bana sizinde karşınız da, gayesizce böyle pis pis sırıtan birisi olsa, hem de canınızı tehlikeye atsa, hem de arkanız da sorumluluğun da olduğunuz birisi var ise, sinirlenmez misiniz ? Çok sinirliyim, hala bana " neden bağırıyosun " diye sırıtmasın mı ? " Sen dua et sadece bağırıyorum " dedim.

Bu nasıl bir gevşekliktir soruyorum size. Bu nasıl vurdumduymazlıktır. Altına leon u çekmiş, kullanmayı bilmiyor aptal. Hava atmasını biliyor ama ! Sola döndüm peşimden geldi, özür diledi cevap vermedim. Aynı surat ifadesi ile yanımdan geçti gitti, terbiyesiz..

Dikkatli olun, her taraf bu dengesizlerden kaynıyor....
    Cook gecmis olsun. Dört tekerlekli bi manyak dün trafik lambasinda dururken hic firen yapmadan arabama gecirdi.
    Boynum moynum tutuldu
    motor üstünde olsak ne olacakti allah biliyor
    Böyle manyaklar sadece türkiyede degil almanyadada cok var
    Allah onlarin serrinden korusen nediyem

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İddialı olan ben değilim Pınar sensin..Polisten bahsediyoruz, yaptığı ne olursa olsun, karakola seni alsalardı görürdün o zaman artistliği.. Naptı ki polis ?
    Daha derdini anlatmadan kimseyi arayamadan haşat ederler adamı.... Tabi sonradan o haliyle de arayabilirmi onu bilmem.....

Çok büyük geçmiş olsun.... Kendine dikkat et......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Tubis Geçmiş olsun........

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Valla Pınar'dan korkulur, kocalarının yanında üç tane kadına sıktı o biber gazını.

Biber gazısı var yaa 6 kişiye tek başına horozlanıyo, yiosa biber gazınsız gel.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha derdini anlatmadan kimseyi arayamadan haşat ederler adamı.... Tabi sonradan o haliyle de arayabilirmi onu bilmem.....

Çok büyük geçmiş olsun.... Kendine dikkat et......
    Bağlantımı söyledikten sonra yiyosa bişiy yapsın.. Aramak için yeterli süre doğuyo o anda zaten

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun Tuğba.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Pınar'dan korkulur, kocalarının yanında üç tane kadına sıktı o biber gazını.

Biber gazısı var yaa 6 kişiye tek başına horozlanıyo, yiosa biber gazınsız gel.
    Biber gazısız ne dövmüştüm seni Muratcıım hatırlıyosun dimi
    Vallaa tadı damağımda kaldı bi daha dövebiler miyiiimmm???

Ragnosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 900 Hornet
    çok çok geçmiş olsun öküz çok malesef ucuz atlatmışsınız

Motosikleti
    ybr 250
    ya tamam iyi hos tabiki gecmiş olsun ama neden hala bu kadar duyarsız bu arkadaslar ne yapmak gerekıo sesimizi neden duymuolar bı care olması gerek
    LORD OF THE WAR

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, tuğba. sitenin sana ihtiyacı var bazen diyorum acaba bu kız bilgisayar başında mı yaşıyor diye 7/24 online...

şaka bir yana, bu işin hakikaten şakası yok. insanı değil motosikletten, hayattan soğutuyorlar... iki saniye yetiyor dediğin gibi...
    Teşekkürler ama 7/24 sitede olamıyorum İmkan meselesi diyelim, eczanede ki pc de sabahtan açıyorum MT yi, ara ara sayfayı yenilediğim için hep sitedeymişim gibi oluyor... Evde desen akşamları taş çatlasa 1 saat.. Azcık kafa dinleyin değil mi, hep olmaz..

Bu arada diz kapağım kırıldığında dahi motordan soğumadım, böyle çakallar yüzünden hiç soğumam Kış gelince motora binmemeye benzer bu dediğin..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    CBF 250
    Bak,adam pis pis sırıtıyıor ve hazır senin plakanı da görmüyorken basacaksın arabanın içine biber gazını.1 saat kalsın orda.Yerinde olsam biber gazını sıkar,sonra adam arabadan çıkana kadar beklerim.Sonra eldivenin sert ise (güce fazla gerek yok) alnında ya da ne biliym işte,bir yerinde ufak bir hasar veribilirsin ki bu gibi aptal otomobil kullanıcılarının bundan başka akıllanma yöntemi yoktur.

Cani değilim ama canıma kast eden ya da ukalalık yapan birini de affetmem.Böyle durumda affeden bikişinin de olacağını zannetmiyorum.
    :pr::pr::pr:

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    çok geçmiş olsun,ucuz atlatmışsın valla
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    CBF 250
    geçmiş olsun eeee dikkatli olması gereken sürücüler bunlar sürücü değil bunlara ehliyeti artık kasaplar bile vermiyor.

yalniz_prens_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR-125
    babacan sen delikanlılığını bozmamışsın helal sana. Benim yanımdan biri öyle geçecek arkamda kız arkadaşım değil babam olsa iner o kişinin ..............................yaparım. 2milim yanından geçiyor eğer çarpsa (Allah göstermesin) nolacaktı peki? Halen bu kadar vurdumduymaz mı olacaktı o beyinsiz mahlukat? Altına leon çekmiş alırız onun anahtarını alırız.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    çoook geçmiş olsun ben olsam sadece bagırmazdım
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)