Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ne almalı

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba motosiklet aşıkları aranıza yeni katılan bir motosiklet sevdalısı adayıyım tabiki motosikletim olması gerekiyor bunun için yeterince motorsuz kaldım zaten.uzunca bir süreden beri forumları takip ediyorum bana şunu söyleyin üstatlar 2-3 bin ytl civarı paraya alıpta pişman olmayacağım benim şevkimi kaçırmayacak bi chopper istiyorum ne almalı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    hoş geldin. siteye girdiyesen artık işlem tamamdır. yakında bir motor sahibi olur adaylığın falan kalmaz.
    2-3 bin YTL ye alternatif de çok başlangıç motoru da çok. bunun için sıfır ya da ikinci el alman mümkün.
    piyasadaki motorların çoğunluğunun ciddi servisleri var.
    ancak öncelikle motorun üzerine bir binip çalıştırmadan bir ileri bir geri hareket ettirmen ve motorun senin vücuduna uygun olup olmadığını kontrol etmeni öneririm. böylece sele boyunu ve yere sağlam basıp basmadığını denemiş olursun.
    sele ile birlikte gidona tutuşunda önemli çünkü istediğin motor T ya da kartal gidonlu olabilir. bunlar ilk öneriler. markaya gelince ben iki senedir Truva kullanıyorum. (nazar değmesin) sorunsuz gidip geliyoruz. Ankara'daki servis ise sorunsuz hizmet veriyor.
    hayırlısı olsun en kısa sürede alırsın umuduyla.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen choper istiyorsun.ama ben sana kafanın rahat edecigi tek motor tavsiye edecegim ybr 125.fiyat olarak 2300 civarına tertemiz alırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suzuki türkiyenin çinden getirtiği, motosikleti suzuki showroomlardan aldığın ve servis olarak suzuki servislerini kullanacağın masai grand eagle 250 yi tavsiye ederim ben bir yıl 10000 km kullandım başlangıç motoru olarak ideal sıfırı 3300 civarı. daha fazla bilgi için motosiklet modelleri bölümündeki başlığı inceleyebilirsin.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    chopperi bırak honda innnova al

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Masai, regal raptor tavsiye edebileceğim modeller...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

gupilya diğer cevap veren arkadaşlar ve sana teşekkürler önerilerini harfiyen
    uygulayacağıma emin olabilirsin
    ilgin için teşekkürler.

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen choper istiyorsun.ama ben sana kafanın rahat edecigi tek motor tavsiye edecegim ybr 125.fiyat olarak 2300 civarına tertemiz alırsın.
    herkesin hoşlandığı kendi tarzıyla uyuşturduğu bir motor bulma imkanı var çünki motosiklet modelleri aslında kişiliğimizin yansıması belkide.benimki chopper ve kararlıyım.teşekkürler bana yardımcı olduğun için.umarım herşeyi yoluna koyup deneyimler kazandığımda bende sana yardımcı olurum.

Alıntı ttopchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki türkiyenin çinden getirtiği, motosikleti suzuki showroomlardan aldığın ve servis olarak suzuki servislerini kullanacağın masai grand eagle 250 yi tavsiye ederim ben bir yıl 10000 km kullandım başlangıç motoru olarak ideal sıfırı 3300 civarı. daha fazla bilgi için motosiklet modelleri bölümündeki başlığı inceleyebilirsin.
    inceleyeceğimden emin olabilirsin. ben çok sevdim sizleri ve ilginizi sağolun motosiklet aşıkları.

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masai, regal raptor tavsiye edebileceğim modeller...
    sizede teşekkürler araştırmaya devam edeyim ama motosiklete lanet etmeyeyim sonra bağzı arkadaşlar servislerden çok yakınıyor bağzısı daha 10000 de çıkan sorunlardan bunları sizin tavsiye ettiğiniz motor için söylemiyorum ama zorlukla biriktirdiğim bu paranın ziyan olmasınıda istemem.önerdiğiniz motorun fotoğrafları çok güzel.bende çelik kanatlarda özgürlüğü yaşamak istiyorum.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aramıza hoşşgeldin al bi ....................
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Hiç bişey alma paranı biriktir 5 bin ytl falan biriktir sonra bakarsın ikiye üçe sağlam makine bulamassın sen üzülürsün parana yazık.

Alıntı nartallo84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bişey alma paranı biriktir 5 bin ytl falan biriktir sonra bakarsın ikiye üçe sağlam makine bulamassın sen üzülürsün parana yazık.
    sağol dost aslında keeway,truva 250tr yahut mondialler al beni diyor ama ne dersin?yoksa 5000ytl den aşağı motosiklet alınmazmı diyorsun?ikinci el olayına girsem acemiyim üzerler beni alemde.5 bine ne var tavsiye ediceğin chopper lardan olmadı senin dediğin gibimi yapsam ama bi tarafım daha fazla beklemememi söylüyor ama size hak vermiyorda değilim.kararsızlığa düştüm şimdi

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoşşgeldin al bi ....................
    eyvallah abicim alacağım alacağımda ne alacağım.işin doğrusu sıkılmıştırsın belki benim gibi çaylaklara laf anlatmaktan.sende haklısın hergün kaç sefer benim gibi insanlarla karşılaşıyorsunuz.ama ben yinede senin ve diğer arkadaşlar gibi üstatlardan yardım isteyeceğim.

Motosikleti
    henüz yok ki..
    selam ben de senin gibi yeniyim.. araştırıyorum.. bu sitedeki hocalar, kanuni ve çin malını önermiyor..
    ben de istiyorummmmm motosiklet :queen:

Alıntı new_driver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ben de senin gibi yeniyim.. araştırıyorum.. bu sitedeki hocalar, kanuni ve çin malını önermiyor..
    selam peki sen hangi marka yahut modele yakınsın?aklında birşeyler vardır mutlaka.

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Dostum ehliyetin işini hallet Korumalar için harcayacağın parayı düş önce sonra bütçeni öyle yap. Bu forumda 1,5 sende yitirdiğimiz arkadaşlardan sonra ben bile acaba diyorum. O yüzden önce koruma.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    olmadı mondial 250mct.

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu sitedeki hocalar onlar kayıtsız şartsız Honda öneriyorlar. Zaten daha içlerinde chopper önerende görmedim. İlla motora binmek istiyorsan paran üst sınıflara yetmiyorsa 10 15 yıllık 4 büyük makinadan birini alırsın. Ki bunlar için bile 5000 10000 ytl para cebinden çıkar 10 5 yılllıklara çıkabilirsen bunlar için 75000 12500 ytl cebinden çıkar. 5 yaşından küçük almak istersen 12000 veya 16000 ytl cebinden çıkar. Sıfırlar genelde 17000 20000 ytl civarı. Ha kampanyada olur (kampanyanın nedeni en iyi marka olması değil elinde satamadığından stok fazlası kalmıştır onu eritir. O model piyasadan kalkacaktır stok eritir. O modelin yeni serisinde kökten bir değişiklik olacaktır stok eritir.) 13000 ytl ye sıfır makina bulursun.

Ama o motosikleti devirirsin sana çinli 0 kadar masraf çıkarır. Motosiklette bir arıza oluşur garantilide olmadığından 0 çinlinin 4/3 kadar masraf çıkarır. Ha o hocalara göre ne yaparsın beklersin neden tamir parası denkleştirmek için.

Bunlar başına gelmedi mi 15 yıllık eski teknoloji motoru alırsın otomobilinden fazla benzin yakar garajdan çıkaramazsın.

bu sitedeki hocalar ın çoğu marka fanatiği bir çoğu hayatında chopper/custom/cruiser kullanmamış. Bazıları hiç 2 teker üzerine binmemiş.

O yüzden benim size tavsiyem forum kültüründe öncelikle kimseye inanmayın önce içine girdiğiniz forumu forum üyelerini tanımaya çalışın çok değil 1 ay içinde kime inanacağınızı kime inanmayacağınızı kendinizde anlarsınız.

Not1: Lütfen herkes üzerine alınmasın alınması gerekenler alınsın

Not2: Bana bile inanmayın...

Alıntı ttopchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sitedeki hocalar onlar kayıtsız şartsız Honda öneriyorlar. Zaten daha içlerinde chopper önerende görmedim. İlla motora binmek istiyorsan paran üst sınıflara yetmiyorsa 10 15 yıllık 4 büyük makinadan birini alırsın. Ki bunlar için bile 5000 10000 ytl para cebinden çıkar 10 5 yılllıklara çıkabilirsen bunlar için 75000 12500 ytl cebinden çıkar. 5 yaşından küçük almak istersen 12000 veya 16000 ytl cebinden çıkar. Sıfırlar genelde 17000 20000 ytl civarı. Ha kampanyada olur (kampanyanın nedeni en iyi marka olması değil elinde satamadığından stok fazlası kalmıştır onu eritir. O model piyasadan kalkacaktır stok eritir. O modelin yeni serisinde kökten bir değişiklik olacaktır stok eritir.) 13000 ytl ye sıfır makina bulursun.

Ama o motosikleti devirirsin sana çinli 0 kadar masraf çıkarır. Motosiklette bir arıza oluşur garantilide olmadığından 0 çinlinin 4/3 kadar masraf çıkarır. Ha o hocalara göre ne yaparsın beklersin neden tamir parası denkleştirmek için.

Bunlar başına gelmedi mi 15 yıllık eski teknoloji motoru alırsın otomobilinden fazla benzin yakar garajdan çıkaramazsın.

bu sitedeki hocalar ın çoğu marka fanatiği bir çoğu hayatında chopper/custom/cruiser kullanmamış. Bazıları hiç 2 teker üzerine binmemiş.

O yüzden benim size tavsiyem forum kültüründe öncelikle kimseye inanmayın önce içine girdiğiniz forumu forum üyelerini tanımaya çalışın çok değil 1 ay içinde kime inanacağınızı kime inanmayacağınızı kendinizde anlarsınız.

Not1: Lütfen herkes üzerine alınmasın alınması gerekenler alınsın

Not2: Bana bile inanmayın...
    merhaba ben sert ve nüanslı konuşan fakat kibarlığını koruyan abilere bayılırım kesinlikle dürüst olurlar sizdede bunu gördüm.
    sensey bende gerçek motosikletçi abilerimi tenzi ederek o marka fanatikliğini gördüm ve anladımki masai grand eagle250 bana göre bir motor.
    motor bilgilerini okudum ama sanki 235cc benim gibi yeni başlayan bi motosikletçiye çok sen ne dersin başarabilirmiyim acaba.bide motor bilgilerinin haricinde bana motosikleti tanıtabilirmisin.

Alıntı Kemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ehliyetin işini hallet Korumalar için harcayacağın parayı düş önce sonra bütçeni öyle yap. Bu forumda 1,5 sende yitirdiğimiz arkadaşlardan sonra ben bile acaba diyorum. O yüzden önce koruma.

size hak vermemek mümkün değil.ehliyeti bu kış alıyorum motoruda sezon sonu alırsam sanki ucuz olur gibi geliyor bana.korumalıklarda motosiklet hediyesi olarak arkadaşlarımdan artık.ben herşeyi planladım umarım planladığım gibide gider.seneye aranızda tam bir motosikletçi olarak bulunacağım.seneye kadar aranızda pişmeyede gayret göstereceğim bu forumlarda.bi arkadaşın özlü sözü vardı ölmek için motor kullanmak değil ölene kadar motor kullanmak.ayrıca beni düşündüğünüz için çok sağolun ben yeni olunca kimse kale almaz sanıyordum ama benimle gerçektende ilgilenildi.

sevgili benim gibi yeni olan arkadaşım bence sende masai grand eagle250 al eğer bütçene ve tarzına uyarsa bi bak forumlara yinede ama benim kafama yattı bu motosiklet.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

neden kanuni olmaz

bende caracal 200 var cok da ıyı gıdıyo at sahibine göre kişner arkadaslar sen ona nasıl bakarsan oda sana ole bakar
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende caracal 200 var cok da ıyı gıdıyo at sahibine göre kişner arkadaslar sen ona nasıl bakarsan oda sana ole bakar
    güzel motosiklet ben yeni olduğum için bi baktım özelliklerinede fena değil ama bi sitem sezdim sözlerinde acaba yanıldımmı?

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    ehliyetin varmı bilmiyorum ama yoksa önce ehliyet al sonra korumaları gücün yettiği kadar al yetmiyosa kask mutlaka al sonra masai grand eagle 250 yada regal raptor güzel motorlar tavsiye ederimmm bu arada aramıza hoşgeldinn bu siteden motor almadan çıkan olmadı şimdiden hayırlı olsunnn aynı zamanda senin için ne olursa olsun hayırlısı olsun

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetin varmı bilmiyorum ama yoksa önce ehliyet al sonra korumaları gücün yettiği kadar al yetmiyosa kask mutlaka al sonra masai grand eagle 250 yada regal raptor güzel motorlar tavsiye ederimmm bu arada aramıza hoşgeldinn bu siteden motor almadan çıkan olmadı şimdiden hayırlı olsunnn aynı zamanda senin için ne olursa olsun hayırlısı olsun
    hoşbulduk ehliyeti kışa alacağım motoruda sezon sonu yani yine kışın almayı düşünüyorum fiyatı daha uygun oluyor sezon sonu.benimde motosikletim olacak seneye yollarda karşılaşacağız.ben bu sezon motosikletsizim anlayacağın.ama motosiklet kültürü yapıyorum aranızda buda lazım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)