Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hafta sonu meydana gelen ÖLÜMLÜ motosiklet kazası için görgü tanığına ihtiyaç var!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    boorock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sözlerime bizi tanıyan tanımayan herkese selam ederek başlamak istiyorum
    Türkiye'nin içinde bulunduğu bu zor günlerde biz de hem ailemizi hem de toplumumuzu ilgilendiren çok ama çok acı bir olay yaşadık Kızkardeşim Alev Toprakoğlu Uzma'nın çok sevgili eşi Dr Ömer Uzma'yı elim bir trafik kazasında kaybettik Biri 1 aylık olmak üzere geride 3 çocuk boynu bükük kaldı

İşinde çok başarılı olan, yüzlerce insanı hayata döndürmüş dünyalar iyisi, melek Ömer'imiz 21/07 tarihinde saat 1530 sularında TEM otoyolunun Maslak Çıkışı civarında motoruna, emniyet şeridini ihlal eden bir sürücünün çarpmasıyla vefat etti Sürücü aracı sağ önden, Ömer'imizin motoru ise sol yandan darbeli olmasına rağmen ifadesinde motor bana arkadan çarptı şeklinde açıklama yaptı

Sizlerden ricam bu maili olabildiğince dağıtmanız, o gün o saatlerde orada olan, bu kazaya şahitlik edebilecek görgü tanıklarına ihtiyacımız var Kazayı görenler Allah rızası için aşağıda vereceğim telefon numarasından bana ulaşsınlar Başka canlar yanmasın Bu ülkede ne yazık ki Ömer gibi insanlardan fazla yok

Kendisi hayırlı bir evlat, sevgi dolu bir eş, çok iyi bir babaydı Çok donanımlı, harika bir insandı İçimiz yanıyor Bizim görevimiz şimdi onun davasını takip etmek, insanları trafikte daha dikkatli ve duyarlı olmaya çağırmak, suçluların cezalarını çekmesini sağlamak, yasal tedbirlerin alınması için uğraş vermek

Huzur içinde yatsın, mekanı cennet olsun
    Sibel Toprakoğlu Bayıklı
    0 554 738 38 48
    Bu numara görgü tanıkları için alınmıştır, lütfen taziye dilemek için bu numarayı kullanmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Başınız sağolsun.......................................... ............

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    allah rahmet eylesin abi vallah orda olsaydım ah işte olsaydımla bitmiyor be abi ama olsaydım sözünü ikiletmezdim ama mlsf elimden bişey gelmiyor dün o vidoyu izlerken içim parçalandı neden bu araba sürenler bizi hiçten sayıor acaba neden neden ve neden hep acı şeyler duyoz acaba neden bu sorular neden bitmiyor aslında yapılacak tek şey var oda bir araya gelmek ve yürüyüş yapmak gerçi ne yazar ki böyle şöförler varken demi neyse sizlere sabır diliyorum en çok beni üzen de çocukları oldu allah rahmet eylesin mekanı cenet olsun
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    başınız sağolsun, allah sabır versin, yüce yaradan ömer ağabeyimizi nur içinde yatırsın, dünyadaki herbir iyiliği için onun 1000 günahını affetsin. mekanı cennet olsun.

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yukardakiler!! taziye yerine şu kadar kişiye forward ettim deseniz daha makbule geçer
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kazanın ardından çekilen görüntüleri izledim araç sürücüsü yalan söylüyor.

mesaj 29 kişiye gönderildi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    cenaze töreninde oradaydım avlu dışında bir kadın can hıraş kazayı gördüğünü anlatıyordu. Fakat o kadar canım sıkkındıki söylediklerini tam olarak toparlayamadım. Kendisi çiçekçiymiş siparişlerini yetiştirmesi gerekiyormuş o anda bir kopukluk oldu herhalde kendisini bir yere kadar götürmesi için bir araçtan ricada bulunmuş.Anlattıklarından anlayabildiğim kadarıyla ömerin çok hızlı girişini fark etmesi ve araca çarptığını söylemesiydi.O anlatmaya devam ettiği sırada ben dayanamayıp yanından ayrıldım

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Umarım kazayı gören olmuştur. Emniyet şeridini ihlal eden, ayna kullanmadan direksiyonu sağa sola kıran o kadar fazla bilinçsiz, eğitimsiz sürücü var ki...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    Allah Rahmet eylesin .............................
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    site admini neden taziye dileklerinde bulunan arkadaşları uyarmıyor pek anlamıyorum. Bu başlağın bir açılma nedeni var arkadaşlar lütfen okuyalım

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    o noktada mobese sistemi kamerasından olması lazım o noktayı görüp görmediğini bilmiyorum fakat o kavşakta var diye hatırlıyorum.
    noktayı gören bir kamera varmı incelenmesi gerek
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boorock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sözlerime bizi tanıyan tanımayan herkese selam ederek başlamak istiyorum
    Türkiye'nin içinde bulunduğu bu zor günlerde biz de hem ailemizi hem de toplumumuzu ilgilendiren çok ama çok acı bir olay yaşadık Kızkardeşim Alev Toprakoğlu Uzma'nın çok sevgili eşi Dr Ömer Uzma'yı elim bir trafik kazasında kaybettik Biri 1 aylık olmak üzere geride 3 çocuk boynu bükük kaldı

İşinde çok başarılı olan, yüzlerce insanı hayata döndürmüş dünyalar iyisi, melek Ömer'imiz 21/07 tarihinde saat 1530 sularında TEM otoyolunun Maslak Çıkışı civarında motoruna, emniyet şeridini ihlal eden bir sürücünün çarpmasıyla vefat etti Sürücü aracı sağ önden, Ömer'imizin motoru ise sol yandan darbeli olmasına rağmen ifadesinde motor bana arkadan çarptı şeklinde açıklama yaptı

Sizlerden ricam bu maili olabildiğince dağıtmanız, o gün o saatlerde orada olan, bu kazaya şahitlik edebilecek görgü tanıklarına ihtiyacımız var Kazayı görenler Allah rızası için aşağıda vereceğim telefon numarasından bana ulaşsınlar Başka canlar yanmasın Bu ülkede ne yazık ki Ömer gibi insanlardan fazla yok

Kendisi hayırlı bir evlat, sevgi dolu bir eş, çok iyi bir babaydı Çok donanımlı, harika bir insandı İçimiz yanıyor Bizim görevimiz şimdi onun davasını takip etmek, insanları trafikte daha dikkatli ve duyarlı olmaya çağırmak, suçluların cezalarını çekmesini sağlamak, yasal tedbirlerin alınması için uğraş vermek

Huzur içinde yatsın, mekanı cennet olsun
    Sibel Toprakoğlu Bayıklı
    0 554 738 38 48
    Bu numara görgü tanıkları için alınmıştır, lütfen taziye dilemek için bu numarayı kullanmayın

başınız ve başımız sağ olsun öncelikle.

Bildiğim kadarıyla sadece ifadeler (kazaya karışanların) yeterli değildir. Trafik raporunun bir kopyasına ulaşabildiniz mi? Kaza hakkında bilir kişi çağrılmadı mı? Bilirkişi çağrılıpta arabanın sağ önü motosikletin solunun vuruk olduğunu görmedi mi?

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    ***************güncel**************

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)