Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bayanları motosiklet kullanmaya ve artçı olmaya cesaretlendirme...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Alıntı kirke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam noluyo muhabbet uzamıs pınar yarıslar nasıl gıdıooo

frogcumm lastıkler olduu 130 luk alıorum yarın
    hadi hayırlı olsun sonunda kavusuosun ya .geziler başlıo
    ya bu arada bu topic amacından bayağı uzaklaştı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125
    kesınlıkle katılıyorum son cırpınıslarımız
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    bari şimdi amacınıza dönün ilk adımı ben atayım
    bayanlara motorun kötü birşey olmadığını ve dikkatli kullanımda yararlı bir alete dönüştüğünü kanıtlayan seminerler verilmesi gerekir

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amaclar arac olur, bazende Belirlenen amac icin cıkılan yol bizleri cok daha güzel amaclara ulastırır, ama o belirlenen amaca ulasılamamıstır, yinede daha mutlu olmuşuzdur
    şimdi bu amacını gerceklestirememis kisi üzülmelimidir, ideasını gerceklestiremediği icin, ama gerceklestirse belki daha az mutlu ve amacını gerceklestirmis birisi olarak ölücektir, insanın aklına amacmı mutlulukmu yoksa her ikisidemi sorusu gelir, ama cevabı bellidir, tabiiki ucların insanı icin buda değişkendir, tartışılasıdır..

Mesajı yazarken yan odadan hatırla sevgili dizi müzikleri geliyodu kulagıma, valide izliyordu kesin
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kızlarr, onu bunu, pistleri falan bırakında şu pijama partisini ne zaman yapıyoruz?
    Melis davet mi ediyosun yoksa? Canım benim geliriz tabi gelmezmiyiz hiç Ne zaman gelelim
    cogunluk hangı ıldeyse orda yapalımmm
    Ok önce elifin yanına uğrayalım soora ist ankara adana dolaşırız. Her ay bi yerde oluruz
    ben cbf kullanıyodum sımdıye kadar canım honda yarın gelıo ınsallah anahtar teslım bakarız artık bı
    Ne geliyo ne zaman geliyo. Motor mu aldın??? Hayırlı olsun o halde
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tartışmaktan soruna cevap verememiştim, kirke'de cevap alalım yazmış, eee bizde cevap verelim bakalım.Sizler önce erkekleri arkanızdan uçuracak kadar büyük motosikletleri kullanmaya başlayında ondan sonra biz düşünürüz gerisini
    Hayırdır sen hayabusa kullanıyosun herhalde. Meraklanma ben seni cometlede uçururum arkadan. Düştüğün yerden poz ver resminide çekiyim
    selam noluyo muhabbet uzamıs pınar yarıslar nasıl gıdıooo
    Bu topicte yarışlara hazırlanılmaz kirke. Baksana dakka başı kavga

Motosikleti
    cbr 125
    valla ya motıvasyon dusuruyo bunlar pınarcımm ayrıcaa özer e yazdıgın cevap cuk oturmus tebrık edıyorumm ayrıca pıjama partısı ılk tur luleburgaz
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amaclar arac olur, bazende Belirlenen amac icin cıkılan yol bizleri cok daha güzel amaclara ulastırır, ama o belirlenen amaca ulasılamamıstır, yinede daha mutlu olmuşuzdur
    şimdi bu amacını gerceklestirememis kisi üzülmelimidir, ideasını gerceklestiremediği icin, ama gerceklestirse belki daha az mutlu ve amacını gerceklestirmis birisi olarak ölücektir, insanın aklına amacmı mutlulukmu yoksa her ikisidemi sorusu gelir, ama cevabı bellidir, tabiiki ucların insanı icin buda değişkendir, tartışılasıdır..

Mesajı yazarken yan odadan hatırla sevgili dizi müzikleri geliyodu kulagıma, valide izliyordu kesin
    sende hoşgeldin burası tam bir panayır oldu he

Motosikleti
    cbr 125
    berkforce nerdeee?
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    valla ya motıvasyon dusuruyo bunlar pınarcımm ayrıcaa özer e yazdıgın cevap cuk oturmus tebrık edıyorumm ayrıca pıjama partısı ılk tur luleburgaz
    Ayynen öyle kirkeciiim...
    Yes, zaten elif Lüleburgazda bayan motorcuların olmamasından yakınıyodu. Eee pijama partisiyle birlikte bizde Lüleburgazı şereflendirelim bu yönde :D
    Bu arada msn adresini göndersene güzelim iki fiskos yapalım :D

Motosikleti
    cbr 125
    yapalım valla fıskosun alası bu topıcte var ama
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    furkanly senin bu başlığı açmanda sebep ne tanışma falan mı?
    tanışmaysa yeri burası değil.eğer gerçekten millete sewdirmek istiyorsan millete motoru konudan sapmadan fikirlerini yazacaksın

Motosikleti
    cbr 125
    şimdii bakk senn nolucak yokta bende duymustum bıseyler o yusden acmıs fln ne işş?

ya bu berkforce ne kadar garıpsın arkadasım soyleyıp soyleyıp kacıosun anlamadımkı benn...
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı frog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    furkanly senin bu başlığı açmanda sebep ne tanışma falan mı?
    tanışmaysa yeri burası değil.eğer gerçekten millete sewdirmek istiyorsan millete motoru konudan sapmadan fikirlerini yazacaksın
    haydaaa ne bu çektiğim benim ya
    kimseyle tanısma falan deil buradaki erkek olsun bayan olsun hangi arkadasa özelden msj atmısım sor bakalım millet benim konu tuttu diye kuduruyor yaaa...arkadaşlar size açın sizinkide tutsun bizde gelelim oraya yazalım sırf laf söylemek için yazmayı bırakalım...konu sapmasın biz burada bayanları gercek hayatta bayanları motosiklet tutkunu yapalım etkinlikler daha güzel olsun vs vs diye açtık kimseyle tanısmaya ihtiyacım yok arkadasım olan arkadasım zaten...ben motosiklet sewdalısıyım bu görüşteki herkes benim arkadaşım kardeşim....tanısma bölmüne açtım ben konu git oraya bak kardeşim selametle
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    abicim katılıyorum bayanlar araba kullanamıyor ama motor da bayağı iyiler. Bunuda geçliklerinde fazlaca kullandıkları bisiklete borçlular zannedersem 1 2 tanığım var .Buna dayanarak söylüyorum....kazasız sürüşler diliyorum...

Motosikleti
    tiger 250
    ben napayım senin gibiler durup durup buna benzer seyler yazıp olayı saptırmama sebeb oluolar ben napıyım ilk basta bişi yoktu sonradan alev aldınız ama umrumda deilsiniz
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    cbr 125
    haklısınn ya yeterkı yol olsun ıstek olsunnn hersey olur bide su terbıyesız ınsanlar olmasaa...
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    sen ne yazdığını bilmiyosun o zaman senin yazdıklarının konuyla hiçbir ilgisi yok
    bence bu topic bu saatten sonra gereksiz yazılarla dolacak

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı frog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne yazdığını bilmiyosun o zaman senin yazdıklarının konuyla hiçbir ilgisi yok
    bence bu topic bu saatten sonra gereksiz yazılarla dolacak
    sende bu topic e bakmazsın olur biter umarım anladın hade yazma ozaman benim açtığım topic e msj hade güle güleeeeeeeee

ben ne yazdığımı biliyorum senin gibiler saldırınca müdafaya geçiyorum malum konuda sapıyor anladın mı

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    bu tpice herkesin yazma özgürlüğü war ancak konu dışına cıkınca yazılarınız ister istemez beni alakadar ediyor.

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    kirke hayırdır beni sormuşsun yönetim aradı
    Rüzgar gibi geçti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler