Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Kıyafetleri Hakkında Her Şey

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    moto
    Arkadaslar bende 4 yıldır motor tepesindeyim ekonomik nedenlerden motor hacminde bir buyume yok simdilik gecen ay aldıgım YBR 125 le idare ediyom kerata cok az yakıyor yada kokluyor.Ama bir turlu su dizlik agız ve yuz icin ruzgar koruması zamazingolar ve ucuz yollu sekilli kask felan bulamıyorum Ankarada ogrenciyim Ankarada bunları temin edebilecegim bir yer veyahut yurdun herhangi bir yerinden siparis edebilecegim ve fiyatlarını ogrenebilecegim web adresleri varsa iletiverin cok sevinirim

Bigun bende cıkacam 110 kmh tin ustune o gun de gelcek be yaw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    moto
    arkadaslar halen ses seda yok walla bi yardım..
    eyvah hayatım tehlikede...
    Fz6 Fazer\'05

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    ben çok biliyorum adres ama onlarda racing edavatı var sana yararsa markasına göre bile yazarım ?
    doğduğum gün, Şeytana uyduğum gündür...!

Motosikleti
    moto
    3rdwatch saolsaın bi zahmet bana Ankaradaki yerleri birde siparis edebilecegim yerlerin fiyatlarını nasıl ogrenecegimi yazarsan sevinirim
    Fz6 Fazer\'05

Motosikleti
    motor aksesuarlar
    www.daytonomotor.com......adresinden bilgi alabilirsin ankarada şubeleri varmış.....

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    alpinestar ürünlerini türkiyede ist. da kızıltoprak da bulabilirsin bana sorarsan alma !!! gerçekten çok pahalı amerikada 170 satıldığını gördüğüm en kral racing çizmesini adamlar 350 euro dedi en kral alpinestar eldivenleri amerikada 60-70 dolar dandik bir marka ismini bilmiyorum adam 60 euro dedi internetten yapacaksan adreslerini tekrar bulup veriyim ama gitmeden bir şey yapamazsın. bir çok ürün var özellikle kızıltoprağa git abi 10 tane motor mağazası yan yana
    motosa demaks honda aprilia vs vs hepsi yani... her şeyiii bulursun... istediğin bir marka varmı ? bu arada ankaradan hiç bilmiyorum abi öyle adres...

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    bu arada yukarıdaki adresin doğrusu şu www.daytonamotor.com

Motosikleti
    moto
    Arkadaslar herkeze tesekkurler
    Fz6 Fazer\'05

kepir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF250

büyük beden kıyafet hakkında

Selamlar motorumu alalı neredeyse 1 ay olacak ama tüm araştırmalarıma rağmen özellikle üst giyim konusunda bedenime uygun bir şeyler bulamadım.Bir dönem yaptığım vücut geliştirmenin faydasını şimdi görüyorum Piyasadaki 3x lerin bazıları omuzumdan bile geçmiyor geçenlerse en az 20cmlik bir farkla kapanamıyor Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum şimdiden teşekkür ederim...
    not: boy 185cm.
    kilo 125kg.
    yaş 36 ya ramak kaldı

Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende çok uzun yıllardır vücüt geliştirme yapıyorum , inanın bende aynı dertten mağdurum , sanki Afrika'da yaşıyoruz , herkes daracık kıyafetler getirmiş , gögüs bölümü bir türlü olmuyor , en sonunda özel siparişle getirttim ama bende 1 ay kadar bekledim , Kadıköy E5 çıkışındaki motorculardan Mototaş'da büyük bedenler zaman zaman oluyor ayrıca sipariş usulü de getirtebiliyorsunuz .
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

kepir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF250
    Teşekkür ederim Güçlü

Bizim kalıplarımız büyüktür diye içeri buyur edildiğim yerlerin tamamından elim boş çıktım.Satıcı ürünlerinin Hollanda dan geldiğini üzerine basa basa söylemesine rağmen Hollandalıların iriliği hakkındaki fikirlerim bile değişti Dediğiniz yere de bir bakayım araştırmalarım avrupa yakası ile sınırlı tutulmuştu umarım anadolu yakası bir fark yaratır.Tekrar teşekkür ederim ilginize...

Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rica ederim , ben teşekkür ederim , özel bir yer bulursanız lütfen yazın , bende öğrenmiş olurum
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport

kıyafet

ben yıllarca motorsiklet sahibi olmak isteyen ve sonunda iyi kötü bir makinesi olmuş biriyim.o yüzde motorumu yaz kış kullanmak istiyorum.bilgisi olan arkadaşlardan kışlık kıyafetler hakkında bilgi istiyorum.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    kışın binmek istiyorsan su geçirmez mont ve pantolon alman gerekir. gore-tex özelliği olmalı. kışın soğuktan korunmak için termal iç kıyafetleri kullanabilirsin. eldiven,maske çizme de takmalısın. biraz zor bi iş anlayacağın. sitede bu konu ile ilgili yazılmış birçok başlık var, onları da incelemeni öneririm.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F

yardım lütfen! roma'da motosiklet aksesuarı-kıyafet mağazaları?

selam arkadaşlar roma'da motosiklet aksesuarı ve kıyafeti alınabilecek mağaza bilen var mı? varsa internet adreslerini verebilecek olan var mı?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

yok mu yaw romalı bi mt üyesi

hala bi cevap yok

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    roma dedigin nere abicim ama ben italyan bir firmada calısıyorum istersen sordurayım bizimkilere bizim şirket Milano da acilse yani.

serdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F/05
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı
    roma dedigin nere abicim ama ben italyan bir firmada calısıyorum istersen sordurayım bizimkilere bizim şirket Milano da acilse yani.
    Bence de bildiğimiz ROMA'dan bahsediyor

İTALYA MT nerde !!!
    [B]34 TK 2701 / A(RH)+ / 2005 CBR600F [/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F

yaw bizim sezarın roması bea ta kendisi. ya şuan orada olan bir arkadaş var ama bu işlerle pek ilgili değil. eğer internetten bakıp istediğim malzemeleri bildirebilirsem oradan alabilecek tabi adreslerini de öğrenmem lazım

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    yav orası yanmamışmıydı tükkan falan kalmamıştır orda sen milanodan bakın
    mail yolladım bizim şirkete şimdi bakalım cevap gelirse söylerim sana hemen

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    batan geminin yok yanan geminin yani romanın malları belki daha ucuz olur diye

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)