Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da motosiklet kiralayabileceğim yer ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Eylül ayında İstanbul'a geliyorum.Gezmek amacıyla.

İstanbul otobüs,minibüsle gezmeye kalkarsam zamanım yetmez.>Hiç olmazsa motosiklet olursa ulaşım hızlı olacağından daha çok gezebilirim.

Scooter veya cbf 150,ybr 125 gibi motosiklet kiralayabileceğimiz bir kiralama bürosu adresi verebilirmisiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    maslakta sanayide var günlügü sanırım 40 ytl ama kaporası biraz tuzlu gibi ben sormuştum aprilla için 2000 ytl nakit çekiyor kredi kartından hasar yoksa iptal ediyor motoru alınca ama ybr yi sormamıştım ama var.
    98 Beygir.....

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bende bir zamanlar araştırmıştım araba kiralamaktan çokda ucuza gelmiyor bundan emin olabilrisn.eger motorun varsa trenlerin arka tarafta bi yere motor aldıgını duydum afyona sürüp motoru trene atıp izmit yada istanbuldan gezine devam etmen cok daha ucuza gelir gibi sanki.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    sen motorunu niye getirmiyorsun ki at otobüsün altına getir,valla ben olsam öyle yaparım,hatta biner de gelirim tatil yapmış olursun hem de yol...
    98 Beygir.....

Cihan Antalya'dan geleceğim.Bneim motor otobüsle gelmez . Birde kapora istiyorlarla motor kiralama işi yatar.paşa paşa tramvayı kullanırız.

Sametrix Antalya'da tren yok.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan Antalya'dan geleceğim.Bneim motor otobüsle gelmez . Birde kapora istiyorlarla motor kiralama işi yatar.paşa paşa tramvayı kullanırız.

Sametrix Antalya'da tren yok.
    afyona kadar motorla gitmeni tavsiye etmiş,havalar güzel olacak gibi eylülde atla motora gel
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)