Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

A2 ehliyet belglerim var fakat polis motoru bağladı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo 125T-9A
    selam arkadaşlar bu cumartesi polis motorumu bağladı A2 ehliyet sınvından geçtim belgelerim var pazartesi yada salı ehliyeti karakoldan alacam sizce bir ceza yiğebilirmiyim yada ehliyetimi karakoldan almamda bir sorun olurmu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    aynı olay bende b sınıfı ehliyet alırken oldu.belgelerimle geziyordum.polis arabayı bağladı ve ehliyetsiz biri gibi ceza yedim.o belgeler taşıt kullanmak için yeterli değil.ille de ufacık plastik bir karta 30 ytl vermen ve karakola bir dünya bağış yapıp ehliyetini alman gerekiyor.sen yine de derdini anlat kurallara göre memurun yaptığı doğru ama belki merhamet edebilirler.

Motosikleti
    Skygo 125T-9A
    şimdi ben pazartesi ehliyeti alıcağım arıdandan da motoru kurtarmak için gerekli karakola gidecem polisin dediğine göre ceza yemezişim ama motor 2 gün otoparkta kalacak kim bilir nek adar verecem

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Ehliyetsiz arac kullanmaktan ceza yiyeceksın ... Ehliyetını enlıyetten aldıgın an ehliyetin gecerli uzerinde aldıgın gun tarıhte atılacak ve emliyet sistemine kaydedileceksın ... Uzulerek soyluyorum keske biraz daha sabretseydın .
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    dostum büyük geçmiş olsun

biraz daha sabretseydin
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    değermi 2-3 gün için o kadar masrafa strese
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    ehliyeti alıncaya kadar kullanolan bir belge yokmuydu ya yanlış mı hatırlıyorum :s
    Yani bizde ehliyeti almaya motorla gitmiştik.Eger giderken yakalansaydık ceza yemezdik healde degil mi

Getttiii paracıklarr şimdi gettide getiii

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    ali yıldız : bende öle hatırlıyorum bi belgeyle gezebilirsin ama eskidenmiş demkki bende hala yokta

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kardeş ehLiyet KaRTı ELinde olmadan poLis her türLü bağlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    şu an cezayı yedin...mahkemeye sevkedildin muhtemelen...o an ceza makbuzu kesilmedimi...yaklaşık 800 ytl civarı bişey...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Skygo 125T-9A
    hayır ceza kesmedi ehliyet ile gidersen para ödemezssin dedi adam ama işte belli olmaz pazartesi ehliyet ile gidecem sonucu merak ediyorum

Motosikleti
    Alıntı bert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır ceza kesmedi ehliyet ile gidersen para ödemezssin dedi adam ama işte belli olmaz pazartesi ehliyet ile gidecem sonucu merak ediyorum
    ani motoru bıraktınmı orda...nasıl iş anlamadım...ehliyet ruhsat isteyince ne dedin...sonucta mal sahibisin...plakaya ceza kesmiştir...veya o an kafayı çalıştırıp bi 20 veya 50 kaat ruhsat içine koysaydın...o motoru 800 ytl lik cezayı ödemeden alabileceğini sanmıyorum...geçmiş olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Skygo 125T-9A
    motoru otoparka çekdiler ceza yersem şubede yiğecem ama ehliyeti pazartesi alıyorum bakalım pazartesi gidiyorum şubeye 3 gün müddetim varmış

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ani motoru bıraktınmı orda...nasıl iş anlamadım...ehliyet ruhsat isteyince ne dedin...sonucta mal sahibisin...plakaya ceza kesmiştir...veya o an kafayı çalıştırıp bi 20 veya 50 kaat ruhsat içine koysaydın...o motoru 800 ytl lik cezayı ödemeden alabileceğini sanmıyorum...geçmiş olsun...

şu kısımda Y harfini yazmamışım...yani...olacaktı...

motoru otoparka çekdiler ceza yersem şubede yiğecem ama ehliyeti pazartesi alıyorum bakalım pazartesi gidiyorum şubeye 3 gün müddetim varmış

şimdi alacağın ehliyette alış tarihin yazar...kesilen ve otoparka girmiş ceza makbuzundada o günün tarihi...inşallah dediğimin tersi olur...hangi otoparkta bu alet...

İstanbulda ve Avrupa yakasında ise ben bi son durumu öğreneyim yarın...pakayıda yazıver...markası moedli vs...adın soyadınıda yazıver...

Motosikleti
    -18
    ya arkadaşlar ehliyet için yaş sınırlaması var mı?

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Ceza yazmazsa bile Polis. Motorun bağlanmış onun masrafları var =((

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MKH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ehliyet için yaş sınırlaması var mı?
    Sence??? 1..........................25
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aynı yöntemı uygulamıstım...
    sertıfıka ıle gezıodum...polıs amcam cevırdı...zaten benım eskı motor varken ruhsatın arasında bı 10 ytl hep olurdu....ozmanda + bıde 2 paket malbora aldım...bısey olmamıs gıbı yoluma devam ettım....2 ay sonrada ehlıyetı aldım...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Otoparktan çıkarabilmek için Emniyetin onayı gerekicek.... Parklarda polisler mevcut zaten...Onlar gerekli cezaları keser o makbuzlarla aracını çıkarırsın...

Aksi mümkün diil..... Cezayı yedin hiç şansın yok....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)