Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Denetimden kaçmak isterken polise böyle çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    the_patriot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    derbi terra 125 adventure

KİLİS'te denetim yapan trafik polislerinden kaçmak isteyen ehliyetsiz sürücü 16 yaşındaki Ö.K., kontrolünü kaybedince görevli ekiplerin içine daldı. Trafik polisi 33 yaşındaki Alaeddin Eryılmaz’a çarparak ağır yaralanmasına neden olan Ö.K., gözaltına alınırken, kaza denetimi görüntüleyen polis kamerasıyla olduğu gibi kaydedildi.
    Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube ekipleri, dün akşam Cumhuriyet Caddesi Kız Meslek Lisesi önünde araçlar üzerinde denetim yapmaya başladı. Bu sırada gelen ve ehliyetsiz Ö.K., yönetimindeki 79 AT 114 plakalı motosikletle, kaçmak isterken denetim yapan polislerin arasına daldı. Kontrolden çıkan motosiklet, denetim yapan trafik polisi Alaeddin Eryılmaz’a çarptı. Ortalık bir anda karışırken Ö.K. denetim yapan diğer polisler tarafından yakalandı. Ağır yaralanan polise tesadüfen olay yerinde bulunan Kilis Devlet Hastanesi'nde görevli Dr. Ahmet Bulut, ilk müdahaleyi yapıp, kendi otomobiliyle hastaneye götürdü. Vücudunda bir çok kemiğinin kırıldığı anlaşılan polis, Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Tıp Merkezi'ne sevk edildi. Kaza, trafik denetimini görüntüleyen polis kamerası tarafından da saniye saniye kaydedildi.
    Kilis Devlet Hastanesi'ne gelerek yaralı polis hakkında bilgi alan Emniyet Müdür Vekili Ali Haydar Tanfer, kentte çok sayıda ehliyetsiz sürücünün motosiklet kullandığını, bunlara karşı denetimlerinin aralıksız süreceğini söyledi. Tanfer, her denetiminde 150'ye yakın ehliyetsiz motosiklet kullanan sürücünün mahkemeye sevk edildiğini bildirdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Şimdi yandı kilisli motorcular. Aslında şu denetimleri her yerde gece gündüz yapsalar çok iyi olacak. Küçücük çocukların deli gibi motor sürdüğünü gördükçe çok üzülüyorum.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Vay be... Çok ilginç bir haber gerçekten..
    Paylaşım için teşekkürler.. Madem durdun niye kaçıyosun be kardeşim..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

the_patriot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    derbi terra 125 adventure
    sanırsam kilis ve civarında trafiği tehlikeye atan ölümüne mobilet yarışları bi hayli revaçta

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    YAZIK ÇOK YAZIK .Bu işler bence aillelerin denetimsizliğinden ve benim çocuğuma birşey olmaz demesinden kaynaklanıyor. Türk halkı olarak iyice düşünmeliyiz. Biz ne yapıyoruz. peynir ekmek gibi motosikletin satıldığı güzel ülkem nereye gidiyor. Düşünülmesi gereken asıl konu bu. Motosiklet satıcıları sadece motor satışları arttırmaya çalışacaklarına biraz da eğitimine önem verseler. Gerçekten üzücü.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Şimdi bu polis ölürse ne olacak ? Yazık değilmi o adamın ailesine. Şu an piyasadaki en dandik motor 1.500 lira. Ehliyet kaç para ?
    Gelişim sürücü kursu 150 liraya ehliyet veriyor. Çocuk yaşından dolayı ceza bile almaz zaten....
    Okan ACAR

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    kaş yapayım derken göz çıkarmış

ehliyetten yırtacağım derken bir başkasına zarar verdi

umarım polise birşey olmaz,yoksa çarpan kişinin işi zor
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Burası TÜRKİYE dedirten bir olay daha buyrun denetimler kontrolllü olarak
    düzenli ve taviz vermeden yapılsa o çocuk trafiğe çıkamaz o polisede öyle
    çarpmazdı ve yaralayamazdı.O motoru kulanana ne söylesen boş kısacası al
    birini vur ötekini.neyse hiç olmazsa kiliste adam gibi motor kulananlar biraz rahatlar polisler
    artık nefes aldırmazlar valaa.

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Eyvah Yandık Şimdi!!!

Bizde Antepdeyiz bizede sataşırlar artık zaten bahane arıyorlar bizimle uğraşmak için....Bizim Antepli motorcunun biriside Emniyet müdürünün bi yakınına çarpmış ve olay ölümle sonuçlanmış sanırım antepdeki motorların yasaklanma gerekçeside bu zaten biriside trafik polisine çarpmış yaw kardeşim kaçacağınıza 280 ytl motor ehliyeti ve 6 taksit yapıyorlar alsanıza güzel kardeşim ehliyetsiz ne geziyorsun zaten cezası 1 milyara yakın en mantıklısı alıcan abi ehliyetini takacan kaskını korumanı paşalar gibi gezeceksin nedir bu ya allah ıslah etsin inş...

Motosikleti
    250cc scooter
    ehliyet ehliyet ehliyet kask kask kask ...

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Bahtsız bedevi hem de 25 kere bahtsız
    Satılık Asya125t-Spidi mont

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

:p :p
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Resimlere bakarsanız motosiklet ile polisin arasında 2-3 metre mesafe ancak var.nasıl ağır yaralanmış aklım almadı

Alıntı klmn059 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Some Runescape Players come to our site and ask us if we have to get runescape Autotyper or runescape hacks. We alwsys told them that there is no runescape gold hacks or runescape account hacks or Runescape Money here. we're a professional gold selling site, we have no time and interests to scam u, we only sell Runscape Gold.Ur acc is no use for us. We do this for clients hundres of times every day.We can guarantee we're a site u can trust and u'll come back again after this first successful business.In forward to know more abount what is is runescape Autotyper. So I read some articles. There are some information about RuneScape Autoty per. Shared!Just passing on the love.This is the best AutoTyper I swear to god. Undetecdable.To download do the following.Click on the linkhttp://www.megaupload.com/?d=BW7X98OPOn the top right corner type the numbers/letters shown into the box to the right of it.Then click enter. The download will start.NEW!:AutoWcer:Do the same as the AutoTyper.Auto WcerI found a auto wcer just for you! I just didnt think anyone was intrested I tested it, and it works properly, like the auto typer.http://www.megaupload.com/?d=2I5NINP4Post comments after you have tried out this auto typer and/or wcer!Most macro programs have key loggers though and virus, should always scan your computer after trying one to double check.How come im banned?!?I'm trying to spread the love of auto ing. Autoers WILL take over Runescape and you cant stop it.Do u have to download the toolbar first?Runescape News More from www.runescape2gold.net... More>>
    Sen ne demek istedin anlamadım.Türkçe yazsan daha anlaşılır olacak.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ne demek istedin anlamadım.Türkçe yazsan daha anlaşılır olacak.
    Diyor ki:

Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır. Bu bir reklamdır.

Motosikleti
    arabayı satayım zx 6 olacak
    bu denetim an fazla bir ay sonra herşey aynı kaç şehirde gördüm böyle denetim en fazla bir ay sürer

yazıklar olsun dağ gibi polisi ezmiş :(

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    bu olayları engellemenin tek çaresi motosiklet satan firmaların A2 ehliyeti olmayanlara motor satışı yapmamasıdır böylece bi nevzede olsa ehliyetsiz srclerin sayısı dşer
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    ben türkiyede belli başlı birkaç bayi dışında hiçkimsenin böyle bir uygulamaya destek vereceğine inanmıyorum

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    [QUOTE=gogo23;1140886]ben türkiyede belli başlı birkaç bayi dışında hiçkimsenin böyle bir uygulamaya destek vereceğine inanmıyorum[/QUOTE0]

malesef bende inanarak söylemiyorum ama emniyet mdrleri çevirmeler aralıksız srücek diye nutuk atana kadar ilgili yerlere bu uygulama için yasa çıkarmalarını söyliyebilirler haksızmıyım ????
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    kesinlikle öyle ama sonuçta çılgın türkleriz ne yaptığımız yapacağımız belli değilki ortada sistemli hiçbirşey yok milli takım gibiyiz valla

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)