Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İZMİR MT] Kaya34 ve Nemrut için Pınarbaşı Yarış Pistindeydik

Motovento
    REKLAM ALANI
    karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bak...Ankaralı dostlardan biri.... Eee izmir mt kızları olduk yarışta....
    sana bakan yokdu ama, benim bacaklarım daha güzelmiş
    May The Force Be With You

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana bakan yokdu ama, benim bacaklarım daha güzelmiş
    Hade len...Kart horoz...32 yaşına gelmişin......
    Bi kerem benim saçlarım uzun..En azından arka profilden benziyodum...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı big_malibu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bi tek 47 yi çekmemişim

baksana nemrut şanssızlık işte cafenin önünde arasan bulamayacağın iki tane mükemmel fotocu varmış , sende bu fotoya bakar bakar startını anarsın, bu kalkışta tek teker yapıp dengesini bozduktan soora kendini sağa atarak toparlayınca senin önünü kesen kırmızı 41, izlediğim kadarıyla buna kafayı taktın sonundada tokatladın gibi hatırlıyom.

Hade len...Kart horoz...32 yaşına gelmişin......
    Bi kerem benim saçlarım uzun..En azından arka profilden benziyodum...
    teşekkür ederim 30 da 32 ye atlattığın için, o arada kalmak istemiyodum zaten

zaten çirkin şemsiyeci yoktur, eteksiz şemiyeci vardır,

forrapın bir fotoşop planı vardı ama yapmaması için dua ediyom, üyeliği falan siler kaçarım buralardan o zaman,

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Bu su şişesini anlayan varmı? Daha yeni farkettim...Ne kadar sorumsuz insanlar var.... Hadi diyelim rüzgardan uçtu piste düştü..... Yarışçı ondan kaçmak için hamla yapsa o süratte.... Düşünmek bile kötü....

ben anladım, hani maratonlarda falan yanda su verirler ya koşuculara, salağın biri bunu bütün yarışlarda yapılır sanıyomuş, sorumlu ve bilinçli gerzeğimiz görevini yapmış terleyen yarışçılar geçerken sulansın diye bırakmış

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hadi bunlar cıbır dı... Yavaştı..Ya 600 lük veya 1000 liklerde rüzgardan uçup piste düşseydi.....

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    big_malibu, cevabın için teşekkür ederim.

Ben bir daha fotoğraflara göz atacağım. Aslında daha çok çekmiştim, fazlasını çöpe atmıştım. Çöpleri karışıtırıp bakacağım. Belki arkadaşlarımızın motorları ben de mevcuttur. Motorsiklet numaraları neydi? Keşke bu bilgiye önceden sahip olsaydım.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    47 Nemrut - Hakkı nın motor numarası,188 de Hasan arkadaşımızın numarası ama ona kalmamışsındır sanırım,geç çıktı biraz...Piste çıktığında saat 6 ya da 6 yı biraz geçiyordu.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    ooo topic yine dönmeye başlamış. valla o kadar resimden sonra pazartesi öğrencilere en güzel şekilde davrandım. ilk uyarı konuşanı atarım dedim biri konuştu attım. sonra huzurlu bir sessizlik

Bam Bam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    Arkadaşlar benim için çok şey yazmışsınız, teşekkürler. Çok güzel yarıştı, İzmir Mt dekileri bende çok sevdim. Hayırlısı olsun izmite de bekliyorum,gerçekten sizinle tanıştım sanki 40 yıllık arkadaşlarımdınız.

Motosikleti
    Alıntı kaya34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim için çok şey yazmışsınız, teşekkürler. Çok güzel yarıştı, İzmir Mt dekileri bende çok sevdim. Hayırlısı olsun izmite de bekliyorum,gerçekten sizinle tanıştım sanki 40 yıllık arkadaşlarımdınız.
    hasan kardeşim o senin sıcakkanlılığından ve güzelliğinden oluşan bir ortamdı. Bİr insan bu kadar içten olunca bizde çok ısındık sana. Artık sen bizim de üyemizsin MT izmir fahri üyesi ilan ediyorum seni (sanki böyle bir yetkim var da neyse). Çok yetenekli bir yarışcısın. umarım gereken sponsor desteklerini de bulursun. biz gönülden seni desteklemeye devam edeceğiz. nasip olursa da izmit e geleceğiz

Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasan kardeşim o senin sıcakkanlılığından ve güzelliğinden oluşan bir ortamdı. Bİr insan bu kadar içten olunca bizde çok ısındık sana. Artık sen bizim de üyemizsin MT izmir fahri üyesi ilan ediyorum seni (sanki böyle bir yetkim var da neyse). Çok yetenekli bir yarışcısın. umarım gereken sponsor desteklerini de bulursun. biz gönülden seni desteklemeye devam edeceğiz. nasip olursa da izmit e geleceğiz

Kardeşim nasılsın ya? Sizde çok sıcakkanlıydınız, tamam artık ben de MT izmir üyesiyim.İzmite gelirseniz söz kupa alacağım,tek teker yapacagım, lastik yakacagım.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim nasılsın ya? Sizde çok sıcakkanlıydınız, tamam artık ben de MT izmir üyesiyim.İzmite gelirseniz söz kupa alacağım,tek teker yapacagım, lastik yakacagım.
    Keşke elimizden daha çok şey gelse Hasan.Sponsorluk olayını ayarlayabilsek keşke,her türlü maddi manevi yanında olabilsek.
    Ama....

Umarım şu selenia bari sana tam destek verir seneye.Ciddi anlamda iyi yerlere geleceğinden şüphem yok.
    Gerek senin,gerekse Mehmet (boy ) un geleceği açık olacaktır,tabi şu sponsorluk durumları da çok önemli bu yolda..

Motosikleti
    eywallah kardeşim izmir üyesi olmana sevindim Yarışta da konuştuğumuz gibi ayarlarsak bir minibüse doluşup izmite gelmek istiyoruz. kupa için bu sene seni sıkıştırmayacağız. Seneye inşallah Forrap ın da dediği gibi sponsor falan ayarlanırda daha iyi işler çıkartırsın.

Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    Sağol tuncer, inşaallah sponsorluk işim olur. ozaman seneye daha iddialı yarışlar izlersiniz. Abi daha ne yapacaktınız ki, sehpa tutanım ayrı, şemsiye tutanım ayrı,yanımdan yarış bitmesine rağmen ayrılmamanız... daha ne olsun.
    alper abi ve cengiz abi yede tekrar teşekkür tabikide bekir(çocuk sıfır eldiven almıştı). Ayrıca ismini hatırlayamadığım bayan arkadaşlarıyla gelen 2 kişi resim çeken ve tüm arkadaşlar... sizleri çok sevdim.

ayrıca gelen tüm mt izmir üyeleri bana nicklerini bildirirse arkadaş listeme ekleyecegim.

demokratik mtmize bende hasanın fahri izmir mt üyeliğine kendi küçücük oyumu veriyorum
    anlattığın sponsorluk olayı çok sevindirici bi gelişme olacak, öyle bi destek aldıktan soora sık sık kürsüde göreceğiz seni bence, daha öncede yazdığım gibi umduğumdan çok daha iyi bi yarış çıkardın, izlemekden çok keyif aldım, artık iftar vakti geldiğinden ben bulanık görmeye başlamıştım, yoksa ayrılmmak ne kelime, her işi bitirip arkanızdan su döküp ööle çıkardık walla,

Motosikleti
    evet hasan aramızda oruçlu arkadaşlar olmasaydı daha da kalırdık. ama zaten sana orada da durumu izah ettik. 1000 cc lerle yarışman ne kadar adaletsiz olsa da sen sürücü yeteneklerinle onlara kafa tutup ikinci olarak epey süre yarışı sürdürdün. Sponsorlu ve donanımlı hemde 1000 cc lik makinaya neredeyse standart bir 600 le kafa tutmak her baba yiğidin harcı değildir.

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    hasan dürüst olmak gerekirse gerçekten beklediğimden çook çook üstün bi plotajın vardı hakkaten çok iyi gidiyodun şanssızlık olmasaydı çok daha keyifli olacaktı sonu ama kısmetse bi sonraki sefere artık teker yapap yakarsın lastikleri
    umarım stonsorluk sorununda çözülür.
    Bu arada ben eren yarıştan sonra kız arkadaşımla pit deydik kaskımız ve montumuz da elimizdeydi.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sağol tuncer, inşaallah sponsorluk işim olur. ozaman seneye daha iddialı yarışlar izlersiniz. Abi daha ne yapacaktınız ki, sehpa tutanım ayrı, şemsiye tutanım ayrı,yanımdan yarış bitmesine rağmen ayrılmamanız... daha ne olsun.
    alper abi ve cengiz abi yede tekrar teşekkür tabikide bekir(çocuk sıfır eldiven almıştı). Ayrıca ismini hatırlayamadığım bayan arkadaşlarıyla gelen 2 kişi resim çeken ve tüm arkadaşlar... sizleri çok sevdim.

ayrıca gelen tüm mt izmir üyeleri bana nicklerini bildirirse arkadaş listeme ekleyecegim.

Bidahaki yarışına sana mini etekli kızlar bulucaz.... Bunlar biraz karttı.... Eh hiç yoktan iyidir...

Bizde sana teşekkür ederiz..Hem yaşattığın heyecandan hemde gösterdiğin misafirperverlikten.... Orda biz senin misafirindik....

Herzaman bekleriz... Tekerin hep düz bassın....

abı senın canın sağ olsun eldıvenın lafımı olur bende senı cok sevdım ınsallah ızmıte de gelırız murat abılerle elımızden gelenı yapıcaz gelmek ıcın allaha emanet ol abı dıkkat et kendıne sen yarıs tarıhını 1-2hafta onceden haber ver bızde kendımızı ona gore ayarlayalım....saygılar

Bidahaki yarışına sana mini etekli kızlar bulucaz.... Bunlar biraz karttı.... Eh hiç yoktan iyidir...

Bizde sana teşekkür ederiz..Hem yaşattığın heyecandan hemde gösterdiğin misafirperverlikten.... Orda biz senin misafirindik....

Herzaman bekleriz... Tekerin hep düz bassın....
    abı sanırsam burda bızede laf gelıyo??? evet bacaklarımın cok duzgun olduunu soyleyen 3-5 kıs arkadasım vardı ama mınılı kızların yerını tutamaz tabı onları getırın bende yarıscı olcam hasan abı değısıyozmu yerlerı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler