Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kredi İle Alınmış Motor Satılır mı? Scooter'dan Sıkıldım Vitesli Ne Almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Poffffffffffffffffffffff Okumadan yorum yapmayın birr, düşünmeden yazmayın bu da ikiiiiiii

2006 nın Nisan ayında 36 ay taksit kredi ile Cygnusumu aldım.. Forum da beni tanıyanlar bilirler zati.. İhtiyaç kredisi kredimin türü..
    Şimdi aklımda bin tane soru işareti.. Herkes diyor ki ; 125 Ytl seni yormaz, motoru sat üzerine koy yenisini al.. Kredini de ödemeye devam et..
    Ruhsata bakıyorum rehinli olduğuna dair bi bilgi yok.. Rehinli olursa damga oluyormuş çünkü..
    Tamam hadi buna okey dediniz, ama ben Falcon istiyorum :( Yani gözüm ondan başka bişey görmüyor.. Profilimde yazan Falcon bildiğiniz üzere erkek arkadaşımın..
    Vitesliyi de o canavarda öğrendim.. Şimdi erkek arkadaşım dahil olmak üzere herkes Ybr 125 almam konusunda ısrarcı.. 1 yıl iyice pişer satar Falconunu alırsın diyor.. Bende Ybr yi hiç sevmiyorum kusura bakmayın ama.. :( Bir yandan da mantıklı geliyor, kendimi kasıp, zorlayıp Twister / Cbf 250 alıp bir yıl sonra satmaktansa Ybr yi satar alırım Falconumu....

Ay bana akıl verin, ilgilenin, çıldıracağım...

Scooter ı çok ararsın, vitesli şehir içinde çok yoruyor gibi sözler söylemeyin,ben vitesli motoru çok seviyorum..

+ Bir de today aldık zaten, arada kaynıyor minicik bişey ama olsun, idare ediyoruz..

Ne yapmalıyım ? Ne diyorsunuz ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    Heyy Dostum İkimizde aynı kaderi paylaşıyoruz Ben Kararsızım ama Büyük ihtimall Yamaha rx 115 Akrobasi için iyiymiş onu alacam.. Scooter hiç iyi değiill parçaları cok pahalıı sevmedim babasınıda sevmezdim
    Todaylar güzell ama kücük fareler görünce sollarım Vitesli olarak Yamaha ybr125 tawsiye ederim

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Arabalara makas atarak, kaskı koluma takarak motor sürmek, motorcunun imajını zedelemek adetim değildir.. Kusura bakma..

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    tubiş kredinin türüne baktığımızda tabiki motosikletin satılabilir...bir sorun yok..

motosiklet konusundada ybr piyasası iyi bir motosiklet..yani satmak istediğinde zorlanmaz satar ve falconu na kavuşursun
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    vayy dishy demek vitesliye karar verdin.

umarım istedigin motoru alırısın

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüketici kredisyle alınan araçta rehin olmaz,istediğin zaman satabilirsin

bence kalbinin sesini dinle ,eğer falcon'a hakim olabiliyorsan ,kullanırken bariz bir sıkıntı yoksa kesinlikle falconu al,zaten karakter olarak uysal bir motor,zıpçıktı bir makina değil,ağırbaşlı ve hata tolere eden bir yapısı var.diğer türlü aldın-sattın hep zarar

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    İhtiyaç Kredisinin nerede kullanılacağını Banka sormaz. Araç Kredisi olsaydı, motosikletin rehinli olurdu ve krediyi kapatmadan satamazdın. Ancak şu an senin motorunda herhangi bir rehin olmadığına göre satabilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    http://www.trafik.gov.tr/sorgulamalar/sorgulamalar.asp

önce şurdan plakanı bir sorgula

ama ihtiyaç kredisi aldım diyorsan motor rehinli gözükmez büyük ihtimalle, şimdi o adresten plakanı yaz ve çıkan sonuçta herhangi bir bankayla bağlantısı çıkmazsa paşa paşa satarsın motorunu dilediğin gibi

pokermon78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AN 400
    erkek arkadaşın ybr al diyormuş sen hala tanımadıgın insanların fikrini soruyorsun.iş olsun işte.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    dishycan Bencede YBR al tecrüben ne kadar bilmiyorum ama ybr yi o kadar küçümseme bence O motorla dünya turu yapanlar var.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    dishy bencede alabiliyosan falcon al ama alırken ne kadar kullanmayı düşünüyosun bi onu sor kendine yani 1-2 sene kullanıcaksan zaten üretimden kalkmış bir model olduğu için satarken zorlanırsın...alternatif olarak kendini kasmadan CBR125 yada CBF150 alabilirsin...2.el piyasaları iyidir...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

slm çok temiz bir falcon nx 4 var ama işimden dolayı binemiyorum ama sizin gibi motor sevdalısı birine gitmesini yeylerim.bartından fatih hoca alet cok temiz kazasız çiziksiz tertemiz bakımları ankara efe hondada yapıldı yagları zamanında değişti birde orion marka 36 litre çanta taktım canavar gibi oldu düşünürseniz 0542 254 03 69 (PİYANİST FATİH)

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı pokermon78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkek arkadaşın ybr al diyormuş sen hala tanımadıgın insanların fikrini soruyorsun.iş olsun işte.
    Tanımadığım değil, tanıdığım ve diyaloğum olan insanlara soruyorum.. Bu forumda iş olsun diye topic açacak bi üye değilim.. Laf olsun diye tanımadığın bi insanı yargılayan sensin...İki yıldır burdayım ve hemen herkesi yüzyüze gördüm.. Çok komiksin...

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dishycan Bencede YBR al tecrüben ne kadar bilmiyorum ama ybr yi o kadar küçümseme bence O motorla dünya turu yapanlar var.
    Küçümsediğimden değil ya, tip olarak kızma ama

Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dishy bencede alabiliyosan falcon al ama alırken ne kadar kullanmayı düşünüyosun bi onu sor kendine yani 1-2 sene kullanıcaksan zaten üretimden kalkmış bir model olduğu için satarken zorlanırsın...alternatif olarak kendini kasmadan CBR125 yada CBF150 alabilirsin...2.el piyasaları iyidir...
    Cbr mı ? Yok yaaa, bana gelmez Cbr tarz meselesi
    Falcon u bir kaç seneden daha fazla kullanmak istiyorum İbo Yanlış mı

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr mı ? Yok yaaa, bana gelmez Cbr tarz meselesi
    Falcon u bir kaç seneden daha fazla kullanmak istiyorum İbo Yanlış mı
    yanlışmı derken ismim için diyosan evet...bülent yada bilo olucaktı... tarz için diyosan bu konuda kimseyi dinleme derim zevk ve renkler tartışılmazmış...2.el veya sıfır km alım ve satımlarında ister istemez muhakkak zarar edersin...hanginis alabiliyosan onu al derim o zaman...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

rehinliyse motoru satarsın parayı alır kalan kredi borcunu öder adama motorun satışını yaparsın... sonrada ne hoşuna gidiyosa onu alırsın... benden bu kadar..
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışmı derken ismim için diyosan evet...bülent yada bilo olucaktı... tarz için diyosan bu konuda kimseyi dinleme derim zevk ve renkler tartışılmazmış...2.el veya sıfır km alım ve satımlarında ister istemez muhakkak zarar edersin...hanginis alabiliyosan onu al derim o zaman...
    Çok özür ya

Valla zarar marar düşünecek olsam cygnusu almazdım.. Ohhooo zararı bi yaptım ki

Bilmiyorum kararsızım ya

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Benim şahşi fikrim olarak hiç ybr veya diğer aletlerle zaman kaybetme ditekt nx 4 falcon al bende kaç senedir motora binmiyorum ama benimde odediğim bir kredim var seneye bitiyor bende nx 4 alıcağım bir kaza bela olmazsa denk gelirse kle 500 bile alırım ama 125 lik motorla zaman kaybetmek istemem 250 lilik sıfır alırım diyordum ama ybr 250 uçunca fiyatta o işte yattı kaldı nx 4 belki çok zorlanıcağım ama benimde gönlüm onda inşallah hayırlısı neyse o olur

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Zorlanmaya zorlanmıyorum Nx4 ü almıyor olmamın tek sebebi parasızlık :(

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    dishy madem ybr 125 i sevmiyorsun cbf150 yi şiddetle tavsiye ediyorum ikinci el alırsan çok karlı çıkarsın. az yakan ve rahat satabileceğin bir motor
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bence 1 sene için al sat değmez, ya hiç alma sık dişini direkt ne istiyorsan onu al,

ybr yi alacaksın başka dertler sıkıntılar çıkacak ( bende yeni aldım) hayallerini hep erteleyeceksin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler