Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

a-pro eldiven + nolan kask hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

bu a-pro hakkında hep olumlu duyumlar alıyorum. bildiğiniz a-pro eldiven mont satan motosiklet magazası varmı istanbulda?

kadıkoyde bir iki magazada olabilir diye duydum ama yine de sizden teyit almak isterim. yazlık eldiven için ayırabılecegım bütçem 50 ytl.

birde nolan 62 kask almayı dusunuyorum. nasıl dusunuyorsunuz bu kask hakkında. tavsiye edermisiniz. n61 den farkı nedir. laser vertigo mu bu mu daha iyidir. deneyip otobana çıkma şansım olmadıgı için hangısı ruzgar alır, hangisi ses gecirir bilemiyorum tabiii.

bana bunları temin edebileceğim + taksit imkanı olan magaza lazım. hadi motosiklet net. size guvenıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    sirkeciye gel..en ucuz şekilde halledersin işini..tüm markalar var ve satıcılar distribitör..alıp satan değil..

tifosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 X
    a-pro ürünleri hakkında bende iyi şeyler duydum... Bende pantolonlarıyla ilgileniyorum ama ben İZMİR de arıyorum sen bana göre daha şanslısın. 50 liraya a-pro eldiven zor alırsın gibime geliyor.. Gerçi kendi sitesindeki fiyatlar çok uygun ama, TR de bu fiyatlara verirlermi bilmiyorum..

http://www.a-pro.it/it-pub/index.htm
    İZMİR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)