Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sabah gazetesi haberi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250

6.sayfa

İşte Sabah Gazetesi'nin ilk sayfadaki haberi.....

Motosikletliler trafikte neler çekiyor diye soranı varmı bilmiyorum. Basında yanımızda olduğunu söyleyenler var kimileri yanımızda olmuştur belki... Ama bu başlık halka motosikleti basının ne şekilde tanıtmaya çalıştığını açıklayamaz sanırım... Bunu gören annemiz , babamız , kardeşimiz veya bizi tanıyan herhangi biri motosiklet hakkında ne düşünürdü?
    Benim çevremdekilere bu zamana kadar anlatmaya çalıştığım ve anlattığım şeyler bir anda çelişkiler yumağına dönmeye başlar sanıyorum.

6. sayfada haberin devamı mevcut... Yanyana konmuş motosiklet kazaları ölü sayıları vs. Motosiklet trafikte bir ölüm aracı gibi gösterilmiş bence. Hergün olan onlarca araba kazasının eski popülerliğini yitirmesiyle yeni trend olan motosiklet kazası haberleri bu şekilde yansıtılırsa bizim yerleştirmeye çalıştığımız motosiklet kültürü pek bir işe yaramayacak sanırım...

Ben bu haberi gördüm ve çok üzüldüm. Belki biri çıkarda otomobil kazalarında ölen insanların sayısını yazar ve arabaları trafikte tehlike olarak gösterir. Acıyorumki insanlar bazı şeylerin farkında deil.. Bir pazar sabahı bu kadar güzel karartılabilirdi....

Tebrik ediyorum Sabah Gazetesi... Tebrik ediyorum...
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bunlar boyle ne bılıyolar da konusuyolar hıc bınmısler mı kı motosıklet'ın uzerune

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya abartiyorlar işte her zmanki gibi.. medyanin isi abartmak, motorsıkletlere suc atıcagına ınsanları egıtmeli daha yararlı bilgiler vermeliler bence...
    umarım babam bu haberi okumamıstır :(
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    otomobile sevdalanıpda kazada ölenler neden baş sayfaya geçmiyor ki? onların canı can değil mi. öldüren tutkuymuş. ölüm heryerde gelir yakalar bizi birde trefikte yeni tehlike yazmış. artık gazete de okuyamayacağız. neyse aklıma kötü kötü şeyler geliyor. yazmak istemiyorum. ADB deki motorcu çeteleri hiç görmemişler trafikte gidiyoruz diye bizi tehlike olarak görüyorlarsa onlara bakmalarını öneriim ben ondan sonra bakalım bişey yazabilecekler miydi?

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    facebook(Fazer Tutkunları)

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    http://www.sabah.com.tr/haber,601C99...65B1F1ECD.html

azönce 50.YIL Feridun Tümer İÖO AÖF sınavından çıktım ki benim için çok önemli bir sınavda çok iyi geçti çok mutluydum bi motorcu arkadaş önümde yürüyordu beraber kapıdan çıktık kız arkadaşıda onu bahçede bekliyordu göz göze geldiler kız ağlıyordu gazeteyi uzattı ve bu acı haberi okudu arkadaş.... Ve çok kötü bi an enyakın arkadaşlarıymış sınav çıkışı en mutlu anımla en hüzünlü anımı yaşadım halen şokundayım..

Geçen AÖF sınavı çıkışında cep telefonuma gelen mesajla kız arkadaşımın babasının trafik kazasında vefatını haber almıştım ve dün akşam yatarken hep tedirgindim telefonuma çıkışta bakamadım artık sınava da girmek istemiyorum :(

allah rahmet eylesin o insanların gazeteyi eline alıp haberi okuduğu andaki hislerini bildiğim için adeta yıkıldım

allah kalanlara sabır versin bizi korusun
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Bu tip boyalı basın haberlerinin gizliden gizliye bir takım emelleri var aslında.Büyük sermayelerle kurulmuş otomobil sektörüne gelecek darbenin korkusundan kaynaklanan gizli emeller bütün bunlar.Ayrıca petrol tekelleri de ürküyor MOTOSİKLET ten.
    Bu konuda motosikletin yararları hepinizinde bildiği gibi saymakla bitmez...
    Trafik sıkışıklığında rahat ulaşım sağlaması,kolay park bulabilme,yakıttan sağladığı tasarruf gibi...

detaya girmekten vazgeçtim
    gerisini anlayan anladı zaten...

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    oofff.. offf.. Niye sevilmiyoruz.. Niye çok üstümüze geliyorlar...
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    boş verin agalar ağzı olan konuşuyor bi elbet o ağızabişeyler tıkamasını bilir
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Evet aynı reklamlardaki gibi; AĞZI OLAN KONUŞUYOR, eli olan yazıyor

sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    arkadaşlar sabah gazetesinin sayfasına girin ve bize ulaşın bölümünden tepkinizi dile getirin...
    Biz ikiteker üzerinde ne çok şeyle mücadele ediyoruz böyle...

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Bu gazeteciler işini yapacak arkadaşım.Böyle manşetler sattırıyor gazeteleri.Benim ailem de motora başlayacağım dediğimde,bu tür haberlerden dolayı çok karşı çıkmıştı.Şimdi bu tutku başta babama ve tüm eş ve dostuma bulaştı.Babam işin içine arada sırada artçı olarak girdi.Trafikte o bile dayanamıyor.Dilinde tüy bitiyor.Karşı taraf maalesef ilgisiz.Ama bizim çok dikkatli olmamız lazım.En çok tehlikeye biz maruz kalıyoruz.Bu işin şakası yok.

Motosikleti
    tvs apache
    ne yazılırsa yazılsın ne çizilirse çizilsin hepsi yalan bi tek gerçek var o da abbas abimizi defnettik bugün gerisi laf u güzaf ..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip boyalı basın haberlerinin gizliden gizliye bir takım emelleri var aslında.Büyük sermayelerle kurulmuş otomobil sektörüne gelecek darbenin korkusundan kaynaklanan gizli emeller bütün bunlar.Ayrıca petrol tekelleri de ürküyor MOTOSİKLET ten.
    Bu konuda motosikletin yararları hepinizinde bildiği gibi saymakla bitmez...
    Trafik sıkışıklığında rahat ulaşım sağlaması,kolay park bulabilme,yakıttan sağladığı tasarruf gibi...

detaya girmekten vazgeçtim
    gerisini anlayan anladı zaten...
    aynen katılıyorum..
    trafikte daha sıfır cirlop gibi arabaların haşat olmuş kaza resimlerini göstermiyorlar..kimisinin hava yastığı açılmaz, kiminin ön camı aniden bembeyaz oluverir ve araba kontrelden çıkarak takla atar ve bu bi ailenin üzerinde çeşitli yaralar açar.. bunu bizim kendi müşterimiz yaşamış bizzat bizimle paylaştı bende sizinle paylaşmak istedim.. bu şekil olmadık sebepten dolayı otomobilde hayatını kaybedenlerden hiç bahsedilmiyor..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    var ama ER-5 alası var..
    hayatında iki tekere binmemiş paşa çocukları haber yazarsa böyle birşey çıkar işte..
    [B][CENTER]BorN 2 Ride WiLd[/CENTER][/B]

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    şimdi buna tepki göstersen bir başkası çıkacak onunla uğraşacağız
    dağcı dağa çıkar düşer ölür ( yılda binlerce tırmanış olur )
    arabalar günde en az bir kaza yapar ( trafikte binlercesi var )
    iş kazası olur insanlar ölür ( en az yüzlerce yaralısı olur )
    ama toplamda biz binlerle sayılıyoruz birimize bir şey oldumu baş sayfadayız bilen bilmeyende yazıyor çiziyor
    inanıyorumki günün birinde bu kültür oturacak yada bize muhtaç kalacaklar ( unutmayın marmara depreminde telsizciler tüm iletişim kesildiğinde hayat kurtarıcı olmuştu ) umarım bize işleri düşmez
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler