Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aklima geldi koptum, anlatayim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun durup dururken aklima 15 yil onceki maceralarim geldi.. Ortaokula yeni basladigimiz zamanlarda mobilet kiralardik. 2-3 arkadas toplanir birer motor kapar aksama kadar gezinirdik deli divane.. Yine o gunlerden biri, demekki paramiz cok yokmus, bi arkadasimla beraber tek motor kiraladik. Zaman zaman ben arkasina oturuyorum, o kullaniyo, arada degisiyoruz i$te. O zamanlar Tekirdag/Corlu da ikamet ediyorum, bilen bilir, bulvar yolu daha yeni yapilmisti. cift seritli kaymak gibi yoldu o zaman. Ben kullaniyordum sagda durdum,o da arkadan kalkti ben solundan indim motorun o da sagindan binicek, o ara nasil yapti nasil becerdi bilemiyorum, gaz kolundan tutarken gazi kokledi ve gaz takili kaldi.. iki eli gidonda motoru tutmaya calisiyo telasla. Biraz ilerlediler, sonra motor sola saga gitmeye basladi, onu havalandi, $ahlanan at misali bi sola bi saga savuruyo arkadasi, ben o zamanki cocukluk 2-3 metre arkada gulmekten yardim bile edemiyorum. Sonra saga dogru motorla beraber asfalta yayildilar, motorun arka tekerlek hala donmeye devam ediyor tabi, onlara dogru kosup hemen motoru durdurdum, sonra arkadasa bile bakmadan tekrar gulme krizine girdim. Bi yandan o bi yandan ben gulmekten karnimiza agrilar girdi.. Biliyorum siz o ani yasamadiginiz icin sacma geliyordur belki ama, cidden gozumde canlandikca gulmekten kendimi alamiyorum.. Gaz teli takili kalabiliyo aman dikkat
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125

25 kere
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    hikaye sana özel ama bu gülme krizi olmadık zamanlarda ortaya çıkabiliyor böyle. insanı çok zor durumda bırakıyo
    [B]Motosiklet araç değil amaçtır...[/B]

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Puchları saygıyla anıyorum....

Gaz telinde yay olmayan en ideal teknoloji onlardaydı!

"Açtığın gibi gazı kapa eşşeğin mi var tarzı "

bilmem hangi türe giriyor günümüzde!!!

[B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun durup dururken aklima 15 yil onceki maceralarim geldi.. Ortaokula yeni basladigimiz zamanlarda mobilet kiralardik. 2-3 arkadas toplanir birer motor kapar aksama kadar gezinirdik deli divane.. Yine o gunlerden biri, demekki paramiz cok yokmus, bi arkadasimla beraber tek motor kiraladik. Zaman zaman ben arkasina oturuyorum, o kullaniyo, arada degisiyoruz i$te. O zamanlar Tekirdag/Corlu da ikamet ediyorum, bilen bilir, bulvar yolu daha yeni yapilmisti. cift seritli kaymak gibi yoldu o zaman. Ben kullaniyordum sagda durdum,o da arkadan kalkti ben solundan indim motorun o da sagindan binicek, o ara nasil yapti nasil becerdi bilemiyorum, gaz kolundan tutarken gazi kokledi ve gaz takili kaldi.. iki eli gidonda motoru tutmaya calisiyo telasla. Biraz ilerlediler, sonra motor sola saga gitmeye basladi, onu havalandi, $ahlanan at misali bi sola bi saga savuruyo arkadasi, ben o zamanki cocukluk 2-3 metre arkada gulmekten yardim bile edemiyorum. Sonra saga dogru motorla beraber asfalta yayildilar, motorun arka tekerlek hala donmeye devam ediyor tabi, onlara dogru kosup hemen motoru durdurdum, sonra arkadasa bile bakmadan tekrar gulme krizine girdim. Bi yandan o bi yandan ben gulmekten karnimiza agrilar girdi.. Biliyorum siz o ani yasamadiginiz icin sacma geliyordur belki ama, cidden gozumde canlandikca gulmekten kendimi alamiyorum.. Gaz teli takili kalabiliyo aman dikkat
    ben bilerek gaz fişeği yayını çıkarmıştım benim pejonun.şehir dışına çıktıgımda gazı verir,elleirimi bırakır öylr dewam ederdim.tabiii motoruma ilk defa binenler genelde afallardı hatta 1 kere aynı hikayedeki gibi arkadaşımın biri yere gömdü.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı hayatımHepyek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hikaye sana özel ama bu gülme krizi olmadık zamanlarda ortaya çıkabiliyor böyle. insanı çok zor durumda bırakıyo
    gülme krizi demişken az once kuzenle girdiğim bi tartışmaya 2mizde gülme kriziyle son verdik. saat bu saat olunca ve bende 9-10 dan beri ayakta olunca tartışma konusu bir yıl 365 gun mu 356 gun mu derken birden kendimizi gulmekten kıvranırken bulduk...

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamamen kopmadım ama yuzumde hafıgf bı gulus oldu !

insana bazen öyle yerde denk geliyoki bu kriz acayip oluyo ...

aklıma geldi bende yazayım bi anımı bari gerçi konuyla hiç alakası yok ama belki güldürür sizide

lisede arkadaşlarla okuldan kaçtık gittin bi alış veriş merkezine geziniyoz

neyse yürüyen merdivene bindik yukarı çıkıyoruz. bi yandan da konuşuyoruz. derken bi arkadaş önde merdivenden inecek ayaklarının ucunu kaldırdı ve merdivenin onu öne itmesini beklerken olay orda koptu. ayaklarının önü merdivenden kurtuldu derken ayakkabılarının topukları merdivene sıkıştımı bak sen muhabbete bizde arkasında bu sabit biz geçiyoruz bi iki kişi daha geldi merdivenden indi bu hala cebelleşiyo ayakkabıları kurtarmaya ama biz yıkıldık yere gülmekten. tabi bunun surat ifadesini anlatamadığım için size normal gelebilir.

derken o sırada dükkandan bi adam çıkıpta düğmeye bastı merdiven durdu ama ayakkabıyı çıkarmaya yarım saat uğraştık belki ....

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cocukluk maceralarini hatirlayip gulmek guzeldir bence , o cesareti bir daha asla bulamiyacaz cunku kendimizde saol dostum guzeldi
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    25 kere
    facebook(Fazer Tutkunları)

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Ben kopmadım ama güzel anıymış senin için benimde buna benzer anılarım var belki bir gün anlatırım en komiğini
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    mobilette neyse ama bws lerde falan takılı kalıyo o zaman yandı valla motorun istindeki artık motor ona yön verir o motora değilde..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)