Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

merhaba ben forumunuza yeni üye olan bi kızım size bi sorum olucak...

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba ben esra forumunuza yeni üye oldum ve bilgiler burdaki üyelerin nedeyse hepsi profesyönel...benim bi sorum olucak...ben bu yaz bi motor almayı düşünüyorum...scooter türü motorları sevmiyorum...en beğendiğim ve almak istediğim motor honda cpr 125 r...bu motor yaklaşık benim kilomun iki katı boyum ise 1,65 ben bu motoru kullanmakta zorluk çekermiyim?kızların scooterdan başaka motor türlerinden en rahat ve hızlı motorlar nelerdir?...başka motor türlerine fazla bakmış değilim...bana motor modellerinde tavsiyede bulunursanız çok sevinirimşimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Öncelikle aramıza hoşgeldin.

Benim kullandığım motorda kilomun iki katı, ancak hiçbir zorluk çekmiyorum.Seninde zorlanacağını zannetmiyorum. Şimdiden keyifli sürüşler...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Aramıza hoşgeldin..
    CBR 125R modelinden bahsediyorsun sanırım..
    1,65 boyu olan birisi CBR için ideal boydadır.
    Sınıfının en iyisi de CBR 125R'dır.
    Bende aynı modeli düşünüyorum..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Selam Esra. Sitemize hoşgeldin.
    Sana Cbf 150 tavsiye edeceğim. Cbr 125'e göre daha kolay kullanıma ve rahatlığa sahiptir.Cbf 150,birçok bayan arkadaşımızın başlangıç motoru olmuştur.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    -
    bence en güzel kararı vermişsin bi racinge baslamakla ! CBR 125 R gercekten küçüklerin en iyisi nasıl desem maskot gibi bişey :S :D

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Yalnız şunu da unutmamak gerekir ki Ehliyet-Koruma-Motor sırası her zaman en önemli olan şeydir.

Ehliyetini al..
    Sonra korumalarını tamamla. (Kask, Mont, Dizlik, vb.)
    Sonra da motosikletinle gazı aç ve uzaklaş..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    zorlanacağını zannetmiyorum.
    şimdiden hayırlı olsun
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Motosikleti
    sym mio
    zorlanmazsın ben kendimde denedim
    hoşgeldin
    Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....
    Apti mi kim o,kımılcan

saolun tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...oohhh be rahatladım...biraz tereddütteydim çünkü çok seviyorum motor kullanmayı ya öğrendiğimden beri bende bi tutku oldu ne bilim acaip bişey...ama o modele de hastayım napimm...ama söylediğiniz modellere bakıcam...

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    hoşgeldin ezo tanıdığım biçok bayan akadaşın terchi cbr 125 yakışıyoda hee bayanlara.

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Selam ezo101 öncelikle hoşgeldin.

Bilmen gereken bir şey motosiklet sırtına alıp gezdirdigin bir nesne degil.Birazcık hızlanınca altındaki motorun kaç kg oldugunu hisssetmiyorsun bile...
    Sana tavsiyem seninde söyledigin gbi CBR 125 ile başlaman.Hem estetik hemde kalite açısından çok güzel bir motosiklet
    Born To Be wild,Live to Ride...

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle aramıza hoşgeldin...

CBR 125R ı çok rahat kullanabilirsin.

kesinlikle **repsol** al, gerisi yalan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kanuni elite 100
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ezo101 öncelikle hoşgeldin.

Bilmen gereken bir şey motosiklet sırtına alıp gezdirdigin bir nesne degil.Birazcık hızlanınca altındaki motorun kaç kg oldugunu hisssetmiyorsun bile...
    Sana tavsiyem seninde söyledigin gbi CBR 125 ile başlaman.Hem estetik hemde kalite açısından çok güzel bir motosiklet
    jant abime katılıyorum motora gazı verdigin andan itibaren motoru hisstemiyorsun altında , hem sen onu degil o seni tasıyor burda senin agirligin onemli 200 kilo varsan belki motor seni kaldiramayabilir

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Yukarda bi arkadaş cbf150 demiş kesinlikle katılıyorum.Bir sene kullandım,oturuş ve kontrol açısından çok daha stabil bir model,bir bayan için daha rahat olmasının yanında gövdeside daha gösterişli,hele birde bayan sürücüyle 600 lük gibi bir görüntü oluşuyor.CBR125R güzel bir alet ancak koltuğu ve yatarak kullanması çok rahatsız ediyor.

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum ve motosikletin senin iki katın olması hiç önemli değil.Sen aleti harekete geçirdiğin an zaten iş bitiyor.unutma karıncalar bile kendi kilosunun 50 katını taşıyabiliyor

CBR 125 seçiminse harika yeni başlayan birisi için çok idealHem yakıt hem performans hem de kalite bakımından çok iyi bir motor.anahtarı çevir ve arkana bakma Tabi serhat arkadaşımında dediği gibi korumasız asla!
    Birde şey;herkes profesyonel değil bunu bilmeni isterim.Burda herkes birbirini tamamlayan birer puzzle gibidir.Senin veya bir başka birinin bi eksiği bir sorunu olduğunda herkes seve seve yardımcı olur

Çok konuştum galibaHerkese iyi sürüşler dilerim.Gönlündeki motora kavuşabilmen dileğiyle
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    kesin cpr 125 r(pardon)

CBR125R tavsiye ederim repsol bulursan al gitsin,ayrıca kızların kullanabileceği motor diye ayırma öğrendikten sonra istediğini kullanırsın....
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    korumalarını taktıktan sonra hiçbir sorun yok örn ben 15 yasındayım 1,76 boyum war 60 kilo bmw dakar kullandım trafiğe kapalı alanda kendine güwen ama korumaları ihmal etme

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    met4LLic4=evet ilk kez motorsiklet kullanacak daha kullanmayı bilmiyor ama dediğin gibi korumaları taktıktan sonra hiç bir problem olmayacağına eminim direk biner gider valla

neyse sen eğitim al sonra motor ve korumalıklar ardından gelir(ezo101) ...
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    öncelikle hoşgeldiniz öncelikle şunu belirtmek motor tecrübenizin ne kadar oldugunu bilmiyorum ama ben diğer arkadaslara katılamıcam malesef cbr 125 bi scoterdan çok daha seri ve racing tipi bi motor başlangıç için tavsiye etmem nekadar 125 lik olsada 200 cc ye yakın bi performansı var yeni bi kullanıcı için uygun değil cbf 150 yide tavsiye etmem boyunuz 1,65 olduguna göre 1,70 lik bi insan ancak iki ayagını yere rahat koyabiliyor bence siz cup türü bi motorla başlayın daha güvenli.

hoşgeldin aramıza ezo....güzel secim cbf 150 de olabilirdi( Allahım ben mi diyorum bunu)....CBR125 konusunda Serhat kardeş şu aralar araştırmalar yapıyor ona sorabilirsin.benimde baslangıc motoroum CBR125 di.cok rahat edersin.sıkıntı yaşamazsın sırtında taşımıcan ya. agır olsun boşver. ilerde ne kadar hafif bi motormuş dersin....
    Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler