Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acaba GPS hırsızlıklara çözüm olabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    arkadaşlar az önce çalıntı motor bölümüne bakıyordum ve gerçekten içim sızladı.bizlerin alın teriyle aldığımız canımız motorlarımız 3-4 adi kişi tarafından çalınıyor.daha öncede forumda okuduğum bu sistem fikri üzerine ufak bi araştırma yaptım.ve şöyle bi sistem buldum.sistem otomobiller için üretilmiş ama sanırım motosikletler içinde kullanılabilir hale getirilebilir.sistemin çalışma prensibi çok basit.gps sistemine takıcağınız herangi bi operatörün sim kartı sayesinde araç harekete geçince sizi arayıp haber veriyor ve motora müdahale özelliği vardır.
    bu konu hakkındaki fikirlerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkükler.

ürünün linki aşağıdadır.

http://www.teknodijital.com/asp/show...uct=TEK-001031
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir kaç kişinin bu konuya yaptığı yorumu yazayım, belki yardımcı olur. topikleri araştırısan bu konuyla alakalı yazılar bulabilirsin.

İse yaramaz ve gereksiz bir cihaz. aküden besleniyor.Adam kabloyu kestimi olay bitiyor. Hırsızlar akıllı hemen kontrol ediyor makineyi ve söküp atıyor.

bosuna paranızı çöpe atmayın derim.
    Sonucta kendi aküsü bile olsa sarj icin kablo yine aküye uzanır ve bulunması kolay olur. ayrıca Gsm bandının yaydıgı paraziti o ufak yanıp sönen telefon uyarıcılarla tespit etmekte cocuk oyuncagı.

İllede alıcam dersen sen bilin tabiki 239 Euroydu benim bildigim. Degmez kasko yap daha iyi ve kesin.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu GPS ile yer bulma değil. telefon operatörlerinin arama yapan abonenin hangi bazdan sinyal aldığını bulması değilmi
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    hoca sen ne diyorsun yahu. bulgaristan'da adamlar GPS'li alarm sistemi olan Porsche'yi veya Mercedesi bile calmaktan cekinmiyorlar. bazi salaklar farkinda degiller ve hemen yakalaniyorlar ama akli basinda her hirsiz bunu düsünüp yanina daha güclü bir sinyal yayan GPS veya GSM cihazi alip sistemi "öldürebiliyor". cocuk oyuncagi ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)