Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Cbr 125 2007 Mi Yoksa Apache Mi

Motovento
    REKLAM ALANI

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben laf sokmuyorum ki , kim demiş laf soktuğumu? Sadece yazım yanlışlarını düzeltiyorum. Benim de yanlışlarımı düzelten olursa kızmam aksine teşekkür ederim.

burada sana katılıyorum ...

cbr 125 apache kıyaslama konusundada yorum yapmıyorum nedeni ise bariz
    apache denen motorla kıyaslancak kadar düşmedi daha cbr 125 ...( ya utanmadan bide 2007 ile kıyaslıyorlar yaaa inanmakta güçlük çekiyorum 2007 cbr 125 deki teknolojinin yakınından geçebilirimi acep tvs gülüyorum sadece...)

zaten bıktım artık her motorla cbr 125 i kıyaslamarından

hep hüsrana ugruyorlar ama bir türlü vazgeçmediler sanırım vazgeçmiyeekler zaten barrokas mıydı neydi o arkadaşın cbr 125 le bi alıp veremedigi var nesye kendi bilir ...

sanırım haz alıyor çamur atmaktan ama kişilik meselesi nerde cbr karşılaştırması görse sazan gibi atlıyor zaten bknz cbr 125 mi jawa 350 mi yorumsuz bi arkadaş... ama çok bilgili dikkat edin ...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

apacıyle cbr kıyaslamanız bıkere cok yanlıs bırı merco bırı kartal lutfen mantıklı olalaım

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Alıntı ayk85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apacıyle cbr kıyaslamanız bıkere cok yanlıs bırı merco bırı kartal lutfen mantıklı olalaım
    3 sene önce açılmış konu
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Millet motorumu ezmiş te ezmiş ah o zamanlarda ben bu forumda olucaktım. Öncelikle zaten Konuyu açan arkadaş motoru almıştırda. Burda konuşanlar çok boş konuşmuş. CBR tabi ki geçer. Geçemez diyen yalan söyler. Ancak Apache kadar Seri olamaz bu 1. 2.si CBR de 6 vites var. Aynı zamanda Hafif bir motosiklet. Zaten tipide racing. Ona göre dizayn edilmiş. Burada motor ezmeye gerek yok. O CBR'nizide Çok Övmeyin. CBR Kaliteli olabilir Ama Apache'de Onun kadar kaliteli. Siz Mopedden Bozma desenizde Motorun kalıbı yeter. Oyuncak gibi degil motor. Gece Gece Sinir oldum
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayk85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir konuya cevap yazarken önce tarihine bakalım.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Tarihe Baktım da Acaip dokundu. Sanki Mobiletle Kıyaslıyoruz. 13.5 HP motor Gücü Küçümsenicek bir Güç degil. Öyle Bir konuşulmişki sanki 2-3 HP motordan bahsediliyor.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

tarıh okadarmı onemlı ya ?? benım yazdıgım zamanda acaba apache le cbr kıyaslma durumunda kalan olmadımı acaba tabıkı kıyaslanmıcak ıkı motor

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)