Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çeşitli motorların sevdiğiniz yanları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    beyler bu başlıkta yeni tanışıpta aşk gibi çarpıldığınız özellikleri yazalım çeşitli CC ler de olabilir veya 1 kaç marka :

benim ilk tanıdığım motor pejo 105 oldu ve yapılan hız modifiyelerine bayılıyodum o zamanlar gözüm Racing leri bile görmüyodu 2. hOnda titan la tanıştım ilk gördüğümde Sesine bittim sonra MZ 301 lere merak saldımm çok atik bi tipi olduğunu düşünüyordum şimdi ise hayallerimde bir KTM superduke var.

sizinde elbet 1 kaç markada sevdiğiniz en güzel özelliklerini yazacağınızdan eminim
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    İlk motorum puch tu.. sonra buralarda dolaşan honda hd 80 kross vardı onu gördüğümde hep bakardım birgün durdurup sordum satılık mı diye sonra aldım tabiki çok seri bi makinaydı.. Daha sonra Yamaha Dt 125 r cıktı karsıma ona sahip olmak için köyün birine gittim sahibiyle konuşurken garajına baktığımda aprilia rs 50 yi buldum. Aerodinamik ve kaslı yapısı ile 600 cc ss lere benzıyodu.. Dt birden çıktı ve aprilia girdi aklıma tabiki apriliayı aldım.. Birkaç ay önce küsmüştük birbirimize maddi durumum yüzünden satılığa cıkarmıstım ama şuanda barıştık satmaya niyetimde yok. Ve en son yamaha rx 115 ve yamaha mbk ms-1 son aşklarımda bunlar.. Ama aprilianın yeri başka..

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    şimdi ise titan lar mzler jawalar 250cc leri beğenmiyoruz onlar bizim ilk gözağrımız deillermiydi

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    Öyle deme ben şahsen beğeniyorum her markanın her motorun ruhu vardır.. Mesela bir kros almaya kalksam 2 zamanlı tercih ederim çünkü kros dediğin seri olmalı 4 zamanlı ufak cc motorlardan o zevki alamazsın.. Yada bir mobilet onunda zevki başkadır.. Beğenmiyoruz dediğin titanlardan bulsam alıcam zaten.. Satan varsa haber verebilir

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    cbr 125 repsolün rengi harika

teknik konuların yorumlarını sizlere bırakıyorum

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    Goldwing. en sevdiğim yanı kamyon-motosiklet karışımı olması araba kadar büyük kimse sıkıştıramaz ezer geçersin milleti

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ilk askım ve unutulmaz motorum paşamdı...paşan kim diye sormayın.o bir pejo idi...yıllarca bindim..başka motorları aldım ama ondan vaz gecmedim...sonraki aşkım ve hiç vaz gecmediğim tek sevgilim mz dir...o zamanlar mz i olanlar parmakla gösterilirdi..1992 yılı falandı.....1992 yılında aldığımk mz hala duruyor ve hala sıfır gibi......son aşkım ise cbr 1000 rr.ama en büyükte pişmanlığım....

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    kamyon karışımı goldwing ama fazla yatırdığında egsoz ları yeri yalıyor ama çok heybetli görüntüsü var gerçekten

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    ben en çok cbr 125'i beğeniyorum çünkü nedense üzerine binen kendini motogp'de zannediyo nasıl bi gidişi varsa artık
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    250cc scooter
    motosiklet okadar güzel bişeyki hepsinin kendine göre bi güzelliği var mobiletinde racing inde, yani bozulmasın kazasız belasız gitsin yeter

suziki burgman 400 ve 650 diyorum.
    görüntüsü gerçekten limuzin sıfatını hakettiriyor ...

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    ben çok scooter seviyorum..hoşuma giden yönüde otomatik olması,ayakların boşta olması..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    güncel ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)