Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

İki saniye ile canımdan oluyordum !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    gecmiş olsun hemşerim ne diyeyim sen bayan oldugun için öyle sırıtıyor ayı ne olcak ondan sonra biz motor kulananları kötülüyorlar neyse yazılcak cok şey var ama deymez allah beterinden saklasın
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    geçmiş olsun tuğba aman dikkat edelim böyle magandalar cok trafıkte

tekrar geçmiş olsun tuğba.....
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver sen sık biber gazını kitle onu bi saat kıpırdayamaz
    Biber gazı senin sandığın kadar eğlenceli bişey değil. Ölümle sonuçlanabilen durumlar oluyor. Kimsenin canına zarar vermem ben. Arabaya istediğimi yaparım ama insanlara yapamam. O benim canıma kastetmiş olsa dahi...

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun tuğba
    keşke o yaratık sırıtırken kaskı geçirseydin dişlerine
    bir daha sırıtabilirmiydi acaba öyle
    bu mahlukatların Allah Belasını Versin diyorum
    başka da zaten ne bişey diyorum ne de yapabiliyorum
    Teşekkür ederim. Sinirlenme, bak benim sinirim geçti... Eğer bir gün yine karşılaşırsak beni hatırlayacağını adım gibi biliyorum... O zaman intikamım acı olacak..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Aman trafikte dalaşmayın arkadaşlar. Sık sık arabalar arası kavgada bıçaklanan vurulan insanları görüyoruz acil serviste. Bir çok insanın silah taşıdığını ve bunların %99'unun beyinsiz olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Geçmiş olsun Tubiş.
    Üç boyoz bir kola

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Geçmiş olsun tubiş , bu gidişle dikizden gözümüzü ayırmadan gideceğiz , tavşan gibi her iki gözümüzü de aynı anda farklı taraflarda kullanabilseydik ; bi gözümüz yolda bi gözümüz dikizde olurdu

dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle geçmiş olsun.
    motosiklet kullanırken sadece kendi aracınızı değil aynı zamanda öndeki ve arkadaki araçlarıda kullanıyor olmalısınız.
    siz belki hata yapmamış olabilirsiniz ama öndeki veya arkadaki araçların yaptıkları hataların cezasını en ağır bişelde motosiklet sürücüleri ödemek zorunda kalıyorlar.
    bu nedenle motosiklet üstündeyken daha fazla konsantrasyona ihtiyacız olacaktır.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    geçmiş olsun. işin sinir bozucu tarafı sürücünün pis pis gülmesi. insan bir özür diler yada efendi olur.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    geçmiş olsun tubiş hanım.. Allah oyle krolardan korusun bizleri... Cebinde iki kurus parası oldugunda kendini bi şey zanneden insanlardan korusun...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    SKYGO 250 CC.
    gecmiş olsun tubiş..allahtan sana ve arkdaşına bişi olmamış..verilmiş sadakanız varmış canım.tekrar gecmiş olsun ....
    BİZ HERNEKADAR SOSYETENİN CİLALI TAŞLARINDA DANS ETMEYİ BİLMESEKDE SOĞUK DOLUNAYDA ŞEYTANLA AZRAİLLE DANS ETMEYİ İYİ BİLİRİZ.

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Büyük geçmiş olsun.Yorumlara bakıyorumda herkes asıyor, kesiyor,dövüyor.Bence çözüm değil trafikte okadar çokki bu türlerden hangisine gücün yetecek hangi birini döveceksin.Sen yapman gerekeni yapmışsın.Bundan sonra yapacağın daha dikkatli kullanmak ve yolunun üzeride olsa iyilik yaptığını düşünerek götürdüğün arkadaşını motorunla götürmemek.Allah korusun sana değilde arkadaşına bir şey olsaydı düşündünmü hiç? tekrar geçmiş olsun.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun.Yorumlara bakıyorumda herkes asıyor, kesiyor,dövüyor.Bence çözüm değil trafikte okadar çokki bu türlerden hangisine gücün yetecek hangi birini döveceksin.Sen yapman gerekeni yapmışsın.Bundan sonra yapacağın daha dikkatli kullanmak ve yolunun üzeride olsa iyilik yaptığını düşünerek götürdüğün arkadaşını motorunla götürmemek.Allah korusun sana değilde arkadaşına bir şey olsaydı düşündünmü hiç? tekrar geçmiş olsun.
    Ehliyetini aldı, önümüzde ki günlerde motorunu da alacak. Motor delisi, almazsam keser beni..
    Yanımda dura dura motor manyağı oldu.
    Evet sorumluluğunda olduğumu biliyorum ama hemen her gün annemi, babamı, kardeşimi de arkama alıyorum... Yani yapacak bişey yok..

Teşekkürler hepinize...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Geçmiş olsun, dikkat etmek lazım böylelerine...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Büyük geçmiş olsun, atlatmış olman sevindirici. amman sinirlerine hakim ol, ben pek olamıyorum
    Geçmiş olsun
    Poturdak

Motosikleti
    250cc scooter
    hani derlerya gülü seven dikenine katlanır bu diken falan deyil resmen kılıç ,varya yemin etcem bidaha kullanmıycam diyecem ama yeminimi tutamam diye korkuyorum
    neyse dikkatli ol arabaların seni görmesini bekleme böyle durumlarda daha dikkatli olman açısından önce kendini suçla (suçlu olmasanda),sonuçta zararlı çıkan motorcu oluyor hep ,geçmiş olsun
    inşallah yazı şeklimi beyenirsin (anladın sen onu)

Geçmiş olsun dikkatli tedbirli olmakta biryere kadar etrafta böyle bilinçsiz,sorumsuz bir yığın gerizekalı dolaşıyorken..Allah korumuş

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı KaraVelioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani derlerya gülü seven dikenine katlanır bu diken falan deyil resmen kılıç ,varya yemin etcem bidaha kullanmıycam diyecem ama yeminimi tutamam diye korkuyorum
    neyse dikkatli ol arabaların seni görmesini bekleme böyle durumlarda daha dikkatli olman açısından önce kendini suçla (suçlu olmasanda),sonuçta zararlı çıkan motorcu oluyor hep ,geçmiş olsun
    inşallah yazı şeklimi beyenirsin (anladın sen onu)
    Şu noktalama işaretlerini de kullansan tam olacak..
    Hımmm, bir de beyenirsin değil, beğenirsin olacaktı..

Teşekkür ederim.....

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Biber gazı Montun cebinde her an ulaşabilecegin biyerde olcak yanına geldiginde Camından içeri aniden sıkıcaksın sonra devam Ancak Boyle
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

Motosikleti
    as t1
    aman tubiş gaza gelipte sakın birdaha denk geldiğinde sataşma valla adam boş değildir mazallah sana bişi olmasın çok dikkat etmek lazım böylelerine biber gazı taşımanın avantajı baktın bişiyler yapacak gibi olursa kullanabilirsin tabi kullana bilecek zaman bulursan
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yok ya, süt çocuğu her halinden belli, babasının aldığı arabayla aklınca hava basıyo.

Motosikleti
    EN YAKIN ZAMANDA......
    öncelikle geçmiş olsun tuba kardeş...yanlız şunu belirtmeliyim ki istanbulda böyle denyolar inanılmayacak derecede fazla...ben inşallah ocakta motor ehliyeti şubatta da motor alacağım...ama bu denyolar gerçekten sinirlerimi bozuyor benim de....sana kendi şahsi tavsiyem şudur.bi göz yaşartıcı sprey al..öyle durumlarda baktın çok mu sinirlerini bozdu(arabanın camının açık olduğunu ve onunla konuştuğunu yazmışsın mesajında)arabanın içini o spreyle doldur....bak bakalım kaç hafta binemiyor arabaya.....bu tamamen benim şahsi fikrim tartışmaya açıktır bunu kabul etmeyebilirsin(veya etmeyenler çıkar)..isteyen istediğini yapabilir.....en azından kendini tatmin etmiş olursun ve dersini vermiş olursun...ama adam gerçekten denyo ötesi biriyse hırs yapar seni de sıkıştırmaya kalkabilir bu tarafını da göze alman lazım çünkü istanbul gibi bulunma ihtimalin zor olmayabilir....tekrar geçmiş olsun .....
    allaha emanet ol...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)