Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apache Aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Yaklaşık üç aydır motorsikletten uzak peugeot 206 ya talim ederken Bugün gittim bayi'ye ve Apache rtr 150 aldım.Motoruma yarın kavusacagım Vibrasyon olayını arastırmadım.Var mı yok mu bi fikrim yok bu konuda 2011 apache kullanıcılarının yorumm fikir ve önerilerini bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF
    Titreşimi beni hiç rahatsız etmedi 460 km deyim, ama ybr si olan bi arkadaşım kullandıktan sonra titreşimden rahatsız olduğunu söyledi alışkanlık meselesi adam rahata alışmış.

Motosikleti
    Ramzey QM200gy cross yeşil
    hayırlı olsun emmoğlu yakında eline alırsın motoru yok şurası bozuldu yok burası yamuldu demeye başlarsın.servise gidersin 1 hafta parça beklersın.o da en az bence ederi çok düşmeden satmaya bak.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah hayırlı günlerde kullanmayı nasip etsin güzel tercih
    titreşim konusunda kendi muadillerine göre azcık daha titreşimli olduğunu duymuştum
    Ayrıca bir öneri şambiyelli lastikleri tubless lastiklere çevirmeniz
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı m_elmacioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun emmoğlu yakında eline alırsın motoru yok şurası bozuldu yok burası yamuldu demeye başlarsın.servise gidersin 1 hafta parça beklersın.o da en az bence ederi çok düşmeden satmaya bak.
    siz 10 gün önce foruma üye olmuşsunuz, yaptığınız yorum çok ağır olmuş, bakın sitede 300 küsür sayfa yıllardır konuşulan tvs apache konusu var, eğer dediğiniz gibi bir motor olsaydı o kadar konuşulup satışı olmazdı diye düşünüyorum, başkalarının hatalı kullanımlarından görülmüş tecrübeleri bu motor için bence genellememek lazım, cbf 150 ile ciddi olarak karşılaştırılabilen bir motordur, bence benzer tüm çinlilerden daha iyidir

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-306.html
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    adam daha eline geçmeden içini kararttınız görünüş itibariyle hepsinden daha iyi gibi ybr yide çok abarttınız geçen bindim ondada titreşim vardı hiç rahat edemedim desem yeridir kendimi ck125 daha güvende hissettiim açıkcası... Apache iyidir sorun yaşayacağını sanmıyorum eskisine nazaran fazla titreşim olmadığını duydum olsa bile yayık ayran yapacak halin yok bir zamn sonra alışırsın zaten
    bu kawasaki bir başka dostummm

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Alıntı m_elmacioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yıl boyunca mondial 125 tipinde bir çinliye bile anahtar vurdurmadan bindim.Subab bakım gibi şeyler hariç.Öyle Bişey yazmıssın ki adamlar yorumunu görse Türkiye'ye motor göndermekten vazgeçerler.Sıfır aldım diye yazdıgımı hatırlıyorum üstüne binmemişim çok düşmeden satmaya bak diyorsun.Fikrini belirtmişsin saygı duyarım ama yorum olsun diye yorum yazmıssın sadece.

Yorum yapan tum arkadaşlarıma teşekkür ederim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence bu katogoride alınacak birkaç motordan biri titreşim olayıda abartıldığı kadar yok ben artçı olarak bindim ve inan çinlinin yarısı kadar bile değil ve benim bindiğim çok bakımlı bi motor değildi sahibi motorcu olmasına rağmen fazla bakmazdı kendisi aynı zamanda eski bi ybr ci titreşim olayını ona sordum fark yok dedi ona göre bu cc de rakipsiz güçlü ve seri aynı zamanda sağlam sen o motorun keyfini çıkar tekerin düz bassın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    hayırlı uğurlu olsun abi güle güle kullan kimseyede kulak asma malına iyi bakarsan oda sana iyi bakar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    way be adam daha motoruna kavusmadan ıcı kararmıs gıtmıs :d dostum ben mct 250 kullanıcısıyım boyda var kıloda ne yalan soleyım ben bıle mct mı satıp apache almayı dusunuyorum bence cok ıyı yapmıssın guzel motor gule gule kullan ( benım mct satma amacım apache hem daha serı hem daha az yakması ) gunluk kullanımlarda apache ıyı motordur anlıcan

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    öncelikle hayırlı olsun..
    burdaki yorumlar elbetki önünüzü aydınlatacaktır...
    lakin en güzel tecrübeyi motora bindiğinizde yaşayacaksınız....
    alınmış alınmıştır...
    hayırlı olsun denir bundan sonra...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım kimin ne dediğine aldırma bence güzel seçim yapmışsın kaliteli bir motor görünüş olarak ybrden de cbf den de kat kat güzel.

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Hocam hayırlı olsun motor güzel motor Ama şu ismi yokmu '' Apache '' benim aklıma sadece Bu abart egzozlu mahalle aralarında artislik yapan veletler geliyor ve o anda sinir katsayım birden bin e çıkıyor. Evin önüne dikenli tel çekicem Nedir bu '' Apache '' lerden benim çektiğim...
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun motor güzel motor Ama şu ismi yokmu '' Apache '' benim aklıma sadece Bu abart egzozlu mahalle aralarında artislik yapan veletler geliyor ve o anda sinir katsayım birden bin e çıkıyor. Evin önüne dikenli tel çekicem Nedir bu '' Apache '' lerden benim çektiğim...
    ahaha burası ankara :D bır sahının ıcınde 5 kısı camlar sonuna kadar ınmıs ellerde bıra sıselerı son ses muzık oyun havası veya damar fm :d alıstık bız bunlara :D

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaha burası ankara :D bır sahının ıcınde 5 kısı camlar sonuna kadar ınmıs ellerde bıra sıselerı son ses muzık oyun havası veya damar fm :d alıstık bız bunlara :D
    Malesefki şimdi yatıcam yarın izinliyim planım 9+ 10 a kadar uyumak ama eminim ki saat 7-8 gibi bu veletler evin önünden geçmeye başlayacak Buradan Söylüyorum paraya kıyıcam bu bond filmlerinde arabanın arkasından yere düşen üçgen çivi gibi şeyler vardı arabanın tekere giriyo o anda pofffff ediyo . Vallada billada kaç para ise vericem gece yatmadan önce serpicem yolun üstüne geçip balkona izlicem sonra olanları artık Gına geldii valla.
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    Malesefki şimdi yatıcam yarın izinliyim planım 9+ 10 a kadar uyumak ama eminim ki saat 7-8 gibi bu veletler evin önünden geçmeye başlayacak Buradan Söylüyorum paraya kıyıcam bu bond filmlerinde arabanın arkasından yere düşen üçgen çivi gibi şeyler vardı arabanın tekere giriyo o anda pofffff ediyo . Vallada billada kaç para ise vericem gece yatmadan önce serpicem yolun üstüne geçip balkona izlicem sonra olanları artık Gına geldii valla.

sabaın 7sınde gezdıklerını ılk defa senden dydum :D onlar genelde oglenden sonra cıkıp geceye kadar takılırlar :D

---------- Post added at 03:24 ---------- Previous post was at 03:21 ----------

bu arada baska bır yerded yazını okudum gece gece baya sıddetlenmıssın bence yat uyu dınlen :D yoksa her an bırımıze zarar verebılırsın :D

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabaın 7sınde gezdıklerını ılk defa senden dydum :D onlar genelde oglenden sonra cıkıp geceye kadar takılırlar :D

---------- Post added at 03:24 ---------- Previous post was at 03:21 ----------

bu arada baska bır yerded yazını okudum gece gece baya sıddetlenmıssın bence yat uyu dınlen :D yoksa her an bırımıze zarar verebılırsın :D
    Hocam Benim Düzgün bir şekilde gezen sürücü ile Derdim hiç olmadı ama Araştırmalar içerisindeyim o üçgen çivilerden yapıcam bişeyler..

Sonrada Filmlerdeki Kötü karakterler gibi Geçicem Hahaha deyip izleyeceğim onlarıı

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun bence o sınıf içindeki en güzel motor.Marka fanatikliliğine gerek yok sadece göstergesi yeter apache yi seçmek için
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)