Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motoru düşürdüm arkamdaki arabanın tavrı!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tesekkurler mostwanted okuyalım bır sagolasın
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    geçmiş olsun arkadaş
    bı tip durumlarda ben aynı metotla cevap vermeyi deniyorum. Yağmur deli gibi yağıyor, arkamda eşim, kaymadan düşmeden ilerlemeye devam ederken, kuyruğumun dibinde bir taksi DAaaaaaaattt, sonra devamla Daaattttttt.
    ben de yoldan çekilmeyip (ki zaten çekileceğim yer yok, adam:YOK OL diyor) hızımı 20km ye indirdim ve durmadan kornaya basmaya başladım.
    Her zaman sakin olalım arkadaşlar. Zor oyunu Bozar derler.
    İleride ışıklarda durdum. Yanımda taksi. Camı açtı bir de Yav adamı yiyecem kaşınıyor. Dedim ki: ''eğer bizi öldürmek istiyorsan araba ile yapma. Çok alçakça olur. Tabanca vereyim. Silaha karşı isen, hemmen ilerde cep var bir tane, oraya girde karbon-fiber yımrık tattırayım sana.''
    Hastamısın sen diye cevap verdi, camı kapadı, yavaşça gözden kayboldu. (Işık kırmızıydı)
    Poturdak

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaşlar ya normalde ara sokaklarda kullanmazdım ama off yaka sılktırdı adam bana ya bayan gorunce daha cok sıkıstırıyolar hanı adama gozdagıda verememkı ben senın gıbı guler gecer..karar verdım arkamda ızbandut gıbı bırını bulup tasıcam ohale geldım ılkdefa karsılasıyorum boyle bırseyle ama su ara sokakların halıne sastım kaldım dogrusu..ayrıca MOSTWANTED arkadasım lınkte gayet faydalı bılgıler var allah korusunn bıda dusurmem ınsallah ama oyle bırsey olursa aklıma ıyıce kazıdım sagolasın..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    ne yapacaktın bilio musun kirkecim
    bırakacaktın motoru yerde. koyacaktın anahtarı cebine.
    sonrası için 2 fikrim var :
    a-) cebine anahtarını koyduğunu açık açık adama gösterip yaya olarak yoluna devam edecektin.
    ve ben bir kaç arkadaş çağırıp geleyim. malum kalkmaz şimdi bu diyecektin.
    adam düşünsün nasıl çıkacağını bir anda. aksi bişi mi yaptı. pardon arkadaşlar ama sıkar biraz
    b-) anahtarı cebine koyup adamın gözünün içine baka baka kaldırımın kenarına oturacaktın.
    bakışların da kaldırmıyorum var mı itirazın bey baba der gibi bir bakış olacaktı
    ne insanlar var ya insanı panik yaptırmakta üstlerine yok
    buradan korna ile parmağı bütünleşmiş şöförü kınıyoruz
    sana yardım eden arkadaşa ise teşekkürlerimizi iletiyoruz

Motosikleti
    cbr 125
    tesekkurler sıyahlımuzıncım valla motoru ılk defa dusurdum bıde sagolsun beledıyemız gıdıs gelıs yolu tek serıde bındırınce tarfık sıkısmasın dıye kafayı yedım ya anlatamam o durumu sıze bıde adam guluyodur allah bılır kornaya basarken ara sokak raconu bole sanırım ama edındım tecrube artık allah korusunda bıdakıne motora oklava baglıcam
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a-) cebine anahtarını koyduğunu açık açık adama gösterip yaya olarak yoluna devam edecektin.
    adam düşünsün nasıl çıkacağını bir anda. aksi bişi mi yaptı. pardon arkadaşlar ama sıkar biraz
    b-) anahtarı cebine koyup adamın gözünün içine baka baka kaldırımın kenarına oturacaktın.
    bakışların da kaldırmıyorum var mı itirazın bey baba der gibi bir bakış olacaktı
    Çok iyi akıl vermişsin de, işler her zaman mantıkla çözülmüyor. Özellikle de türkiyede Hadi bu defaki yaşlı bir adammış, yarın öbürgün manyağın biri çıkar sen böyle hareket yaparsın ondan sonra al başına iş.
    Bir konuda artistlik yaparken veya dirayetli davranırken, o artistliği kaldıracak güce ve korunuma sahip olman gerekir. Bu haklı olduğun yerde haksız duruma düşmen değildir elbet ama insanlara kafa tutarken belli kriterler ve altyapı ile kafa tutulur. Yoksa dilin kemiği yok ve birçok insan hareketleri ve söylediği sözler yüzünden boşyere ölebiliyor.

Akıl verirken de dikkatli vermek lazım
    Sevgiler.

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    hem cinsime yapılan bu harekete bu kadar sinirlenmişken
    başka türlü akıl vermemi beklemeyin
    bu arada ezdirmeyeceksin kendini bu devirde diye bir felsefe izlerim

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam motoru bırakır o kornaya basan adamın yanına yavaş yavaş gelir pardon motor kaldırmam için yardım edermisiniz derdim yok derse yine yavaş yavaş motorun yanına gider kaldırmaya çalışırdım panik yok ama sakinlik aynen devam etmesi gerek
    +1........................
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

Motosikleti
    cbr 125
    poff cok uzuldum arkadaslar sagolun valla desteklerınız ıcın ama yanı amcam bı ıkı sanıyesını yardım etmeye ayırsa ne gurultu kırlılıgı yasanıcak ne stres 2 dakkada omrumu yedı ya..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Hiç garipseme hatta sinirlenme bence,çünkü bu tür şöförler trafilkte öğrenci
    indiren araçlara yada sakat arabalarına da aynı muameleyi yapıyorlar maale-
    sef ,
    dün kırmızı ışıkta bekliyorum arkadan inatla kornalayıp geçsene diye el kol
    işareti yapan şöföre telsizimin ucuyla ışığı gösterince aniden sustu ve koltuğa
    gömüldü ve silikleşti.
    Akabinde gideceği yöne değil de diğer yöne tabiri caizse kamufle oldu,işte bu türlerin Allahı sanırsınız ki o kara antendir.,ne hikmetse hemen yılışır ve lafı
    çeviririler.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

Motosikleti
    Başımdan geçen kısa bir olayı anlatayım, bence çok ilginç. Amerika'dayım, daha yeni gitmişim 1 ay falan olmuş. Bir yerde oturuyorum yola bakıyorum, bir anda baammm diye bir ses, bir baktım arkadaki araba, öndekine çarpmış. Arkadaki, arabanın içinden bir hışımla çıktı, Allah dedim kavgaya bak şimdi, koşarak öndeki arabaya gitti, öndekinin penceresi açık, içeri baktı ve aynen şunu söyledi:

İyi misiniz, bir şeyiniz yok ya?

Bumudur? Budur!

Motor, araba, bisiklet, uçak farketmez, insanın içinde olmalı...
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

Motosikleti
    Kirke den ve forumu okuyan arkadaşlardan özür dilemem lazım
    tamamen Maskülen bakış açısı ile yazdığım için.
    son yazan arkadaştan devam edeyim. bir gün, Üniversite kimliğimi (Manyetik) unuttum, kendi üniversiteme biletle girdim. Çıkışta; bendenizden otopark ücreti talep ettiler! 7 YTL! Kimliğimi gösterdim, manyetik kartımı unuttuğumu söyledim. Farketmez dediler, parayı ödemelisiniz! ben kendi okulumda otopark ücreti ödemem dedim. Ödeyeceksiniz dediler. Ödemeyeceğimi ispatlayacağım dedim sırıtarak. Arabanın el frenin çektim, stop edip çıktım. Kapıları güzelce kilitleyip orman yoluna doğru saptım yürüyerek. Bir de sigara yaktım özür dilerim Saat tam da tüm araçların çıkış vakti, benim arabanın arkasında en az 20 araba kulvara girmiş durumda. 2 Dakika sonra, tertışmadığım bir bayan geldi koşarak yanıma: ''Kusura bakmayın, arkadaşımız sizin üniversitemizin mensubu olduğunuzu anlayamamış, lütfenaracınızı kaldırınız, otopark ücreti tahakkuk edilmeyecektir'' gibi bir cümle kurdu. Kaldırdım ben de aracımı
    Araba ile Motoru karşılaştırmıyorum elbette. Sadece sakin olun, durum değerlendirmesi yapın, ve aslaa haklıysanız İtaat etmeyiniz
    Yeniden özür dilerim arkadaşlar.
    Poturdak

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ewet genelde böyle büyükbaş arkdaşlar dolu trafikte.Bide en kötüsüde böylelerinin size çarptıktan sonra bende motor sürüyorum demeleri

Motosikleti
    cbr 125
    Başımdan geçen kısa bir olayı anlatayım, bence çok ilginç. Amerika'dayım, daha yeni gitmişim 1 ay falan olmuş. Bir yerde oturuyorum yola bakıyorum, bir anda baammm diye bir ses, bir baktım arkadaki araba, öndekine çarpmış. Arkadaki, arabanın içinden bir hışımla çıktı, Allah dedim kavgaya bak şimdi, koşarak öndeki arabaya gitti, öndekinin penceresi açık, içeri baktı ve aynen şunu söyledi:

Bumudur? Budur!

Motor, araba, bisiklet, uçak farketmez, insanın içinde olmalı...

kesınlıkle budur shadow man keske bızım ulkemızdede cogu ınsanımız bu guzellıkte olsa ama nerdee.. ama nasıl lanet ettım o adama anlatamam..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru düşürdüğümde ben sanki hiç orda düşmemişim gibi bana bakıp parketmeye devam eden adama doğru koşmaya başladım hemen.Adam seni hızlıydın mızlıydın dedi.Gerçkertende hatam vardı.Sonra bi baktım benim asfaltın ortasında yatan motora doğru bir dayı geliyor.Kaldırabilecen mi kardeş dedi.Kalkmasına kalkar daa diyerekten sağa yatmış motoru elime neresi geldiyse orası gelerekten kaldırdım bir yandan da masraf çıkmışmı diye bakıyordum.Allahran belli belirsiz ufak çizikler vardı.Üzme çok kendini, iyi bilirm o hissi.Tecrübe oldu işte bir dahaki sefere daha çok dikkat

Motosikleti
    Alıntı kirke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesınlıkle budur shadow man keske bızım ulkemızdede cogu ınsanımız bu guzellıkte olsa ama nerdee.. ama nasıl lanet ettım o adama anlatamam..
    Duygularını paylaşıyorum. Ben motorda daha acemiyim, ama arabada değilim. Dolayısı ile ters bir durumda nasıl davranacağımı biliyorum.

1. öncelik sakin olmak, bence herşeyden önemli.
    2. si kesinlikle sinirlenmemek:
    Yine bir anekdot: İzmir'deyim abimle, ufağız daha, 12 filan herhalde, incir ağacı gördük ve tırmandık başladık incirleri toplamaya, ama hemen yemedik, tatil köyü içerisinde bir yer, ağaç yolun kenarında, abim bana veriyor, ben diziyorum kaldırıma incirleri, 10 tane filan oldu ki, bide ne göreyim, bir tane AT geliyor (gerçek bildiğin at yani), yavaaaş, yavaaaş, geldi, kaldırımdaki incirleri sırayla yedi lüp lüp diye (ben tabi ağaçtayım bu arada, tırstım attan) sonra da yoluna devam etti. Sinirlendik mi??? Hayır, tam aksine abimle kahkahalarla gülüyorduk. Çünkü o bir hayvandı, ve anlayamazdı...

Bugünde hikaye anlatma modundayım galiba...

Motosikleti
    Shadowman
    İnsanın içinde olmalı demiştin ya,
    Yok abi: İçinde ya da Üstünde İnsan Olmalı

Tam ben yazarken, sen de yazmışsın Shadow
    işte o AT ın üzerinde bir İNSAN olunca, incirleri yimezdi
    Sen Öl me e mi
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shadowman
    İnsanın içinde olmalı demiştin ya,
    Yok abi: İçinde ya da Üstünde İnsan Olmalı
    Şapkamı çıkartıyorum, diyecek laf yok

Motosikleti
    cbr 125
    gnusher tesekkurler arkadasım uzuntum bıraz hafıfledı ınan kendımden cok o adamın tavrına uzuluyorum ama..ayrıca shadow man cok guldum ya sagolasın hıc gulucegım yoktu sen benı guldurdun bu guzel anınla allahta senı guldursun kazalardan belalardan ve motor dusurmekten korusun
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı kirke adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bana ilk kazamda böyle bi arkdaş geldi çok şanslıydım heralde.Bütün suç bende gittim adamın arka tamponuna vurdum adam gayet sakin bir şekilde sende birşey war mı dedi sonra tampona baktı biraz delik vardı
    Neyse önemli degil diyip yoluna devam etti.Ya o arkdaşa hala minnettarım böyle insanlarda yaşıyormu demiştim o kazadan sonra

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)