Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    100 KH
    slm arkadaşlar kanuni race 200 almak istiyorum ama kararsızım acaba o motosiklet resimde göründüğü kadar güzelmi yoksa balonmu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    tecrübe ve eğitim durumu nedir?
    konu ile ilhili kullancıların görüşleri forum sayfasında var
    dikkatlice okumanı tavsiye ederim.
    kronik sayılacak sorunu zincir onun için alır almaz çek malı zincir ile değiştirmen gerekiyor. 200 cc race olarak geçmesine karşın naked performansı veriyor
    buradan okuyarak başlayabilirsin
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...anicilari.html
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    önceden çin malı bir motor kullanmış birisi olarak o motor o parayı verecegine git kaliteli bir markanın scooterini al derim, hiç kafan agrımaz.
    çin malı motoru tam 1,5 sene kullandım gel bide bana sor,nasıl kullandıgımı o zaman neden aldın diyceksin. birincisi bilmiyordum çin malının bu kadar kafamı agrıtacagını,ikincisi ucuzdu aldım 1,5 sene önce 2100 ytl ye aldıgım motoru 1 ay önce 1000 ytl ye sattım şimdi honda cbf 150 kullanıyorum 120 km hızda yapıyor,uzun yolda yapıyor yormuyorda 16 saatte 936 km yolda yaptım,bunun 4 saati dinlenme 13 saati tam gaz.
    kaliteli motordan şaşma derim,çin malı motor kullananlara sözüm yok kimse üstüne alınmasın bende kullandım,kullanan kendi malını bilir,
    3455 ytl race 200 alacagına git cbf 150 al hem yeni model,hemde hemen hemen aynı para,gene de sen birlisn ben yaşadıklarımı anlattım.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    100 KH
    yaw bu kanuni türkiyede üretilmiyomu odamı çin malı :(

Motosikleti
    kanuni çinde yarı mamulü (kimi zaman tam mamulu) toparlayıp yerli montaj olarak satıyor.
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    cihan arkadaşımıza katılıyorum ayrıca gönlün ondan yanaysa al maddi durumunda ona yetiyorsa kullanmadan kullanmaya fark var ama kaliteli motorlar gibi uzun süre rahat binemezsin orası kesin illa birşey oluyor ama bence en iyisi bir bayii ye gidip yakından görüp incelemen en iyisi ama benım baktığım kadarıyla 80 li yılların racing lere benziyor ve performans da yokmus duyduyuma göre sen bilirsin benden bu kadar
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    100 KH
    valla tuğrul arkadaşımın gönderdiği link'i biraz inceledim pek hevesim kalmadı zaten 0 km race 200 ile ikinci el cbr 125 arasında kararsızdım sanırım cbr 125 üzerine yoğunlaşsam daha ii olucak.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuninin bu ürünü diğerleri gibi değil. çok vibrasyonlu ve granajı haliyle zil gibi ötüyor. benimde tavsiye edemeyeceğim bir model ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı serbest81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım cbr 125 üzerine yoğunlaşsam daha ii olucak.
    bencede
    cbr 125

Alıntı serbest81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bu kanuni türkiyede üretilmiyomu odamı çin malı :(
    evet ........................
    98 Beygir.....

Motosikleti
    racer200 için o kadar geri dönüş olduğu halde racer 200 ün frenajları çıkarılıp naked olarak Freedom 200 olarak çıkarılmasını anlamak çok mümkün değil.
    kanuni giderek çin malı olmaya devam ediyor. bilişim (enformasyon) çağında kullanıcı görüşlerinin ne kadar hızlı yayıldığını yok sayarak aynı model üzerine gitmelerini ben anlamış değilim. anlayan beri gelsin
    kanuni ile ilgili başlıklara yazan bir kaç arkadaş vardı sanırım kanuni servisi veya kanuni ile ilgili bir yerlerden olanlar onlarda pek uğramaz oldular. her ne kadar tartışmalar alevlensede Yerli bir markanın iyi yerlere gelmesini canı gönülden destekliyorum. buradaki yerli kavramı Japonya nın ekonomik kalkınmasında öncü rolü üstlenen KOBİ şirketlerin desteklenmesidir. çinden bütün parçaların burada vidalanması değil. KOBİ şirketlere gereken önemi vermediğimiz için her alanda şu an bulunduğumuz durumdayız. KOBİ şirketler için verilen kredilerin daha detayı incelenmesi siyasi otoriteden uzak bir karar mekanizması ile verilmesi gerekir. ortada olmayan bir proje için milyonlarca dolar boşa harcanıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)