Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cruiser

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar sizce görünümü en güzel olan cruiser hangisi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    tabikide hyosung gv 650! çok asi bir duruşu var bence. normalin dışında çekici ve sert çizgiler bence 10 numara (+10)
    GT650R

Forumdan Uzaklaştırıldı
    görünümün farklı versiyonları var bi kere;

cüzdansal görünüm:
    mesela:eğer cüzdan sağlamsa Harley'in Sportster Roadster XL1200R i bana güzel görünür.cüzdan sağlam değilse bakılır ama görmek bile istenmez

teknik görünüm:
    mesela:motor sağlam ve dayanıklı ise bi de teknolojisi yüksek ise güzel görünür.
    sanatsal görünüm:
    mesela:motor üzerinde airbrush varsa,nikelajı bolsa güzel görünür.Eh artık nerden istersen ordan bak.Kendine göre güzel olan cruiser'i seç
    denyosal görünüm:
    Bu görünümde cepteki akbil boşalmış,telefondaki kontor azalmışken fesatlıktan kıskançlıktan,öz güven eksikliğinden,eziklikten kaynaklanan binbir türlü sebebe binaen geyik muhabbeti açarak arkadaşların güçlükle alıp gözü gibi baktığı Regal Raptor'una,Keeway super shadow'una,ya da bisan-lifan roadstar'ına bk.atılır "çin malı oğlum bunlar,yaramaz" filan deyip onlara Harley'lerden bahsedilir.Adamların keyfine limon sıkılır. Onlar motora atlayıp giderken,geyik başı da tabanvayın marşına basar ve emaneten kullanabileceği çinli bi scooter hayaline dalar.
    Bu durumda da motorun görünümü değil, geyik muhabbetini başlatanın görünümü söz konusu olur.

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cüzdansal görünüm:
    mesela:eğer cüzdan sağlamsa Harley'in gold wing i bana güzel görünür.cüzdan sağlam değilse bakılır ama görmek bile istenmez

Harley in Gold wing i ha pohahahhahah

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cüzdansal görünüm:
    mesela:eğer cüzdan sağlamsa Harley'in gold wing i bana güzel görünür.cüzdan sağlam değilse bakılır ama görmek bile istenmez

teknik görünüm:
    mesela:motor sağlam ve dayanıklı ise bi de teknolojisi yüksek ise güzel görünür.
    sanatsal görünüm:
    mesela:motor üzerinde airbrush varsa,nikelajı bolsa güzel görünür.Eh artık nerden istersen ordan bak.Kendine göre güzel olan cruiser'i seç
    denyosal görünüm:
    Bu görünümde cepteki akbil boşalmış,telefondaki kontor azalmışken fesatlıktan kıskançlıktan,öz güven eksikliğinden,eziklikten kaynaklanan binbir türlü sebebe binaen geyik muhabbeti açarak arkadaşların güçlükle alıp gözü gibi baktığı Regal Raptor'una,Keeway super shadow'una,ya da bisan-lifan roadstar'ına bk.atılır "çin malı oğlum bunlar,yaramaz" filan deyip onlara Harley'lerden bahsedilir.Adamların keyfine limon sıkılır. Onlar motora atlayıp giderken,geyik başı da tabanvayın marşına basar ve emaneten kullanabileceği çinli bi scooter hayaline dalar.
    Bu durumda da motorun görünümü değil, geyik muhabbetini başlatanın görünümü söz konusu olur.
    valla olayı güzel yorumlamışsın abicim.ama ben genede haylimdeki cruiserin fotosunu koyayım bi.bak bakalım biz neden roadstar ı neden sevmişiz.yanlış anlama özentiden değil bu şekil ile ilgili.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla olayı güzel yorumlamışsın abicim.ama ben genede haylimdeki cruiserin fotosunu koyayım bi.bak bakalım biz neden roadstar ı neden sevmişiz.yanlış anlama özentiden değil bu şekil ile ilgili
    e biz ne yapmışız?kendimizce hedef belirleyip yola çıkmışız,aldığımız motor fena da değil hani.Traştan bi motor alsaydık hüngür hüngür ağlayıp motor olayına son noktayı ilk 500 km de koyardık sanırım

bizim motorlar da cüzdanlarla orantılı büyüyünce hayal motorlarından biri olacak elbette.
    fotoğraftaki bebek de büyüyünce Harley olabilir, Honda olabilir,Yamaha olabilir,Suzuki olabilir ama ille de cruiser olur sanırım

Bu arada" acemilik "filan derken motor 770 km yi buldu, benim de mesajlarım 50 oldu.

Dükkan açacam bundan sonra kapısına eşşek kadar bi yazı koyup"AHKAMCIBAŞI"..her konuda itinayla ahkam kesilir....
    Zararı yok,zaten bu memlekette bilmeyenler bilenlerden fazla konuşuyo,bilenler ne bilmediğini,bilmeyenler ise hem kendilerini,hem hadlerini, hem de bilenlerin neyi bilip,neyi bilmediğini bilmiyo.

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Görüntüsü en güzel cruiser "Honda Shadow ACE VT750C2 Two Tone" dur. Harley olarak ise Heritage classic i ile softail classic i beğenirim.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla olayı güzel yorumlamışsın abicim.ama ben genede haylimdeki cruiserin fotosunu koyayım bi.bak bakalım biz neden roadstar ı neden sevmişiz.yanlış anlama özentiden değil bu şekil ile ilgili.
    benim chinese cruiser ımın da ön tekeri telli arkası döküm bende tekleme gibi oldu diye üzülüyordum. abi harley de yapmış ötesi mi var
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Kardeş sEÇİM Senin ..! Yukarı daki Honda GL1800 GOLDWİNG
    Aşağıdaki Honda Vtx1300S

Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)