Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ne Tavsiye Edesiniz?(Derbi,Aprilia,Hyosung)

Motovento
    REKLAM ALANI
    extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    kesinlikle gpr 125...
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hyo endamı yeter.Arkasından baktırır.Gerçek bir motorsiklete bindiğini hissettirir

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    ben birazda piyasadan bahsedeyimmm hyo alarak paranı çarçur etme diyen arkadaşlarada gönderme olsunn motorumu 3500 km'de aldım 6,75 para verdimm şu anda 10000 km oldu ve yeni kasası çıktı yani 2007 çift rengi ama benim motoruma halen 6 lira veren varr eee o kadar kullandımm bir yaşını geçtii o kadar zarar kadı kızındada olur cbr125 için şöyle söyleyim kalitesi zaten tartışılmaz honda sonuç iyi motor hoş motor ama biraz boş motor kusura bakmayın kasa desen kasa yok performans desen performans yokk eee sırf honda olduğu içinde motor alınmazki canımmm zaten bu hondacı arkadaşlar diyelimki şöyle bi topik açıldı ( hyo gtr mi yoksa honda beat mı ) yine honda diyeceklerdir yamahamı hondamı de yine honda derler ve bu böyle sürer gider bulunduuğum gurupta iki tane cbr 125 kullanıcısı var ikiside benim motoru kullandıı keşke o an orda olsaydınızda cbr ile hyo arasındaki farkı onların gözlerindeki parıltıdan anlardınızzz tabi bu yazdığım yazı hiç bişeyi değiştirmeyecek honda hayat ondalar devam edecek ama doğru honda hayat onda ama 600 cc de 1000 cc de transalpte vfr de ama hayat kesinlikle 125 te değill bilginize
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)