Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kredi İle Alınmış Motor Satılır mı? Scooter'dan Sıkıldım Vitesli Ne Almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ooo süper fikir Seviyorum MT mi ya
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ruhsatın rehinsiz. canının istediği zaman motorunu satabilirsin. al falcon' u sür. ybr cbf hiç uğraşma. bak sana refakat edecek erkek arkadaşında var. kendine güveninde var olmasa falcon düşünmessin. hiç uğraşma aldın sattın ooo hem uzun iş hem masraf...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Güvenim var da param yok :( Parasızda ancak benimkinin motorunu sürebiliyorum Öyle de istemiyorum, artık benim olsun istiyorum..

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    kredinin bitmesine ne kadar kaldı bilmiyorum ama. bir kez daha kredi çek. eğer anne yada baban emekli ise (sen araştırmıssındır ama) daha düşük faizli kredil veriyolar. öyle dene çünki 2. bir krediyi bankalar vermiyo diye biliyorum. istihbarat yapılıyo başka bankada kredisi varmı diye.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yok ikinci bir kredimi asla Onu pas geçelim

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xl 200 düşündün mü
    bütçeni bilmiyorum ama 3000ytl'ye xl 200ler var..

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    valla üstünkörü bir çalışma oldu ama idare et, işteyim
    10 dakkada anca bu kadar oldu...
    al gözün gönlün pembe ybr görsün...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yerim seni yerimmmmmmmmmmmm

selcukates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya kaldık
    bak olmuş işte canavar gibi hemde pembe ybr al hayrını gör sende sıkılmazsın rengi iç açıcı olmuş şaka bi yana pembe de yakışmış kerata ya hani
    pır pır pır pırrr eee ama bu uçmıyooo
    napalım karadan devam edicez... selçuk

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    o zaman. para biriktirene kadar erkek arkadaşınla beraber binersin... bak bir de pembe ybr yapmış arkadaş süper olmuş için gitmiştir.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güvenim var da param yok :( Parasızda ancak benimkinin motorunu sürebiliyorum Öyle de istemiyorum, artık benim olsun istiyorum..
    36 ay vadeli kredi çekersen tabi paran olmaz dişicik bende kredilere bakıyorum 4 ay mı beş ay mı olsun diyorum fazlası kendimi mahkum etmek olacak çünkü, bir sene sonra satacağın ybr'de hiç yoktan alım-satım masrafı zararın alacak hatta modeli eskiyeceği için doğru dürüst prim yapmayacağı için ince düşünürsen daha da zarardasın.

1 sene bekle falcon al, yok ben hemen vitesli motora geçeceğim, fikrimi hiçbir şey değiştiremez diyorsan da falconunu ne yap ne et al, en az iki sene de bin, diyorum.

Ben ybr'yi sıfır alacağım ve de kırmızı olacak en az iki sene binerim hatta belki de hiç satmam. Arka lastiği hafif arazi tarzı değiştirip dere tepe düz gitmeyi düşünüyorum. Everest'e tırmanmış motor abi bu, lütfen yani.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Poffffffffffffffffffffff Okumadan yorum yapmayın birr, düşünmeden yazmayın bu da ikiiiiiii

2006 nın Nisan ayında 36 ay taksit kredi ile Cygnusumu aldım.. Forum da beni tanıyanlar bilirler zati.. İhtiyaç kredisi kredimin türü..
    Şimdi aklımda bin tane soru işareti.. Herkes diyor ki ; 125 Ytl seni yormaz, motoru sat üzerine koy yenisini al.. Kredini de ödemeye devam et..
    Ruhsata bakıyorum rehinli olduğuna dair bi bilgi yok.. Rehinli olursa damga oluyormuş çünkü..
    Tamam hadi buna okey dediniz, ama ben Falcon istiyorum :( Yani gözüm ondan başka bişey görmüyor.. Profilimde yazan Falcon bildiğiniz üzere erkek arkadaşımın..
    Vitesliyi de o canavarda öğrendim.. Şimdi erkek arkadaşım dahil olmak üzere herkes Ybr 125 almam konusunda ısrarcı.. 1 yıl iyice pişer satar Falconunu alırsın diyor.. Bende Ybr yi hiç sevmiyorum kusura bakmayın ama.. :( Bir yandan da mantıklı geliyor, kendimi kasıp, zorlayıp Twister / Cbf 250 alıp bir yıl sonra satmaktansa Ybr yi satar alırım Falconumu....

Ay bana akıl verin, ilgilenin, çıldıracağım...

Scooter ı çok ararsın, vitesli şehir içinde çok yoruyor gibi sözler söylemeyin,ben vitesli motoru çok seviyorum..

+ Bir de today aldık zaten, arada kaynıyor minicik bişey ama olsun, idare ediyoruz..

Ne yapmalıyım ? Ne diyorsunuz ?

dişicim öncelikle anlamadığım şeylere açıklık getir lütfen...krediyle alındı diyosun...Tüketici kredisi diyosun...satılırmı diye sormak çok abes değilmi sence...ruhsatında rehinli yazmıyor muhtemelen ve adına kayıtlı motor...bunu bilebilecek zekaya sahipsin...sahipdin daha doğrusu...bu mesajına kadar öyleydin diyim...yani hem baştan bize fırça atıyon bu beşş...bu dörttt diye...ama senin mesaj ofsayt be aplacım canımcım...

neyse orayı geçelim...moturun kaçıncı taksiti...kaç kaldı ondan haber ver...

yani eğer yarılamadıysan fazntaziye girme...bak demedi deme...ağır yükün altına girme...idare et...sabret...36 ay taksite girmende ayrı bir IQ meselesi ama neyse orayı deşmiyom...alınmış Cygnusun davası olmaz...kimbilir ne kadar faiz ödüyon...ah ahh...hiç bize danışmadan kafadan aldın...bi danışsaydın ya zamanında...şimdi kafanı dağlara taşlara vuruyon...taam 36 ayda geçmez ama yinede ayrı bir maddi külfete girmeye değmez...

ben özü sözü scooter olan biri olarak viteslidende çok keyif alıyorum...bu viteslilerle daha kıvraksın daha hakimsin motora bu gerçek..

almak istersende sana falcon önermem...yok aryık böle bir motor dişi...cbf 150 yrb de kesmez seni...bence zorlama...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Tecrübe edinmek icin alcağınız motordan 1 ayda sıkılcağınıza adım gibi eminim.
    İstediğiniz motoru alın, pistte kendinizi 1 hafta kadar alıstırdıktan sonra porblem olmayacağını dusunuyorum.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişicim öncelikle anlamadığım şeylere açıklık getir lütfen...krediyle alındı diyosun...Tüketici kredisi diyosun...satılırmı diye sormak çok abes değilmi sence...ruhsatında rehinli yazmıyor muhtemelen ve adına kayıtlı motor...bunu bilebilecek zekaya sahipsin...sahipdin daha doğrusu...bu mesajına kadar öyleydin diyim...yani hem baştan bize fırça atıyon bu beşş...bu dörttt diye...ama senin mesaj ofsayt be aplacım canımcım...

yani eğer yarılamadıysan fazntaziye girme...bak demedi deme...ağır yükün altına girme...idare et...sabret...36 ay taksite girmende ayrı bir IQ meselesi ama neyse orayı deşmiyom...alınmış Cygnusun davası olmaz...kimbilir ne kadar faiz ödüyon...ah ahh...hiç bize danışmadan kafadan aldın...bi danışsaydın ya zamanında...şimdi kafanı dağlara taşlara vuruyon...taam 36 ayda geçmez ama yinede ayrı bir maddi külfete girmeye değmez...

ben özü sözü scooter olan biri olarak viteslidende çok keyif alıyorum...bu viteslilerle daha kıvraksın daha hakimsin motora bu gerçek..

almak istersende sana falcon önermem...yok aryık böle bir motor dişi...cbf 150 yrb de kesmez seni...bence zorlama...

Eeee ne alsın olm.....Onu dememişin......

Ne o kıs T.A dan vazgeçmiş gördüm seni?......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

yani eğer yarılamadıysan fazntaziye girme...

bak demedi deme...

ağır yükün altına girme...

idare et...sabret...

taam 36 ayda geçmez ama yinede ayrı bir maddi külfete girmeye değmez...
    ..
    kampana kafalı alpcim sen biraz şaşkınlaştınmı abi...taşınma esası kafaya eşyamı geldi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee ne alsın olm..
    mete'nin yazısıza bende birşeyler ekliyecektim ama adama kitlemekden bıktım nasılsa karşılık veremiyor acıların çocuğu oldu garibim sana gene konu açtı hırsını aldı ama bana elinde kozda yok bişeycik yapamıyo fürek'in eli konu bağlı

bende diğer arkadaşlar gibi alabiliyorsan aklındaki motoru almanı mantıklı buluyorum eğer alamıyorsanda yazında belirtmişsin gücüm şu an yetmiyor şeklinde o zaman bekle biraz daha maddiyatın kuvvetlenince alırsın al sat hep zararda olacaksın

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    kampana kafalı alpcim sen biraz şaşkınlaştınmı abi...taşınma esası kafaya eşyamı geldi...
    Kız sana ne almayım diye sormamış..... Yada alıyımmı almıyımmı diye.....

Varsa fikrin paylaş.... Sabret demekle olmaz.... Sabredebilse zaten konuyu açmaz....

Gel kıs sana bi tane nx250 alalım..... Oynanmış motor .... Özel oynama ama....

Falcon peşine gelemez..... Ondan da daha az yakar çok kaçarsın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Tuğba ihtiyaç kredisiyle aldığın için rehin olmaz. Rahatlıkla satıp yenisini alabilirsin. Hedefin falcon almaksa vitesliye geçişte ybr ya da cbf150 mantıklı seçim.

Bir de motorunu sattıktan sonra kesinlikle satışını ver. Aldığın motorun da satışını aynı şekilde kendi üstüne almayı unutma.

Yalnız şu da var zaten 125cc kullanıyorsun. Viteslere alıştıktan sonra biraz performans isteyebilirsin. Yani kısacası ybr den çabuk sıkılabilirsin.

Ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun. Çok sevinirim yeni motor almana
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 sene bekle falcon al, yok ben hemen vitesli motora geçeceğim, fikrimi hiçbir şey değiştiremez diyorsan da falconunu ne yap ne et al, en az iki sene de bin, diyorum.
    Olmadı benimkinin Falconuna el koyacağım...

İlk mesajım da Nisan 2006 da 36 ay vadeli aldım dediğime göre ne kadar kalmış o kadar matematiğin vardır heralde Mete abi Benim IQ mu bir mesaj da yerin dibine indirebilecek cesareti gösterirken kendi mesajına baksan iyi ederdin... Neyse..

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne o kıs T.A dan vazgeçmiş gördüm seni?......
    Yok yahu vazgeçmedim tabii ki de daha zaman var

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende diğer arkadaşlar gibi alabiliyorsan aklındaki motoru almanı mantıklı buluyorum eğer alamıyorsanda yazında belirtmişsin gücüm şu an yetmiyor şeklinde o zaman bekle biraz daha maddiyatın kuvvetlenince alırsın al sat hep zararda olacaksın
    Evet beklemem gerek sanırım

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuğba ihtiyaç kredisiyle aldığın için rehin olmaz. Rahatlıkla satıp yenisini alabilirsin. Hedefin falcon almaksa vitesliye geçişte ybr ya da cbf150 mantıklı seçim.

Bir de motorunu sattıktan sonra kesinlikle satışını ver. Aldığın motorun da satışını aynı şekilde kendi üstüne almayı unutma.

Yalnız şu da var zaten 125cc kullanıyorsun. Viteslere alıştıktan sonra biraz performans isteyebilirsin. Yani kısacası ybr den çabuk sıkılabilirsin.

Ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun. Çok sevinirim yeni motor almana
    Teşekkür ederim Yılmaz cım

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    şu kadarını söyleyeyim motorun borcunu odemeden satamazsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler