Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motor için tavsiyelerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar veya abiler ablalar seneye ehliyet aldıktan sonra motosiklet alıcem inşallahnası bi motor tavsiye edersiniz ee örenci olduumuz içinde maliyet biraz düşük oluo .2000 ytl altı düşündüm ben mondial 125 zn düşündüm yolda kalmam dmi.mesela izmir-çeşme arası uzun soluklu sayılırmı bilmem gidermi.?hiçbir bilgim yok .tavsiyelerinizi eksik etmeyin yoksa 2.el mi alsam?ksacası uzun yol gitsin yolda kalmasın benim için yeter....(scooter)olursa ii olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bu konu defalarca gündeme geldi yazılan cevaplar da genellikle aynı.

125 zn uzun soluklu bir araç değil asyanın 125 liğini 2 sene kullandım uzun rampalarda tıkanıyor.

benim tavsiyem biraz daha para toparlayıp daha kaliteli bir araç al
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    kriterin uzun yol gitsin yolda bırakmasın ise sağlam bişey almalısın. ama bu da göreceli bir şey, benim keeway sl 150 im vardı hiç yolda kalmadım. 1800 ytl ye almıştım. Ama beni şehirdışında çok yormuştu. Rüzgar,vibrasyon gibi nedenlerden. 2000 ytl ye (yada daha pahalısı) alabileceğin motorun yolda bırakmama garantisi olamaz. Sonuçta mekanik bir alet. Ama bu paraya çok kaliteli bişey alabileceğini sanmıyorum...Çin mallarının temiz 2.ellerine bir bak istersen...Selametle...
    Hız tutku olmamalı...

mesela??hangi motor iyidir yeni başlayacağım için çok şaşalı bşi de olması gerekmez.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Motor tavsiye etmiycem ama şunu söyleyim uzun yol için scooter alma alıcaksanda gerçekten kaliteli bir scooter al.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Dostum japon motorları piyasanın iyi motorlarıdır(araya ingiliz ve italyan bir kaç modelide katabiliriz) . ama çin motorları üç aşağı beş yukarı aynı kalitede motorlardır. Ayırıcı fark model olarak ''zevk ve tavrındır'' bence...
    Hız tutku olmamalı...

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    sna tavsiyem scooter alacaksan yamahalara bi göz atderim,çine hiç yaklaşma hiç beklemediğin bir anda acaip sorunlar çıkarabilir,yolda kalmak istemiyon o halde iyi bişey al derimki ilerde satmanda kolay olsun
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

bende_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    keşke önce gecmıs formlara bi baksaydın.cunku bu sorular,bu konu kac kere acıldı,kac kere tartısıldı mıllet bıktı artık aynı seylere cevap yazmaktan hem önceki formlarda farklı sorularına da cevap bulabılırsın kolay gelsın
    isyan rock'ta başlar,motosiklet üstünde devam eder !!!:cat:

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    göxel sana cup denilen motorlardan tavsiye ederim yani yarı otomatik debriyaj derdi yok.2. el yamaha crypton bulabilirsin 2000ytlye honda innova da olabilir.taksitle alıcam sıfır istiyorum dersen haojin 110-8,ramzey 100cup,keeway partner 100 ü tavsiye ederim.

ama illede scooter istiyorum dersen 2. el bi yamaha nouvo şiddetle tavsiye ederim.Ben kullandım süper bi motor.diğer scooterlardan çok farklı bi motor uzun yoluda çeker dağı taşıda çeker.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    2. el temiz bir ybr 125 öneririm.

biraz para ekleyip 2. el bir honda cbr 125 almanı öneririm..hem kaliteli bir motor gerçekten 125 cc bana yeter ben ulaşım amaçlı kullancam diyorsan tıkanmaz güzel bir motor..Vitesli + görünüşü de güzel..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    dıger markalara haksızlık yapmım ama honda olsun tasdan olsun derım,10 senedır honda kullanıyorum lastık paslası harıc hıcbır zaman yolda kalmadım,sımdıden hayırlı olsun.))

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    seneye alcam diyorsun hele bi sene gelsin bakalımmm

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Uzun yol için daha çok maxi scooterlar gider

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el temiz bir ybr 125 öneririm.
    Eger İzmirdeysen ve Ybr düşünürsen bi kaç arkdaşta var önerebilirim ok

hepinize teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)