Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

karanlık gecelerime ısık lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar 125 veya 150 cc arası az yakan ne önerirsiniz ama cin olacak mecbur ötekilere gücüm yetmiyor hem 125 cc bi motor ya da 150cc bi motor kilometrede kac bin yakar hem bi de rahat bi şey almak istiyorum uzun yol da yormuyacakboyum 1.80 ona göre arkadaslar bi de altımız da sırıtmasın celik falan var chupur gibi falan ne önerirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    rahatlık dersen mondial125kt ve kanuni seyhan 150c derim ama cin malı almanıda tavsiye etmem madi bakımdan cin malı diyorsan eher 2. el motorlara bak mutlaka kendine göre bi motor bulursun

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoca üstüne actın baslıgı, Tv8de motokeyf de Jinlun JL-150 yi tanıtıyorlar. bi incele derim. Bence Zealsun 150 lik cruiser iyi olur derim, yakıt tüketimi cok azmıs, hesaplıymıs, cüsseside iyi.
    Comfirmation Bias

sorun falan cıkarır diye korkuyorum en iyisi sizce bunlar celik var xy crovn 150 diye 150cc motor cok büyük ama cok yakar hakkını vermezse bide bozulup durarsa ben kahrederim ybr düşünüyorum aslında ufak geliyo gözüme bi de hosuma giden cbr 125 benzeyen çinliler var onlar hosuma gidiyor su saydıgım motorlardan bilgi verebilirmisiniz mondial 125 kt 150 kn 250 mct kanuni vindy 125 kanuni seyhan 150 celik xy crovn 150 bi de cbr gibi görünen çinliler bunlar cok hosuma gidiyor ama küçük geliyorlar gözüme cupur gibi görünenler cok cekiyo beni ama o da cok yere yakın ben dag tas sehirler arsı falan heryere gidiyorum bunların yakıtlar kullanan arkadaslar varsa bilgi verirse cok sevinirim bi de saglamlık yönünden bilen arkadaslar varsa yazarsanız sevinirim boyum 1.80 bu arada

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoca Cruiser seviyorsun ancak kullanacagın yollar dag taşsa, cruiser a hic bakma derim. Yazık olur makinaya hasat olur. CBR125 benzeyen aynı cc ve ebatlarda kanuni ve mondial ürünleri var onlara bi bak derim. Benim fazla bi bilgim yok o modellerle ilgili. ÇEliğe falan hic bakma bence, biliyorum turuncu renk cruiserları var, beyaz esyacılarda bulunuyo, onlardan cok sikaetci olan duydum sahsen. O yollara scooter da alma bence sen direkt CBR 125 tarzı cinlilere bak, para yok cinli olsun diyorsan eger. Motocar 200 Kanuni tam o yolların diycem ama onunda fiyatı 2700-3000 gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam en son
    Comfirmation Bias

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    al ikinci el ybr 125 bak keyfine çin malıyla aynı para ama kalite 3000de 2400 ytl ye bulursun

nası bu cupurlar uzun yol da iyimidir 150cc falan celik ama o da gelmez diyorsunuz sehirler arası falan iyi olur diyorum kendimce cbr benziyen cinliler bana ufak gelir diyo arkadaslar boyum 1.80 ondan ufak gelir diye düşünüyorum ondan cupur daha iyi olurbaslı baslı ne önerirsiniz hem bu 125 cc 150 cc motorlar kilometrede kac para yakar bilginiz var mı bana motorlardan öneriniz ne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)