Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Luxor'dan 4 teker uyarıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    geçmiş olsun üzücü olay yaşamışsın.böyle şerrefs.... leri ne yaparsın bilmem.eğer polis memuru nun başına gelseydi böyle bir olay kesinlikle bu şekilde olmaz her yerden araba sahibine ceza yağardı.neyse abi geçmiş olsun.sağlıcakla kal.
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun laxor.malesef bu olaylar hepimizin başına geliyor ama gördüğün gibi poliste tınlamıyor.bu durumda olayı ya kendin halledeceksin yada birleşeceğiz ve bu kroların alayına isyan..............sesimizi duyuracağız
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

bubu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle gecmis olsun..
    gercekten hos olmayan bir durum.. hergun birimizin basına mutlaka geliyor...
    ya madem forum olayı var sahitse sahit.. hukuk kuralları islemiyorsa bizde sureci hızlandırırız..
    tabi benim bu fikir fanteziden oteye gecermi bilmem.. plaka &sikayetler gibi bi baslik acılsa...
    kim ne zaman hangi saatte hangi yolda sıkıstırdı... yazsın bir guzel..
    akabinde 4-5 kisi aynı arabayla ilgili sikayette bulunursa
    etkili olmazmı
    madem bizi koruyan yok bize de bizden baska dost yok ...
    biz birbirimizi koruyup kollarsak gücümüz birazz daha artar..
    bubu®

Compass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silver Wing 600
    Gecmis olsun.
    Muhakkak yazili olarak Trafik Sube'ye basvurun, nasil olsa ilgilenmezler diye dusunmeyin. 155'i arayip bilgi isteyin, sikayette bulunmak istediginizi soyleyip, karakola falan cagirtabilirsiniz arac sahibini belki. Karakol'da tatliya baglamaya calisacaklirdir muhtemelen ama en azindan ceza kesilmesini saglayabilirsiniz.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Geçmiş olsun abicim ya ama emin ol ki daha mandaları var Yağmur yağıyo ben sağ şeritte tırsa tırsa gidiyordum,aynı senin tabirli bir hanzo arkdaş düdük çalıyor arkdamda yav sağ şeritte bile huzur olmazken ...

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    büyük geçmiş olsun, trafikte akıl ve ruh sağlığı yerinde olmayan ya da eksik olan o kadar çok ki.....
    yalnız polisler tınlamıyor konusuna katılmıyorum....
    2 kere motosikletli polislerin sadece "şu adam beni sıkıştırdı, şu bana böyle dedi" diye sözlü beyanım ile araç çevirip işlem yaptılar, haklarını yemeyelim lütfen. tabi hepsi birbirinin aynı değil.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    aynı şekil bana da oldu zor durdum adam bişey yokmuş gibi umursamadan devam eddiyor en ssonunda kırmuzı ışık da durdum kaskım ı çıkarmadım yanında hanımıda vardı ve kapıyı açtım şaşkın şaşkın bakıyo kafayı bi koydum kendini hanımının kucağında buldu sonra da içim rakhat yoluma devam ettim sizde öyle yapın be
    nce hakketti

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sende bir hoşsun ya Polise gidip hakkını aramakmı ??
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150

34 EB 8690 Plakalı Siyah CBR125R, Sözüm Sana...

Bugün kafasız motorcular günü herhalde.
    Demin eve gelirken üst göztepede bir cup gördüm.oturma düzeni aynen
    adam-ezilmiş çocuk-kadın şeklindeydi.ışıklarda yanımda durdu.adama baktım kaskıma vurup onun kafasını gösterdim.kask aşağıda gibi bişeyler geveledi.orda değil kafanda olacak dedim, neyse ayrıldık.

tam istasyon caddesinden aşağı iniyorum 34 EB 8690 plakalı CBR ın yanından geçtim.arkada kız arkadaşı, kaskı ona vermiş, önde de kendisi kask yerine jöle kullanmış bir arkadaş.ne hikmettir ki ben onu geçince(10 km hızla süzülerek geçtim, yanlış anlamayın yani) bir gaza geldi bir gaza geldi ki sormayın.bir anda gazlamalar, makaslar(istasyon caddesini bileniniz var mı) falan ne olduğunu şaşırdım.bir ara karşı şeritten gelen bir arabanın tamponu ile cm farkıyla haşır neşir olmaktan kurtuldu, yoksa plakasının örekesini görecekti.neyse yolda ışıklar var tabii, o gidiyor, ben yavaş yavaş yine yetişiyorum.cadde ışıklarda kız arkadaşı ona bir sarılıyordu zaten görmeyin, sanki "süper gittin, en büyük sensin" misali.
    derdi neydi anlamadım ama ona eğer bu sitedense bir iki lafım olacak.
    arkanda vebali senin üstünde bir can taşıyorsun, sende zaten koruma hak getire, ya o arabaya yapışsaydın çok hoş mu olacaktı?ya yol ortasındaki demirler dengeni bozsaydı, yere yapışınca iyi mi olacaktı?
    bu arkadaşın bir an önce akıllanmasını temenni eder, ne kendi nede başka bir canı bir daha tehlikeye atmamasını umarak Allahın ona akıl fikir vermesini umarak yazımı bitiririm.NOKTA...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    artisst
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    250cc scooter
    yorum yapmak bile zoruma gidiyor sadece allah akıl fikir versin diyorum
    ancak böyle kişiler kafalarını duvardan duvarada vursa akıllanmazlar

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    cbr ciler yanlış anlmasın ama bazıları ( hepsini kast etmiyorum ) ss çi taklidi insanlar. ne bileyim belki çinliler kopyaşamıştır bunları da ama kardeşim trafiktesin sonuçta. abimin ( ESKİ BİR MOTORCUDUR) bir sözü vardır :

"BAK KARDEŞ, MOTORCUSUN, TARFİKTESİN AMA UNUTMA;
    BİR AFERİN İÇİN BEŞ TAS SU İÇİLMEZ!!!
    saygılarımla...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artisst
    aynen öyle..
    ama sanki bu plakayı ben hatırlıyorum.. gerçekten sanki bizim sitenin bir üyesiydi bu arkadaşımız..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Malesef bu tipler var belkide arkada manita olunca gaza gelmiş bir hareket çiziyim demiştir ama çok yanlış başına bir musubet gelmeden anlarsa iyi olur onun için.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    fazla yaşamayacağı belli arkadaşın

bugün bende bitane değerli arkadaş gördüm küçük bi scooter dı hızını almış gidiyo garibim baktım ışıklar sarı oldu arkadaşıma dedimki bak bu arkadaş duramıcak şimdi dedim dememe kalmadı sağdan çıkan taksinin tamponunu sıyırdı geçti verilmiş sadakası varmış yazık bu kardeşlerimize sayılı günleri var tabi biz bilemeyiz vade meselesi
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    şimdiden Allah rahmet eylesin diyelim kaza topiğine yazmaya gerek kalmazz ( sert oldu ama hakketiklerini düşünüyorum )
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cadde ışıklarda kız arkadaşı ona bir sarılıyordu zaten görmeyin, sanki "süper gittin, en büyük sensin" misali.
    kendisini ispatlayacak bir başka özelliği yok herhalde bu arkadaşın. hızlı giderim kız da buna bayılır misali

kız da hata tabi. sen artçısı olduğun kişiye bu duyguyu verirsen olacağı bu

arkada iki çığlık at. bak bakalım beline sarıldığın şöfeeerrrr hız yapabiliyor mu

şaka bir yana da sitedeki arkadaşlarımın canını tehlikeye atmaya kimsenin hakkı yok. luxor sana bulaşamamış ya önemli olan bu

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    Dün akşam ışıklarda bekliyorum kanuni racerli artçılı bir motor geçti abicim ne biçim egsoz vardı bilmiyorum ama yaklaşık 100 metre gittği halde hala yanımda bangır bangır ve iğrenç ötesi bir şekilde ötüyordu.Hem vatandaşları hemde bir motorcu olarak beni rahatsız etti ve egsoz sesi boyunca Allah belanı versin diye ister istemez söylendim.Kardeşim racing motorun olur orjinal f1 gibi senfonik bir güzel ses çıkartı amenna ama bu ne arkadaş ya.Böyle şerefsizler yüzünden bizim gibi bilinçli kullanıcılarda zora düşüyor malesef.
    itina ile kaza yapılır

Taskiranus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Vallahi bu tip motorculardan trafikte çok var.Bazen sakin sakin giderken aniden yanınızdan vınnnnn diye teyet geçip yüreğinizi ağzınıza getirebiliyorlar.Kendilerini tehlikeye attıkları yetmiyormuş gibi trafikte yaptıkları abuk subuk hareketlerle herkesi tehlikeye atıyorlar.Ayrıca ben bu siteden birisi olduğunada inanmıyorum.Çünkü bu siteyi ciddi manada takip eden birisi bu tarz bir hareket yapmaz yapamaz.Neden derseniz kendimden örnek veriyim.Bu site sayesinde çok şey öğrendim Bunların başında güvenli sürüş ve korumaların önemi geliyor.Bu vesileyle bu platformda yazan çizen ve yeni gelenlere bilgileri,tecrübeleri sayesinde yol gösteren destek olan tüm kullanıcılara teşekkür ediyorum.
    Saygılar....

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı Taskiranus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu site sayesinde çok şey öğrendim Bunların başında güvenli sürüş ve korumaların önemi geliyor.Bu vesileyle bu platformda yazan çizen ve yeni gelenlere bilgileri,tecrübeleri sayesinde yol gösteren destek olan tüm kullanıcılara teşekkür ediyorum.
    Saygılar....
    bende senin gibiyim bu site bence 1 numara motorsiklette üstüne tanımam

cbr'ci arkadaki kızı düşünmüyor arkadaşlar hızlı yaşayıp genç öldükten sonra yakışıklı olacağnı zannedip öbür dünyada hurileri tavlayacağını zannediyor
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler