Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

DZR 2 Köpek KOVUCU aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama arkadaşlar aklınızda olsun olurda havlayarak üzerime gelen bir köpek oldumu yavaşlıyorum boşa alıyorum. bi kaç metre kaldımı öyle bir gaz verip bağırtıyorumki motoru şapşallaşıyorlar hatta korkup kaçanı da oldu. sonra yolunuza devam edin oyalanmadan. şaşkın şaşkın arkanızdan bakakalsınlar
    ETZ 251 le bunu yapıyor olabilirsin,ya scooter vs. kullananlar ne yapacak? Ne kadar bağırtabilir ki motoru gaz verip ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay allah neler duyacazzzzzz köpek kovar hıııı muhahahahahahaaaa hemşoooo öldürürsün adamııı sıcaktan zaten hayvanların başına güneş geçmiş kafayı kaldıramıyolar sen bide tut frekansla felan rahatsız et oldumu hiç böyleee
    kangallar köy yollarında sıcak mıcak dinlemiyorlar.yakladılarını ısrmaz , yerler.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Köpeğe zararı oluyor mu ? Canını filan yakıyor mu ? Bizim sitenin bahçesinde üç tane var hiç bişey yapmıyorlar.. Eczanenin önünde de iki tane var, onların yanından geçiyorum saf saf bakıyorlar.. Ben mi iyi anlaşıyorum,siz mi korkuyosunuz
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay allah neler duyacazzzzzz köpek kovar hıııı muhahahahahahaaaa hemşoooo öldürürsün adamııı sıcaktan zaten hayvanların başına güneş geçmiş kafayı kaldıramıyolar sen bide tut frekansla felan rahatsız et oldumu hiç böyleee
    kangallar köy yollarında sıcak mıcak dinlemiyorlar.yakladıklarını ısırmaz , yerler.avatardaki gibi sakin sakin yatmıyorlar..

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    annemin köyü var oraya sırf köpekler yüzünden motorla gidemiyorum...
    o taraflara köylerarası şyle bir tur yapalım diyoruz ama çoban köpekleri tam bir canavar adamın sürüsünde 10-15 tane köpek oluyo. bunu bir güç gösterisi olarak görüyolar.
    eğer bu alet gerçekten çalışıyosa bende almak isterim şahsen...

bence çok gezen herkese lazım...

Motosikleti
    var
    Gogılda "Köpek kovucu" diye aratırken burayıda buldum konu hortlayacak...

Köy içlerinde duran çoban köpeklerinde (kangal) bi halta yaramıyor, köpeğin saldıracağı yoksada huylanıyor, kalkıp diş gösterip hırlamaya havlamaya başlıyor.Köy içi olduğundan kasisler felanda olduğundan hızlıda gidemiyorum yani kaçamıyorum...iki kere ucuz atlattım, valla fena tırstım, artık yolumu değiştirdim. umarım uzaya çıkabilen insanoğlu, buna etkin bir çare bulur..

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hortlamıs ama iyi oldu bende böyle birşey duymamıstım
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    Honda XL 200
    bu aletin taklidi çok oluyormuş (çin)... ben kadıköy'deki bi dükkandan almıştım, çoğu zaman işe yaradı... Köpek üzerime üzerime gelirken, cihazı kullanmamla 180 derece dönüp geri gidiyor... Sadece bi kaç köpekte işe yaramadı.. Köpek cinsine göre veya köpeğin sağır olma durumuna göre sanırım.

Empyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende geçen sene kız arkadaşıma almıştım oda kullanıyor ve memnun,unutulmaması gereken 2 şey var ki oda pili cabuk bitiyor! ve en önemlisi her köpekte işe yaramıyor.10 köpekten 7 si kacıyor 3 tanesi umursamıyor bile.Onlarda kulaklarında problem olabilir yadabu alet her köpekte etkili olmayabilir
    EMPYRIUM

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    hoşşttt diyorum.höyttt lan diyorum olmadı üstüne sürüyorum makinayı.kafasını tekere sokacak değil ya...
    Orgazma Dudak Büktürür

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kediler üzerinde işe yarar mı bu alet? Benim motorun üzerine çıkıp yatıyorlar, selenin derisine zarar veriyorlar. Bir de etkili mesafesi nedir bu aletin?

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    benim bi tekniğim var biraz cesaret istiyor.
    çalıştığım fabrikanın sokağının başında her zaman 3- 4 tane köpek dolaşır gelip geçen arabalara havlar motosiklet gördümüde çıldırırlar havlaya havlaya nerdeyse motorun ön tekerini yiyecekler.ben motorla giderken baktım aynen havlıyıcı tim bana doğru geliyolar, motoru yavaşlatıp az bişeyde köpeğe doğru eğilerek ve tam gözlerinin içine bakarak kendimden emin bi şekilde geçiyorum .artık beni gördümü havlamak şöyle dursun arkalarını dönüp gidiyolar.(bilmiyorum belkide artık bana alıştılar, ama unutmayın köpekler korkuyu hissedebiliyolar)

Motosikleti
    KROSS 250
    ben direk elektırık kesıcıyle egzoz patlatıyom valla oglebi donup kacıyolar ki arkasından durup guldugum bile oldu ...
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlaşılan pek garantili bi yöntem değil. Arabayla yaptıgım durup bekleme taktiği çok işe yarıyor. Aptallaşıp bi süre sonra sana ilgisini yitiriyorlar. Ama motorla durmak yermi bilemiyorum. sonuçta 4 tarafınız kapalı değil işe yaramazsa durum kötü...

Bi sopa bulundurmak taraftarıyım eger başınız güzergahınız üzerindeki hayvanlarla ciddi sekilde beladaysa

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    mehmet bunların modası 4 yıl önce geçti be
    Hem motorla giderken ne yapabilirki bir köpek
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    var
    Tequ: Hem motorla giderken ne yapabilirki bir köpek
    walla köpek kum rengi kapkara koca kafalı, boyu sele yüksekliğinde kangal olunca insan bunu kendine söyleyemiyor... Panikleyincede olan oluyor...

Empyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kedilerdeki tepkisi aynen şöyle .....Kedi:(eblek bir surat şekli ile) Bu ne yaaa!!!, gibi bir bakış atıyorlar etraflarına, cok komik oluyor yerlerinden kımıldayamıyorlar yada patileri arkalarına carpa carpa kacıyorlar.
    EMPYRIUM

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    İyi bir alet ben dagcılık yaparken kulanıyordum.
    Dikkat et kulakları sağır köpek rasgelmesin yoksa kovucu-movucu dinlemiyor.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Empyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kedilerdeki tepkisi aynen şöyle .....Kedi:(eblek bir surat şekli ile) Bu ne yaaa!!!, gibi bir bakış atıyorlar etraflarına, cok komik oluyor yerlerinden kımıldayamıyorlar yada patileri arkalarına carpa carpa kacıyorlar.
    Güzel o zaman hemen bir tane satın alayım. Çünkü kedilere su atmaktan, su faturası iki misline fırladı.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    İlginç gerçekten , bizim buralardada köpek var bisikletle kovalıyorlardı beni zamanında ama yetişemiyorlardı.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)