Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yorum ve onerilerinizi bekliyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    naproksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp
    Benim bir adet nurtopu gibi Honda twister im var. Motorumdan genel olarak memnunum. Ama uzun yolda titresim beni mahvediyor. Ve bundan kurtulmak icin Hyosung GT 250 alabilecegimi dusunuyorum. Daha fazlasina butcem musait deil.
    - Honda varken Hyosung a gecilir mi?
    -Sifir Gt250 Alacagima ikinci el Gt650 mi alayim.
    -Hyosung beni yakit tuketimi konusunda uzermi?
    -Ayni titresim problemini Hyosungda da yasarmiyim.( Cift silindir ama kullananlara sormak lazim)
    -Yoksa hic kafami bulandirmayip oturdugum yerde oturayim mi?
    Gorus ve onerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Titreşim mi?? Bende kullanıyorum ama hiç titreşim şikayetim olmadı. Bence almak istediğin motorları test edip al derim. GT650 alacaksan zaten Twister ile hiç kıyaslama kategorileri farklı.

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    dostum cbf500 lere baktınmı hiç.görünüşü çok hoşuma gidiyor benim.bir bakmanı öneririm.
    Drift Religion

Motosikleti
    Transalp
    Titreşim mi?? Bende kullanıyorum ama hiç titreşim şikayetim olmadı. Bence almak istediğin motorları test edip al derim. GT650 alacaksan zaten Twister ile hiç kıyaslama kategorileri farklı.
    Valla dostum ben bir ginde 650 Km yaptim ,tabi mola vere vere vardigimda bi yerlerimi hissetmiyordum...

dostum cbf500 lere baktınmı hiç.görünüşü çok hoşuma gidiyor benim.bir bakmanı öneririm.
    Baktim gusel ama yakit tuketimi konusunda beni biraz uzermis gibi geliyor...

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Bir günde 250cc lik neyle 650 km yapsan sonuç çok değişmezdi. 3yıl önce 125cc lik motorla 450km yol yapmıştım hoşafım çıkmıştı.Bence sen bir üst kategoriye terfi et ve chooper yada enduro al. 650 km ancak onlarla keyifli olur.

Motosikleti
    Transalp
    Valla dostum para olsa alirim bir tane Dl 650 gecerim, hic dusunmem. Ama napcan butcem oraninda dusunebiliyorum

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    şehiriçinde ve aynı zamanda uzun şehirlerarası gezilerde kullanmak için motosiklet alacaksanız muhakkak enduro almanızı tavsiye ederim,Sıfır kilometre hyo alınacak nakitle çok performanslı 650lik ve orjinal km. kazasız değişensiz durumda tertemiz 4-7 yaş aralığında enduro alınır.bunu değerlendirin bence.
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Bir günde rahatıkla 650 km yapmak istiyorsan sadece titreşim yönünden değil, rüzgar koruması, selesi, oturuş pozisyonuda iyi olan bir motor seçmen lazım. Keşke Dl alabilsen. Akşam gezinin üstüne birde halısaha maçı yaparsın. Ama söylediğin Hyo ile rüzgar,sele ve oturuş açısından yine yorulacaksın. Mutlaka enduro tip motorlara bakmalısın. Bütçede söylersen öneride bulunulabilir insanlar.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence 2.el temiz ve bakımlı bir gt650 alman ilerisi için sana artı getirecektir..
    KULLANIM VE SATIŞ YÖNÜNDEN artı olur kanısındayım..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Transalp
    Arkadaslar butcem benim motorun ustune maksimum 2 bin daha koyacak kadar. sifir hyosung derken bayinin bu teklifimi kabul edecegini varsayiyorum. Bu fiyata ancak klr 650 alabilirim sanirim. Enduro tekliflerinizi ve mantikli ise takas tekliflerinizi beklerim...

Motosikleti
    jinlun 250cc
    Slm Iyi Geceler Arkadaşlar
    herşey motorsiklet için::tutkuy:: 0506,642,00,66 kan vs için 0506 713 84 02

Motosikleti
    Transalp
    slm. geldin mi? gidiyomusun? iyi geceler demissin ya o acidan

Hyosung kullanicilarindan hic ses cikmiyor. Motorlarindan memnun degillermi yoksa....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler