Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arai chaser mi shoei xr-1000 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GSF 600 Bandit S
    arkadaşlar yeni bir kask almayı düşünüyorum ve bu iki kask arasında kaldım.fiyat olarak ikisi hemen hemen aynı bu iki kaskı kullanan ve karşılaştırabilecek arkadaşların bilgilerini bekliyorum.

not:ben bi kere kafama taktım çok rahattı,arkadaşımda var çok güzel,ben arai vs. beğeniyorum gibi alakasız mesaj yazacak arkadaşlar yazmaya zahmet etmesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    xr1000 kullanıyorum ama arai kullanmadım dolayısıyla karşılaştıramam. herhalde bu durumda mesaj yazmaya zahmet etmemesi gerekenlerden oluyorum.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    xr-1000 kullanıyorum ben de cevap istiyorsan neyini merak ediyorsun tam olarak belirtirsen bizde ona göre yazalım kendin karşılaştır

Sorunun peşine yazılabilecek olası yorumu eleştirmen de acayip yakışıklı olmuş
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    .xr1000 diabloticII kullandım çok süper bi kask ama arai hakkında yorum yapmak istemiyorum bilgim yok bide arai lerin vizör yanlarındaki kapaklara uyuz oluyorum tarzım değil
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Hocam arai kullanan biri mutlaka yazacaktır, bakımdım ama bulamadım.

Benimde aklımda xr1000 mi raid 2 mi sorusu vardı. Birisi xr1000 yerine chaser i tek geçerim diye bahsetmişti. xr1000 kask ile ilgili konuları sen de bir tarasana, belki senin gözüne çarpar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler