Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[İZMİR MT] Kaya34 ve Nemrut için Pınarbaşı Yarış Pistindeydik

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

Pit ve Padok alanında bile çay içiyordum gerisini siz düşünün.

KAYA34

MT izmir kızları.

KAYA34 ve MT izmir

DR. Burak ve Mt izmir kızları

Talihsiz an. ama olsun sen gönüllerimizi kazandın ya o bile bize yeter.

goldwing le teker yaptım

motosiklet ciddi iştir. boyutu önemli değil hep korumalı olacaksın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    marmaristen bizim arkadaşlar da vardı o yarışta heralde. biz gelemedik iş yüzünden artık bi sonraki sefere inş.
    GT650R

Motosikleti
    Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marmaristen bizim arkadaşlar da vardı o yarışta heralde. biz gelemedik iş yüzünden artık bi sonraki sefere inş.
    söyleseydiniz keşke MT ailesinin tüm fertlerine MT izmir' e yakışan şekilde ilgi gösterirdik. Üzüldüm şimdi.

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    bende üzüldüm gerçi eklediğin fotoları ben göremiyorum bilgisayar kısıtlı. burdan bi ekip gitmiş ama olsun
    GT650R

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğer topicteki mesajlarla birleştiremedim maalesef ki,teknik olarak şuan için mümkün değil.

Alıntı olarak diğer topictekileri buraya alıyorum,mesaj sıralamalarında da ufak değişiklikler olmuş sanırım.

Alıntı big_malibu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraflarda benden olsun arkadaşlar..

USPET Takım Tırı ve Sinan Sofuoğlu yarışa son hazırlıklarını yaparken (sinan'ın orda olduğunu sonradan öğrendim yoksa daha ayrıntılı fotoğraflarını çekmeye çalışırdım, Ne kadar büyük bir yetenek olduğunu bugün bir daha ispatladı)

Küçük de olsa kazalar yaşandı.

honda cbr 125 cup

sinan Sofuoğlunun Harika Startı!

lastik yakma..(olay yerine yaklaşmak için biraz sarsıntı ve hedeften şaşma olduğu için üzgünüm:p )

akabinde yaşanan ilginç olay..

motoru bozulan pilot pit alanına atv ile gidiyor..

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gruplar şu şekilde...
    Supersport A -600cc
    Supersport B -600cc
    Supersport C -600cc
    Superstok A -600+
    Superstok B -600+
    Supermoto

Superstok ve supersport sıralama turlarında yeterli zamanlamayı tutturamayanlar Ümit A ve Ümit B yarışlarına kalırlar...
    1000cc ve 600cc'lerin bir arada yarışmasının nedeni budur.

Bence sen biraz daha ciddiye alsan şu işi kürsüye kesin çıkarsın Hakkı... uyanamadın mı yine

Deniz abi kaçıncı geldi?
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çooook güzel bir gündü.Herkesin yüreğine sağlık...
    Hasan,Nemrut ve Doktor arkadaşla tanıştığımıza çok memnun olduk.
    Hasan yarışta gayet iyiydi,son turlara geldiğimizde maalesef ki talihsiz bir durum oldu ve Hasan arkadaşımız maalesef ki yarış dışı kaldı.MD grubunun yarışcısı arkadaşın 1. olarak gittiği yarışta Hasan şartlarının alakasız olduğu motoruyla elinden gelenin çok fazlasını yaptı,ama tabi ki limitleri fazla zorladı ve ufak bir kayma sonucu pist dışına çıktı,ufak bir düşüş yaşadı.Neyse ki ne onda ne de motorunda bir şey yok...
    Hasan ı izlemek bir zevkti,1000 cc ve oldukça full bir makinaya karşı standart diyebileceğimiz 600 lük bir makinayla yarıştı ama mükemmel gitti düştüğü ana kadar.
    Çok sıcak kanlı bir arkadaş Hasan,onu tanımak bir zevkti bizim için.İrtibatı koparacağımızı hiç sanmıyorum,grup olarak oldukça sevdik kendisini..
    Daha sonraki yarışlarda çok iyi dereceler elde edeceğinden hiç şüphem yok.
    Biz elimizden geldiğince yanında olmaya çalışacağız,gerek onun gerekse diğer yarışlara katılan dostlarımızın.
    Nemrut cbr 125 cup ta 4. oldu,o da gayet iyiydi,bu yolda umuyorum ki önü açık olacaktır.
    Tebrikler ona da

Doktor arkadaşımızın da ilerleyen yarışlarda daha iyi işlere imza atacağını umuyorum...Kendisine de bu yolda iyi şanslar diliyorum

Elimizden geleni yapmak için gayret verdik,umarım Hasan arkadaşımız ve diğer dostlarımıza az da olsa bir faydamız dokunmuştur,yalnız hissetmemişlerdir...
    Keşke elden daha çok şey gelse ama şu durumda ancak bu geliyor,umuyorum ki ilerleyen yıllarda çok daha iyi işler yapacağız,MT olarak çok daha iyi şartlarda bu tarz organizasyonlara giren dostlarımızın yanında olacağız.

Fotoğrafların devamı gelecek...
    Çok fotoğraf çektik,bol bol fotoğraf var

---
    Alp,o Hasan ın motor değildi,doktor arkadaşın motoruydu
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada cbr125 cup ta gülmekten yarıldık cbf250 de de kulaklarımız yarıldı.... Tamamen açık eksozlu idi motorlar....

Hala motorlar geçiyor kulağımın dibinden.........
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam bir ekip çalışmasıydı yapımda ve yayında emeği geçen herkeze teşekkürler ve şu motor olayını çok abartmayın şımarırım ben yarışı tamamladığımda ne önümde ne arkamda kimse yoktu buda demektirki ya birinciyim ya sonuncu
    Şeref turunu attın işte...... Daha ne istiyon........
    Alıntı whitemane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey sorucam nası oluoda 600cc ve 1000cc aynı yarışta yarışıyor
    Süpersport yarışlarında oluyor....

Md nin eleman bir gün önce sıralama turlarını derecesiz bitirince 1000 cc lik makineyle süpertsportB de birinci oluyor.... Üçkağıt var ama....

İnsanların emeğine yazık oluyor böylece.....
    bir tane anlayan varsa gelsin ÖPÜCEM bizans oyunları bunlar yarış başlamadan sonucu belli olsun diye yapıyorlar ama birde tersini düşün hasan bu olayı bitirseydi ne olurdu büyük ihtimalle o arkadaşı 1000 liğin arkasına bağlayıp pistte bir tur atarlardı
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi amaç upa olunca böyle oyunlar oluyo tabiiki eğer aynı oyunu hasan körfez pistinde yapmış olsaydı orda kupa alacaktı büyük ihtimalle...

ama bunlara gerek yok kendi kategorisinde iyi yarışanında hakkını yiyip hevesini kırıyolar...

abi nası bi görev aşkıdır bu nası bi görev organizasyonudur helal size

körfezde sıra bizde

bu arada izmirliler sizde körfeze gelinde bi tanışmış olalım çok sevdim ben sizin ekibi
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarışlarda uspet adına yarışan mavi tulumlu göbekli bi abimiz vardı onun tarzına hasta oldum bende. Heralde uspetin sahibimi neymiş kendisi zaten.
    startı alıyo 4-5 tur basıyo sonra yoruluyo heralde kendi halinde kordon turu gibi gitmeler teker yapmalar fln canı sıkılıncada çekiyo motorunu hemen tırının yanına 2 yarışta start aldı ikisindede aynısını yaptı.
    ben şeklimi yaparım yarışmak bahane tarzında bi havası vardı
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o adamı ben de fark ettim. Benim de çok hoşuma gitmişti.
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğrudur uspetin sahibidir...
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğiniz kişi mazhar uslu sanırım.uspet in sahiplerinden.Para var huzur var derler ya öyle bişey işte adamlar kafalarına gore takılıyo.
    Yok sanki motorunun üstünde bişey acar yazıyordu. soyadı acar sanırım
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelen gelemeyen herkse cok tsekkurler cok guzel bı gundu... hasan arkadasımız cok ıyıgı derken talıhsız bı sekılde son turlara doğru vırajda lastığı bırakınca yarıstan ayrılmak zorunda kaldı ama ben ınanıyorumkı hasan arkadasımız cok ıyı derecelere ımza atıcak son yarısta enhızlkıtur zamanı hasandaydı 1:15 lıbıseyler cok ıyı gıdıyodu 1000lık makınadan bıkle daha hızlı tur zamanı vardı helal olsun dıyorum gozu kara bı arkadasımız tebrık edıyorum ve saygı duyuyorum ızmıt'tekı yarısada ızmır mt olarak gelebılırız daha net ve kesın bısey yok ama bı ıhtımal....HASAN kalbımızın bırıncısısın...

selım abı fotolar super elıne sağlık benım makınanın hafıza kartında sorun varmıs hıc bı foto cıkmadı.
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi olamazsın Offff,en çok fotonun olduğu makina seninkiydi sanırım.Yazık oldu
    Neyse,yapacak bişey yok.
    Wallace da da sağlam fotolar var,daha çok fotoğraf var elimizde,ama seninkiler de olsa hiç fena olmazdı...

Bu arada evet,yarıştığı grupta en hızlı tur zamanını 1.15 ile Hasan kaydetti.
    MD li elemana kıl olup o kadar kasmasa kaza yapmazdı,ama dediğim gibi,limitlerini oldukça zorladı.Sonuçta 1000 lik bir makina (ki bu makina full bir makina,oldukça modifikasyon yapılmış) ya karşı 600 lük (standart bir makina) ile yarışması tabi ki onu kasmak,elinden gelenin en iyisini yapıp risk almak zorunda bıraktı.
    Ama benim için o yarışın birincisi Hasan dır,o kupa denilen şey aynı şartlarda alınmadıktan,işin içinde başka işler olduktan sonra anlamını yitiriyor.
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotografları merak ediyoruz mümkünse ekleyebilirmisiniz

Alıntı kaya34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yazacak çok şey var ama yeni geldim ve evden çıkmak zorundayım, akşam yazarım.
    Öncelikle İzmir mt ye çok çok teşekkür ederim,beklediğim ilgiden fazlasını gördüm,gelen herkese hatta yarış bitmesine rağmen beni hala bırakmayan arkadaşlarla tanıştığıma çok sevindim. hepsi sıcakkanlı kişilerdi.
    Buarada yapılan en iyi ortalama hızı ben yapmışım. kaza önemli değil zaten hepsi seneye hazırlık benim için.
    simdi evden çıkıyorum aksama yazacağım.
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaya34 tebrik ederiz...
    çok güzel yarışıyordun hırsına yenik düşmesen en azından 2. bitirip kupayla dönmen kesindi.yinede çok güzel bir yarış çıkardın ve eminiz biz yavaş yavaş kupaları toplamaya başlarsın
    tekrar görüşmek üzere...

nemrut senide tebrik ediyoruz hem iftarımızı şereflendirdin istabullardan hemde iyi bir yarış çıkardın...yine bekliyoruz
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese teşekkür ederim.
    sabahki antremanı kaçırmasaydım (pisti tanımak açısından) büyük ihtimalle kürsüye çıkabilirdim.
    yarışı tamamladıktan sonra hatalarımı farkettim.
    2 tane virajımda çok problem vardı. onları yarış boyunca hatalı dönmüşüm.
    eger bunlar olmsaydı önümdeki ile 1,5-2 saniye olan farkı çok rahat şekilde kapatırdım.
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altta yarışlarda çektiğim fotoğraflar var. Orada çok az MT üyesi gördüm. Zaten kuzenlerimle gittiğim için de kimseyi ortalıkta arayamadım. Bu yüzden çektiğim fotoğraflar üyelerden çok daha çok yarışlarla ilgili.

Hemen kazalar başladı:

Tuvalete gittiğimde şöyle bir manzarayla karşılaştım:

Pistte bazı yerlerde ön tekerlekler havaya kalkıyordu:

Bazı yerlerde ise komple havada gidiyorlardı:

Gene bazı yerlerde de aşırı frenden arka tekerlekler havaya kalkıyordu:

Kaçak Microsoft ürünleri kullananları tespit eden BSA değil, İngiliz BSA bu:

Göstergeleri far kısmında bulunuyor:

Plaka da unutulmamış, o da BSA:

Bir kaza daha:

Yine bir kaza daha:

Yoksa yarışa geri mi dönüyor:

Evet, geri dönmeyi başardı:

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce Hasan'la telefonda görüştüm. Malesef 11. turda 2. sıradayken düşmüş.

Destek için giden tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler.
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok fazla ve sert olmamışmı kazalar

yapma be hasan abi çok iyi gidiyomuş yahu tur zamanları hakkında bi bilginiz varmı

o ingiliz bsa motoru esasında eski bi polis motoru çok büyük ihtimalle
    ben yarışın sonuna kadar ordaydım.
    yarışda 6 kişi start aldı hasan 5. çıktı ama daha ilk virajda 3. lüğe yükseldi
    ilerliyen turlarda motordelisi takımının motorunun ardından 2. gidiyordu
    bayada koptular arka gruptan.
    ama md nin motoru 1000cc olunca düzlüklerde biraz arayı açar gibi oldu hasan virajlarda basıp arayı kapatıyodu ama düzlükte açıyodu md tekrar
    yarıştan sonra hasanın söylediğine göre 2. lik onu kesmemiş md yi geçmek için virajlarda ii ce yüklenirken lastik dayanamış kaymış motor. zaten bizimde gördüğümüz ipragaz virajında apexden geçtikten sonra kaydığıydı. Çok talihsizdi ama çok güzel yarıştı mototların hepsi 600lük olsaydı çok rahat kazanırdı bizde yarıştan sonra ona moral vermek yerine mutluluğunu paylaşırdır.
    kısmet bidahakine artık.
    hasanı birkez daha kutluyorum.
    Güzel bir gün güzel yarışlar seyrettik.... Çok kalabalık olmasakta 20 kişi kadar vardık....

Hasan ın yarışında eren in dediği gibi son 5 tura 2. giren hasan MD nin 1000 cc lik motorunu geçmek için gaz açınca kaydı.....

Neyse herhengi bir aksaklık olmadan atlatıldı..... Motorda da hasandada arızaa yok....

Aynı yarışta buburak adlı arkadaşımız da yarıştı.... Herhengi bir iddiası yoktu...Zaten 2. yarışıydı..... Malesef o da tamamlayamadı..Hasan dan 10 saniye önce o da kayarak düştü....

125 lik cbr sınıfında da Nemrut adlı arkadaşımız 4. cülükle tamamladı.......

Herkese teşekkür..... Kendimiz yarışmasak ta bizden birilerinin yarışması güzeldi....

Günün bombası Hasanın motorla yarışı ben tamamlıyacağım diyerek piste atlayan ve Hasanın motoruyla yarışı tamamlayan APV41 arkadaşımız....

Fotoları koyucam ama imageshack arıza veriyor...Başka hangi siteden koyabiliriz?....
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koptum

Gerçi bu durum hoş değil, hasan bundan dolayı ihraç alabilir.

Sakıncalı ama çok komik.
    Yarış bitmişti.... Kimse kalmamıştı...... Zaten motor uzaktı...............

Bir de Hasanın motoru diil Burak ın motoruydu.... Hasan ın motoru karmaçomayla bikerboy getirdiler....Yanlış yazmışım özür......

Ben şemsiyeci Forrap takozcu Wallace basıncı (fotocu) Karmaçoma Burak ın şemsiyecisi Bikerboy da takozcusu idik.... Herkes görevliydi .mt olarak...

Motosikleti
    Forrap iki topiği birleştirmen güzel olmuş. Teşekkürler.

Kaya34, senle tanıştığımıza çok sevindim. MT izmirden kim varsa sana çok ısınmış. Yarışta çok da iyi gidiyordun aslında. modifiyeli ve 1000 cc lik bir makinaya standar 600 le kafa tutman yeteneklerinin üst seviyede olduğunu gösteriyor. Bir daha ki yarışlarda inşallah podyuma da çıkarsın.
    Ayarlayabilirsek bir minibüse doluşup İzmit yarışına d gelmek istiyoruz ama nasip.

Nemrut Hakkı, o viraj hatalarını halletseydin kesin podyumdaydın. Neyse bir dahaki sefere inşallah

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600 lük makina ile 1000 lik bir makinma aynı parkurda yarışlar hakkında fazla bilgim olmadığı için birşey diyemiyeceğim ama saçma ve adaletsiz bir uygulama gibi geldi bana

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 lük makina ile 1000 lik bir makinma aynı parkurda yarışlar hakkında fazla bilgim olmadığı için birşey diyemiyeceğim ama saçma ve adaletsiz bir uygulama gibi geldi bana
    bizde aynı şeyi dün tartıştık. Sıralama turlarında bazı 1000 cc sahipleri gerçek derecelerini yapmadığı için bir alt kategoride yarışıyorlarmış. Ve böyle saçma bir olay ortaya çıkıyor. 600 cc ler virajlarda 1000 likleri yakalasalarda düzlüklerde fark ister istemez açılıyor.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Mt nin çocukları 600 lüklerle bile 1000 liklere kafa tuttularya bu bile bize yeterli. Hepinize helal olsun. Sizi alkışlıyorum....
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Elimdeki resimleri koyayım bende.....

[

Her ne kadar mini eteğimiz olup izmir kızlarına benzemesek te iyi şemsiye tutarım.... Tazkozcu forrap takozluk yapmış önüme geçmiş ama....,

Yapıştırmışız Mt stickerini.....

Hasan Yarışa çıkıyor.........

Bu resim yanlışlıkla yüklenmiş.... Napiim hepsini boyutlandırıp tekrar koyduk....
    Bu da kendini çok Yükseklerde gören MD nin elemanlara Mt nin cevabı gibi olmuş...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Wallace:
    MrCool, ne dedin anlamadım abicim. umarım küfür falan etmemişsindir.(zaten etmedin de biliyorum) Benim rahmetli annanemde çok güzel nötr dansite filtresi yapardı ve onu biz bol sarımsaklı sosla yerdik ki tadına doyum olmazdı. Genelde bunları diyafram üzerinde pişirir enstanteye sarardı kurumasın diye. Yoksa bu Nötr dansite filtresini açıkta bıraktın mı hemen kuruyor.

Yok be big_malibu güzel fotoğraf çekmiş. O kadar iyi çeken birisi mutlaka ne demek istediğimi anlıyordur diye tahmin ettim. Alaylıysa (kendi öğrenmiş ise) anlamayabilir ama mektepliyse (kursa giden) anlar. Ne hayal gücü çalıştırmışsın. Çok iyi olmuş. Bu arada benim soru güme gitti. Bari big_malibu'ya özel mesajdan sorayım.

Motosikleti
    ya kardeşim bi kare resmimi çekmemişsin alacağın olsun. Bir de o resimler arasında ben sanki bir züreyfa mı gördüm yoksa bana mı öyle geldi.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeşim bi kare resmimi çekmemişsin alacağın olsun. Bir de o resimler arasında ben sanki bir züreyfa mı gördüm yoksa bana mı öyle geldi.
    En sonda var...Doğru görmüşsün..... Yanlışlıkla yüklemişim ama silmedim....

Ulen assolist gibi hep sen varsın zaten resimlerde...Valla fireman ın makinede çok vardık ama filmler yanmış.......

cok guzel bı calısma olmus ellerınıze sağlık.... murat abı ben senden korkmaya basladım uzaya cıksak orda da cay bulabılcenmı acaba??? gercı bendekı soruya bak cay ağacı eker yıne bulursun hasan arkadasımıza bol sanslar ınsallah ayarlarızda ızmıt dekı yarısada gıderız..

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hala pistte son turu biz atmadık motorla ona yanarım...Ne güzel kimsecikler kalmamıştı..Tek biz vardık....

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açıkçası hasanda (kaya34) hakkıda(nemrut) umduğumuzdan daha yüksek performans gösterdiler, bi çok defa tekrarlanmış olan şeyi yine yazmış olacağım ama , hasan çooook rahat bir sürüş ile garanti 2.ciliği almışdı, tmm 2.lik garanti artık dedim, hatta kürsüye çıkarken yanında mt pankartımızı açarız diye asılı olduğu yerden sökmeye gidiyodumki o anda düştüğünü gördüm kahroldum, en iyi tur zamanını attı, virajlara girerken MDnin motoru ile arayı epey kapatıyodu, düzlükde ara açılıyodu, 3. motorlada arayı epey açmıştı harika bir performans görteriyodu,

oraya hasana destek ve yardımcı olmaya gitmiştik ama bizmi hasanı ağırlıyduk, hasanmı bizi ağırlıyodu ayırt edenedim, hasanı samimiyetinden, alçakgönüllülüğünde n dolayı çok sevdik, umarım o da bizden memnun kalmıştır.
    May The Force Be With You

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ben hepiniz adına tur attım sana sonra anlatırım pistide heyecanıda birde anladımki o pistte ben seni yerim çok rahat benim patlak makine tam o pist için yapılmış
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ben hepiniz adına tur attım sana sonra anlatırım pistide heyecanıda birde anladımki o pistte ben seni yerim çok rahat benim patlak makine tam o pist için yapılmış

hala aynı muhabbet.zuahaaauahahahaha

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    oradaki 12,5 lukları görünce benim 125 lik kral gibi geldi bana 8-10 bin ytl lik modifiye yapsam benim makine tozunu attırır o pistin
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler