Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bionik adam oldum:)(polis koruma kaskı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Arkadaşlar Dün en sonunda düzgün bir kask ve tum koruma ekipmanlarını tamamladım

Daha once bu konu hakkında topik var ama ben tekrar dikkat cekmek istedim kask almaya gittigimde once 20-25 lik kasklara baktım ama onların plastik ve cok dayanıksız kasklar oldugunu gordum ve dıger yuksek fıyatlılara baktım satan tezgahtar bu daha guvenlı degılmı dıye sordugumda şöyle bir cevap geldi
    ''(20-25lik ler) onlar polis koruma KASKı ???'' nasıl oldugunu idrak edemedim once sordugumda ise
    ''bu kasklar yanlızca cevirmelerde ceza yememek icin takılan kask'' diye bir cevap geldi arkadaslar en dusuk 1 milyar verip bir motor alıyorsak o alan beynide korumak ıcın bence en azından 50-70 100 YTLi gozden cıkarıp duzgun bır kask alalım
    Butun bir bel koruması ıle dızlık ve dırseklık aldım ve ogrendımkı dızlık dırseklık yanlızca dusmelerde degıl bu havalarda bıle eklem yerlerımızı romatızmadan koruyor
    Bir kac gun için degil bu sevdamızın bir omur boyu surmesi dileğiyle
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    HaKLıSıN Kardeşim ama idareLik olsun diyee ucuzundan almak lazım ; Hele bulunduğu yöre de doğru düzgün kask yoksa
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HaKLıSıN Kardeşim ama idareLik olsun diyee ucuzundan almak lazım ; Hele bulunduğu yöre de doğru düzgün kask yoksa
    sende haklısın! ama ımkanları zorlamak gerekıyor armak gerekıyor hatta 1,000 lık 2,000 kaskları gorunce boyle seylerde varmıs dedım benım motor 1 lıra yaa
    PS:ınternet uzerınden satıs yapıyor haberın olsun adrese teslım
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    BiLiyorum yalnız kasak olsun mont olsun bedenleri ve kalıpları çok faKLı.. Mesela su an kullandığım kask S ama bu bile azıcık büyük geliyo bana .. Gidip denemek lazım ; görmek bakmak lazım ..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Motorumu almadan once emniyet icin gereken ekipmani hazir etmeyi dusunuyorum. Onemli materyaller eksik iken motora bir kere bindi mi insan, bir daha kolay kolay eksikleri tamamlamiyordur diye dusunuyorum. Gozlemlerimle bu sonuca vardim.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu almadan once emniyet icin gereken ekipmani hazir etmeyi dusunuyorum. Onemli materyaller eksik iken motora bir kere bindi mi insan, bir daha kolay kolay eksikleri tamamlamiyordur diye dusunuyorum. Gozlemlerimle bu sonuca vardim.
    kasıyorsun bıraz kendınle savas verıyorsun )ben motoru aldım daha E-5 e cıkmadım ama cıkmak ve cıkmamak arasında cok tereddut yasadım
    (bu arada yarım kask ve mont varken ama yarım kaska guvenmıyorum)

tamamla bence dogru karar
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    ah ah bende istirem motor ama yaş kurtarmaz ya kurtarsa para kurtarmaz kahrolsun adaleetsiz dünya---------

ewt önce ekipmanları toplamak lazım benim amcamda bi jawa aldıydı ekipmanları motoru sattığında hala yoktu
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Ben de "bionik adam oldum" deyince sırtlıklı, göğüslüklü, dirseklikli, dizlikli,eldivenli, kasklı bir fotoğrafını bekliyordum. Neyse hayırlı olsun.

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de "bionik adam oldum" deyince sırtlıklı, göğüslüklü, dirseklikli, dizlikli,eldivenli, kasklı bir fotoğrafını bekliyordum. Neyse hayırlı olsun.
    aynen bende öyle düşünmüştüm

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    koruma her zaman çok önemlidir. bence paraya kıyıp kaliteli malzemeler almakta fayda var.

Motosikleti
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende öyle düşünmüştüm
    arkadaslar yeniyiz burda yadırgamayın
    resım eklemeyı ogreneyım oda olacak
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    benim bir botum eksik kaldı onu da alıcam şu an harley botu ile idare ediyorum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler