Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125 2007 Mi Yoksa Apache Mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki apache 150 cc cıbır 125 katili

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Ya ben su iş anlamıyom Honda dan paramı alıyorsunuz Allah askına Nedir bu körü körüne Honda Fanatikliği anlamıyorum TVS görünüşüne bile laf atıyorsunuz bıkere gorunuz olarak harıka bı motor 2.si Cbr125 sadece incecik kendını Racing sana bı motor.Kalıtedir o baska.Ama korukorune Sırf Honda kullanıyorsunuz dıye fanatıklık yapmya gerek yok ben ne Honda kullanıyorum ne TVs ama asla Cıbır125 e o parayı vermem ılla 2 secenegım varsa TVS derım.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynızından burdada var 7 tane bi sende var ssandın heeee,japanlar sana specialmi ürettiler yoksa,o motorun suu soğutmasından başka hiç bir şeyi yok teknik olarak,arka fran diskmi dicsn yoksa ha doooooru ya bide altı fitesti o
    aynızı değil aynısı
    burdada değil burada da
    japan değil japon
    special değil özel
    fites değil vites...

heralde diğer yazılanları arkadaşlar anlayabilmiştir...

Ayrıca , bu konu marka ve model karşılaştırmalarında değil miydi? Neden moto sohbet'e alındı? Ayrıca ben amacına ulaşıldığına , hatta amacını da aşıp arkadaşların saçmalamasına dönüştüğüne inanmaktayım... Kilitlenmesi talebimdir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Arkadaşlar arkadaşlarımızın yazdıgını hepimiz anlıyoruz,Burayı Türk Dil Kurumuna çevirmeye gerek yok pls..
    Born To Be wild,Live to Ride...

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynızı değil aynısı
    burdada değil burada da
    japan değil japon
    special değil özel
    fites değil vites...

heralde diğer yazılanları arkadaşlar anlayabilmiştir...

Ayrıca , bu konu marka ve model karşılaştırmalarında değil miydi? Neden moto sohbet'e alındı? Ayrıca ben amacına ulaşıldığına , hatta amacını da aşıp arkadaşların saçmalamasına dönüştüğüne inanmaktayım... Kilitlenmesi talebimdir.

niye gonuyu saptırıyonki gonumuz uslüb,şive değil,gonumuz cbrmi apachemiydi heralde,yazacak bişe bulamayınca hitab şekline saldırıyamı başladın,senin cbrn kötü işte apacheyi geçemez isterse 10 fites olsun isterse 200cc olsun
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Çoluk çocuk muhabbetine döndü resmen. Tamam apache cbr 125'i geçer 3'e katlar 5'le çarpar. Alın bi apache bakın keyfinize.

Oldumu

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye gonuyu saptırıyonki gonumuz uslüb,şive değil,gonumuz cbrmi apachemiydi heralde,yazacak bişe bulamayınca hitab şekline saldırıyamı başladın,senin cbrn kötü işte apacheyi geçemez isterse 10 fites olsun isterse 200cc olsun
    Ayrıca

gonu değil konu,
    uslüb değil üslup
    bişe değil bişey
    hitab değil hitap
    fites değil vites

Bknz;www.tdk.gov.tr
    Okan ACAR

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoluk çocuk muhabbetine döndü resmen. Tamam apache cbr 125'i geçer 3'e katlar 5'le çarpar. Alın bi apache bakın keyfinize.

Oldumu

Ayrıca

gonu değil konu,
    uslüb değil üslup
    bişe değil bişey
    hitab değil hitap
    fites değil vites

Bknz;www.tdk.gov.tr
    her türlü saldırıya açığım,düzeltmelere devam ediniz,hatta elinizden geliyorsa beni forumdan attırınız,benim raaatım iyi raaatımı bozamazsınız
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    noluyo yahuu tamam gecemez kızmayın bu kadar

tabikide apache derim yaa cbr 125 bisiklet ona bine ceğime ybr 125 binerim daha ii(tabi illa marka alcam diyosan)

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    zaten forumda honda ile neyi kıyaslarsanız kıyaslayın honda mutlak daha çok oy alıyor bu gerçek bilen de honda diyor bilmeyende.bunu anlamak gerçekten zor ben tvs i bilmem ama dikkatimi çeken şu oldu ki konu ne olursa olsun honda en iyi gibi lanse ediliyor hiç te doğru bi durum değil bence dolayısıyla ben bu kıyaslamaların objektifliğine inanmıyorum bu konu hakkında da söyleyeceğim şu ki cbr hakikatten çok komik geliyo bana tabi herkesin görüşü farklı ne de olsa honda ?!!!

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motor: 4 zamanlı hava soğutmalı
    Motor hacmi: 147.5cc
    Max Güç: 13.5hp
    Max Tork: 12.3nm
    Kompresyon Oranı: 9.5:1
    Şanzıman: 5 vites
    Süspansiyon: Ön teleskopik çatal, arka gazlı süspansiyon
    Frenler: Ön 240mm Disk, arka 130mm kampana
    Lastikler: Ön 90.90.17, arka 100.80.18
    Dingil Mesafesi: 1260mm
    Ağırlık: 136 kg
    Yakıt Deposu: 16 Lt

mi yoksa

CBR 125’in 2007 yenilikleri:
    Gösterge paneli yenilenmiş
    Yeni Çift optik far direk CBR 600/1000 RR dan alınmış.
    Enjeksiyon sistemi çalışması yeniden düzenlenip, PGM-FI idle yönetim sistemi IACV ile güçlendirilmiş
    Hava kirliliğine karşı HECS3 sistemi ile katalizör ve oksijen sondası eklenmiş.

mi diyorsun yani...
    Gorkem, Allah razı olsun senden; ben de yazılanlara bakıp diyom; 'lan neymiş bu apache böyle, nası bişey ki'....

sayende resmini gorduk ve şimdi diyom ki 'pu hahhahhaha'

Bu konu, delinin biri kuyuya taşa atmış misali olmuş. Neyini karşılaştırıyosuz anlamadım ki ???

Aprilla RS gibi bişi sandım ben de ciddiye aldım girdim konuya. Girmez olaydım, cıbırımın böyleleriyle karşılaştırıldığını görmez olaydım...

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    uf yaw apache dede motoruna benziyor cbr (cibiar) da genç işi bana kalırsa cbr neden kalite 1 su soğutmalı 2 görünüşlü 3 en azında bişeye benziyor

kızlar hangisini beğenir dersen bana kalırsa cbr şimdi diyeceksiniz reklamdaki kız neden ona biniyor e okadar para verseler bana ben bırak onu bisklete binerim yaw

demi yani sen cbr al cbr
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arkadaşlarımızın yazdıgını hepimiz anlıyoruz,Burayı Türk Dil Kurumuna çevirmeye gerek yok pls..
    gerek var.
    Türkçe'mize sahip çıkmak, onu korumak hepimizin dikkat etmesi gereken birşey diye düşünüyorum.
    bu şekilde umursamayarak bu hallere geldik zaten. bunları konuşmanın yeri burası olmasa bile.
    Saygılarımla.

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı Cyber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerek var.
    Türkçe'mize sahip çıkmak, onu korumak hepimizin dikkat etmesi gereken birşey diye düşünüyorum.
    bu şekilde umursamayarak bu hallere geldik zaten. bunları konuşmanın yeri burası olmasa bile.
    Saygılarımla.
    haaa öyle mi diyon ama ben almanyadan geldim şimdi nolacak yanliş bişey yazarsam istemiyerek ozaman ben dövecen mi
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Oldumu

Ayrıca

gonu değil konu,
    uslüb değil üslup
    bişe değil bişey
    hitab değil hitap
    fites değil vites

Bknz;www.tdk.gov.tr

sen düzeltmeye çalışmışsın da sen de hafiften bi hata yapmışsın bişey değil bir şey olması gerekiyodu bence bu muhabbetlere burda girmenin hiç anlamı yok demek ki herkes hata yapabiliyormuş

Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uf yaw apache dede motoruna benziyor cbr (cibiar) da genç işi bana kalırsa cbr neden kalite 1 su soğutmalı 2 görünüşlü 3 en azında bişeye benziyor

kızlar hangisini beğenir dersen bana kalırsa cbr şimdi diyeceksiniz reklamdaki kız neden ona biniyor e okadar para verseler bana ben bırak onu bisklete binerim yaw

demi yani sen cbr al cbr
    dede motoru ha sen cıbıra bak be adı ustünde cıbır küçükken bi bisikletim vardım cıbır dan daha kaslı duruyodu bisiklet ya bi kere cıbıra binen tamamen konmik duruma düşer oyuncak gibi puhaaa

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerek var.
    Saygılarımla.
    ... sitede aklı başında insanlar görmek güzel.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    ne diyim ki..
    Tabi ki CBR .. Bi yan yana getirin bakalım ikisini.. Ne olacak..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    apachenin fiyatı 3,500 ytl cbr 125 5,500 ytl ne alakaysa farklı tarzda motorlar keyfine kalmış arkadaş...

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Ben 80 kg. yim sırtımda 10 kglik bir çanta 120 lik lastik...

Shot with SGH-E250 at 2007-08-09

Yorum yok...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)