Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rica Ediyorum Okuyun

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar abiler ve kardeşler lütfen rica ediyorum cevap verin istanbuldayım ve 600 lük bir motor kiralamak istiyorum cuma akşamı alıp pazar akşamı veya pazartesi sabahı teslim edecem mahallemizin bakkalı dahil sormadık yer bırakmadım bana göre tabi. Son olarak size soruyorum lütfen çok önemli hiç olmasa hayır yok deyin bu benim sorduğum bilmiyorum kaçıncı motor forumu.
    Hondada 1-2 ve 3 kademe kurslara katıldım ve ara sıra bizim noterliğe gelen motorlu oldumu valla zorla alıyorum motoru o işini yapana kadar ben sürüyorum bende activa var yani scoter 100 lük vallahi ALLAH kimsenin başına vermesin hayata küstüm gibi bir şey bu cuma yani 20.07.2007 tarihine kadar mutlaka bulmam lazım.
    Tercihim honda CBR 600F ve kırmızı tabiki başka renk veya başka model olabilir hatta 650 lik başka bir markada olabilir kiralayan bir yer varsa lütfen yazın bari yok boşuna arama deyin rica ediyorum.
    Bu arada unuttum ehliyetim var ve Bakırköy 21. noterliğinde imza yetkili memurum ya bana cumartesi pazar lazım deyil bu hafta vereyimde sevaba gireyim diyen olursada beklerim. İnanın sizden iyi bakarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alperm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman400
    Hicbir yer bulamazsan BMW kiralayabilirsin, Borusan-istinye ye gidersen cesitli modellerde kiraliklar var.

teşekkürler

cevabın için teşekkür ediyorum sen yazınca hemen nette buldum fakat orada 650 GS var sport deyil ama mecbur kalırsam GS sinede katlanacağım bant atmaya izin verirler sanırım. Hiç olmasa bir yer bulmuş oldum teşekkürler

100 kişi ziyaret etmiş 1 kişi tenezzül etmiş ne varsa yine scoter cılarda var kızdımmıda niye kızıyon diyorlar siteniz sizin olsun teşekkür ediyorum verdiğim rahatsızlıktan dolayıda özür diliyorum

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  başlığınızın konu hakkında bilgi verir olmasına özen gösteriniz. Ayrıca "kiralık motor" konusu daha önce defalarca konuşuldu lütfen arama yapınız
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)