Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kmx125 & xl200

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar hepınıze selamlar ben Ankaradan cem 1 sene sonunda bıraz para toparladım 5 mılyar kadar su anda bı kawasaki kmx125 2001model ve honda xl200 2004 model arasında kararsız kaldım tavsıyelerınız benım secımmde cok buyuk rol oynayacak yardımcı olursanız sevınırım alcagım motora en az 1.5 sene bıncem goruntu ve motor gucu olarak kmx benı cekıyor yardımcı olursanız sevınırım bı ıkı gune karar vermem gerekıyor kursada motorumu aldıktan sonra baslıcam tercıhım ne olmalı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    kmx.bence kmx olmalı.bu motoru bende düşünüyorum.daha önce siteden bir arkadaşa da sormuştum bana baya bi fikir vermişti.Şu anda bnm de biraz eksiğim var toparlayabilirsem alacam bi kmx.kmx in motoru çok seridir.2 zamanlı oolduğu için torku iyidir.hatırladığım kadarıyla pistonları krom bir alaşımla kaplıymış.peformansının asıl kaynağıda buymuş.bu motoru yüksek kilometrede değilse al derim.çünkü motor biterse rektefiye vs imkanı yokmuş bildiğim kadarıyla.ve sıfır alman gerekiyor ama gözünü korkutmasın.bu motorla 100.000km aşmış birilerini hatırlıorum yannış hatırlamıyorsam.maksimum hızı yaklaşık 140km/s.ve sesi de bence çok hoş.diğer 2 zamnlılardan ayırt edebiliyosun.gerçek bir kross.

Motosikleti
    2001 HONDA CR250R
    Bilinqe Ben motocross cuyum CR250R var 2zamanlı basladıgımda XL125ile baslamıstık XL200 ve KMX125 ide kullandım. Kesinlikle KMX derim. çok çok avantajlı eger baska soruların olursa barisozil@hotmail.com adresini MSN ne eklersen konusabiliriz...
    Motocross 4ever

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)