Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

bayanları motosiklet kullanmaya ve artçı olmaya cesaretlendirme...

Motovento
    REKLAM ALANI
    belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçı olmaya cesaretlendirme konusunda hemfikirim ama kullanmaları konusunda bayanlara yardımcı olmak konusunda tereddütlüyüm...bizim bile zorluk yaşadığımız zaman zaman çileden çıktığımız istanbul trafiğinde onlarında aynı sorunları yaşaması kaçınılmaz çünkü...trafikte(araba kullanırken) ve özel hayatta sunulan öncelik haklarını motosiklet kullanırkende aynı olacağını düşünmeleri onları trafikte çok büyük risk altına sokacaktır...bu nedenle yapıları gereği narin olan ve bizim için değerli olan bayanları kullandırmaya cesaretlendirme konusunda olumlu düşünememekteyim...
    bir taraftan sana katılıyor bir taraftanda katılmıyorum
    haklısın bayanlar narin ve kırılganlar
    ama nereye kadar kaçacağızki.
    bundan 10 sene öncesini hatırlıyorumda istanbulda bi bayan trfaiğe çıktığında mutlaka sıkıştırılırdı rahatsız edilirdi
    ama şimdi çok daha rahatlar trafikte.
    günümüzde de bayan motosiklet kullanıcıları garipseniyor özelliklede beyler tarafından
    ama sayımız arttıkça bi kaç sene sonra bizde trafikte çok daha rahat olacağız.
    bu rahatlıkta dolayısıyla sayısı artan bayan motosiklet tutkunları sayesinde olacaktır
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaşlar bir başka fikir daha bayanlar toplanıp artçılı sürüş çalışalımm artçı alamıorum ya cıldırıcamm
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heheheh bulursan bir tane de bana yollar mısın lütfen?
    bana da lazım öle ufak tefek bişi
    bende var 2-3 tane öle arkadaş ama artçı için kaskım olmadığı için onları arkama alamıyorum sonucta 3 kişi var birilerini size transfer edebilirim chaplin

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler fikirlerinizi öğrenmek oldukça eğlendirici

bu arada kızlar alınmayın ama hemcinslerimizde laf çok aksiyon az oluyor...
    istanbul'da kadın motorcuların üye olduğu womenriders grubu var.. www.womenriders.net ilgilenenler için... ama orda da aksiyon yok bu sezon..

bu arada ben artçı alabiliyorum kiloyu fazla dert etmeyin bence.. ilk denemede zor gelen şeyler, iki üç denemeden sonra çok çok daha kolay geliyor.. bu arada kime nasıl yardımcı olabilirim bilemiyorum ama hemcinslerimle birlikte motor sürmeye her zaman açığım...

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı moto-girl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biloo çok düşüncelisin çok sağol keşke hayat da bütün erkekler bayanlara böyle gözle baksa hiç sorun olmaz zaten.
    birlik beraberlik kardeş dayanışması olsa çok daha iyi olur.
    benim motorum yok ama olsa ve yolda giderken başıma neler gelcek az çok tahmin ediyorum arabalardan sıkıştırmalar felan. offfffff offffffff
    eğer yazdığın gibi 600cc lik bir makinan olursa merak etme fazla yaklasan cıkmaz sana

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CEsur ol bayan korkma !
    O motosikletin sahibi en az senin kadar duygusal ve özgür ruhlu, bu sevdaya sende ortak ol, hayatın monoton havasını biraz dagıt, dejavularla dolu günlerin geride kalsın
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var 2-3 tane öle arkadaş ama artçı için kaskım olmadığı için onları arkama alamıyorum sonucta 3 kişi var birilerini size transfer edebilirim chaplin
    arkadasım ya harbı yapalım sole calısmalar bır araya gelıp napcaz yaa
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha önce benzer bir topic açılmış (dishy tarafından) ve BBR tarafından kitlenmişti sitede cinsiyet ayrımcılığı yapılamaz notuyla

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    morotu aldım eve getirdim ve hatuna "hadi motorla gezdireyim seni" dedim ve o da ilk heyacanla " hadi " kelimesini ağzından çıkarır çıkarmaz atladık ve pek fazla yol kat etmeden bayağı bir hızlandım ve arkadan bağırtı sesleri gelmeye başlamıştı, bir süre devam ettikten sonra motoru durduğumda aşkım titriyordu ve tatlı bişeyler yedirdikten sonra o gün bugündür artçı olmayı seviyor, küçükken geçirdiği kazadan sonra oluşan motor fobisini de böylelikle yenmiş olduk.

Motosikleti
    cbr 125
    hehe çook güzel ya budur işte işte istek en önemli şey..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Yaa ben aslında trafikte karşılaştığımız problemleri yaşadığımız tatsızlıkları paylaşabileceğimiz bi topic açmak istiyorum..

Motosikleti
    cbr 125
    acmana ızın yokmu peki cok güzel fikir aslında?
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa ben aslında trafikte karşılaştığımız problemleri yaşadığımız tatsızlıkları paylaşabileceğimiz bi topic açmak istiyorum..

çok güzel düşünmüşsün ancak daha fazlasınıda yapabilmemiz lazım topikle sınırlı kalmamalı bu konu basın organlarını kullanabilsek bu sorunlar için daha etkili çözümler üretebiliriz.

Motosikleti
    Kapatalım bu bahsi lütfen..
    kkarabidanın dediği gibi yazılı ve görsel basın organları kullanılabilse,gazetelerde dergilerde makaleler yayınlansa,haber programlarında motosiklet sürücülerinin karşılaştığı problemler anlatılsa ve insanlar duyarlı olmaya davet edilse belki bi ilerleme kaydedilir.
    bayanları ikna etmek için de en büyük görev bayanlara düşüyor bence.her bayan çevresindeki üç beş bayanı ikna etse tamamdır

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı kkarabidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel düşünmüşsün ancak daha fazlasınıda yapabilmemiz lazım topikle sınırlı kalmamalı bu konu basın organlarını kullanabilsek bu sorunlar için daha etkili çözümler üretebiliriz.
    Basın organları kosunuda ben yardımcı olurum. Siz yaratıcı olun şimdi bakalım basında nasıl bişey yapabiliriz...

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    ben bugün birine aşıladım. hiç de zor olmadı. zaten hevesliydi arkadaş, ben de motor almak istiyorum diyip duruyo
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    cbr 125
    mesela motosiklet tutkusu ancak bununla beraber bıze sorun olan seyler den bahsedebılırız ve basında bunları gorup duyan okuyan ''SORUNLAR'' da utanıcaklardır ama once kendımıze bı konu belırlemelıyız bence ..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basın organları kosunuda ben yardımcı olurum. Siz yaratıcı olun şimdi bakalım basında nasıl bişey yapabiliriz...
    aynı şekilde ben de sizlerin sesinin duyurulmasında basın organları babında destek verebilirim.yeter ki siz ilginç bir şeyler bulun...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    gerekli yerlerden izin alıp büyük bi eylem yapalım

Motosikleti
    cbr 125
    eylem dedıgın degıllde aslında gecen gun dedıgın gıbı bı gecıt torenı yapmayı ben hala savunuyorum bayanlı erkeklı basın konusuna gelınce evet oncelıkle ılgınc bırseyler bulmak lazım..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler