Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Fuarda Honda Motosiklet Alıp, Honda'zede olanlar buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    Siz ne ettiniz başlığa hiç alakalı olmayan şeyleri tartıştınız aranızda.
    konuyu açan olarak ve site sahibide arkadaşım olarak söyleme gereği duyuyorum.
    Site sahibi lütfen bu konuyu kilitleyebilirmisin.
    Hepinize göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederim.
    saygılar.
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim anlamdığım hondada hobi grubu motorlarda kar yüzde 8 nasıl oluyorda o fiyatlara düşüyorlar o zaman bu adamlar zarar ediyor
    arkadaslar merhabaa..cok kısa ve öz konu ile ilgili bişiyler sölicem..ben ocakta 1000RR aldım 17000 YTl ye mart gibi CBR nın fiatı 28 cvarı idi.ancak nısanda 25 suandada 22000 YTL ye kadar düştü...motor satan bi abiyle konustugumda bana sölenen hondanın fiatları düşürmesinde ki sebebi bayilerinde ellerindeki malı ucuzdan sattrmak ve bunun karsılgıındada bayilere prim vrmek oldugu sölendi ne kadar dgru bilmiorm ama aldıgım bilgiyi paylasmak istedim..bütün arkadasların isyan ettiği kadar var fiyatlardaki istikrarsızlık gercekten can sıkıcıı saygılar..
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda az bile yapıyo 2900 ytl den 4150 ytl ye 2 ayda çıkan cbf 150
    12218 den 15500 e çıkan transalp..21500 den 19500 e düşen cbr 600 ..bunlar normal geliyosa size buyrun ...devam edin ..tartışmaya ..hayret ettim yaa luxor serbest piyasa ekonomisinde bu normaldir demiş..diğeri örnek vermeye üşeniyosun demiş yukardakileri örnek olarak kabul etmemiş..

honda almaya devam bizim hakkettiğimiz bu ..cidden leto da boşa açmış başlığı herkes memnun baba sanane ...hatta senin isteğin doğrultusunda kilitliyelim ..sen bir kamu oyu yaratmak istemişsin ama topiğin gidişine bakacak olursak honda lehine kamuoyu oluşmuş zaten ..

konu açan üyenin isteği doğrultusunda kilitlenmiştir.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)