Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar 850 km gidiş 850 km geliş yapabilirmiyim acaba

Motovento
    REKLAM ALANI

honda titan cg 125 motosikletim var arkadaşlar.antalya alanyada yaşıyorum ve çanakkaleye felan gitmek istiyorum acaba gidermi.ve 1 kere gittim çanakkaleye çok etkilendim doğrusu yeniden gitmek istiyorum vede forumdan arkadaşlarla tanışma fırsatım olacak.acaba gidermi oraya gidecem otelde 1 gece konaklıyacam sonra çanakkale ve gelibolu gezecem sonrada dönecem ama bu sadece plan. gidermi giderse nasıl bir hazırlık yapmalıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    yaw tabi gidersin....
    ama uzun yolla ılgılı topicler var oralarıda okumussundur dıye dusunuyorum.....
    daha tecrubelı arkadaslar yardımcı olacaktır.......
    gıdersen bol bol foto cek

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    yol gidmicek motosiklet yok her yere gidersin yeterki motosikletinin güçünü bil ona öyle davran yolun açık olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Bakımı tamamsa, teknik prob yoksa gider. Tabi sen motoru potansiyeline göre kullanıcaksın.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çin motosikletiyle yüzlerce km giden arkadaşlarımız var.Problem çıkarmayacağını zannediyorum.
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

ArkadaŞlar Motorda BİŞey Yok SaĞlam İbre 130 U GÖrÜyo Yanİ 100 Le Gİderken BaĞrinmiyo.arkadaŞlar Benm Kafama Takilan Motorun Arkasina Ne Atiyolar Bİ SÜrÜ Şey Koyuyolar Anlamadim Gİttİ.İmmİgrant Ayip Ettİn Abİ Fotolari Çekersem Şok Olursunuz AkŞam Çanakkale BoĞazi Felan Ferİbottan Felan Derken Bayaa Bİ Foto Çekerİm Şİmdİ Bana Lazim Olan Bİlgİler Ne Gİbİ BİŞey Hazirlicam Yolculuk İÇİn.

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin motosikletiyle yüzlerce km giden arkadaşlarımız var.Problem çıkarmayacağını zannediyorum.
    doğru ama görecez bakalım gidiyomu arkadaşlar soruyo cevp veren hiç yok yaaa

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Motor gider gitmesine de sen gidebilirmisin o kadar yolu. 850km yol gittikten sonra bence en az 2 gün kalmayı planla, o yorgunluğu kolay atlatıp bi o kadar daha yol gitmek kolay değil. Yada başka bir secenek olarak alanya canakkale arasını bir yerde 1 gün kalarak gecebilirsin, sana kalmış karar.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor gider gitmesine de sen gidebilirmisin o kadar yolu. 850km yol gittikten sonra bence en az 2 gün kalmayı planla, o yorgunluğu kolay atlatıp bi o kadar daha yol gitmek kolay değil. Yada başka bir secenek olarak alanya canakkale arasını bir yerde 1 gün kalarak gecebilirsin, sana kalmış karar.
    haklısın dinlenerek 10 saatte varırım ama mahvolurum

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Gidersin bence ama kendini iyi tartip sınırlarini bilip ona gore davranman gerektigini dusunuyorum. YBR in resmi sitesi vardi adamlar 125lik ybr la nerelere gidip neler yapiyolardi onlar yapiyosa sen neden yapamayasin ? ?
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    dr 800 ıle ıstanbul canakkale yaptım o bıle baya yordu ama ben dınlenmedım 3 saatlık uykuyla gıdıp geldım dınlenırsen ve yolda tek basına canın sıkılmazsa gıdebılırsın.
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

oda var demi can sıkıntısı

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Gidilir tabiiki titan sağlam makinadır çıkmadan önce yağını bujiyi deiştir genel bakımını yaptır..Ama 850km baya yorar seni baya da titrersin.Ayırca sanmıyorum ki 10saatte gidesin bu senin için eksi puan olur allah göstermesin okadar süre motor tepesinde bütün konsantren dağılır reflekslerin düşer dikkatli olmalısın arada izmir gibi bi yerde 1gecelik mola versen orada da kalsan fena olmaz...Yaklaşık 3günde tamamlarsın bölelikle...Bir kere de gitmek hem senin için hem motor için zor.Ayrıca gündüz yol almak motoru boğabilir o kadar yol.Havalar ısındı çünkü.Gece almaya kalksan soğuk yer yer güneyden çanakkaleye doğru doğru kararı ver zamanlamayı iyi yap ve öle çık yola.Bana kalırsa sağlam giyin gece yola çık....
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    arkadasım gıdersın gıtmesınede mutlaka bellı aralıklarla mola vermelısın malum motor hava sogutmalı allah korusun kıtlenır kalır motoru uzmeden dınlene dınlene gıt
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

aslında izmirde olabilir yolun tam yarısı oluyo orda gündüz biraz gezip sonra yine koyulursam çanakkaleye ordan. şehirleri biliyoz ama 1 kere geçtik orlardan
    oda otobüsle yolları nasıl bilecem

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    arkadaşım çok rahat gidersin titan seni asla yolda brakmaz yanına yedek lastık pompa yedek teller anahtarlar al sana yeter tabi far stop ampuleride bulundur vede buji.gerisinide kafana göre senin için ne gerekiyosa al yanına.
    ben iki yıl önce ilk XTmi marmaristen aldım ve 10 saate istanbula geldim orasıda tam 870km.yolda sadece benzin ikmali için durdum çunkü acelem vardı.ama ben yıllardır uzun yol gider gelirim sen alışık deilsen bir gece mola ver yoksam fena yamulursun malum titan pek rahat bi motor deil insanı fazla yoruyo.bana sorarsan bi arkadaş bul kendine iki motor çok daha kolai ve elenceli gider gelirsiniz.motordan korkma nekad hava soğutmalıda olsa sen dayanabilirsen titanla birkerede 1000km.de gidebilirsin.
    şimdiden iyi yolculuklar resimlerini bekliyoruz.
    bide yolları kafana takma İzmirden sonra sahil boyunca hem çok harika manzaralar var hemde Çanakkale tabelasını devamlı görürsün izmirdes sonra yol harika bence sen istemesende o muhteşem manzaraları görünce mutlaka bi akşam kalırsın oralarda

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    titan taş gibi makinadır fazla yormadığın sürede gider gelirsin....;)
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

ucanteneke motorun bütün parçalarını yazmışsın maşallah heh .lastiğin içine bi köpük sıkıyolarmış patlasada duruyomuş. izmir dediğin gibi çok güzel görüntüsü olan bir şehir. bir gemi gördüm çarşı sandım o kadar ışıklı büyüktü ki iananamadım. 4 saat gidip yarım saat dinlensem ardına 4 saat daha 8 saat 1 saat daha dinlenirsem 2 saatlik yol kalır.

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    arkadaşım titan ile gidersin hiç korkma.sadece altındaki motorun sınırlarını bil zaten arkadaşlar 3 aşağı 5 yukarı yazmış.bende ege turu düşünmüştüm ancak özel nedenler dolayısı ile iptal etmek zorunda kaldım.

diğer arkadaşlar yazmış zaten üstünden tekrar geçmeye gerek yok.yol üzerinde servise denk gelirsen hiç birşey yoksa bile bi göster mesela.honda servis ağı haritasını ve gideceğn rota üzerinde işaretle ve telefonlarını al.ne olur ne olmaz.

bunun yanında kaç günlük yolculuk düşünüyorsan rotan üzerindeki 1 haftalık hava durumu tahminlerini kesinlikle al.meteorolojiyi tavsiye etmiyorum.www.accuweather.com dan 1 aylık hava tahminini alabilirsin.ben gezileri organize ederken oradan bakıyordum ve hiç bizi yanıltmadı.ekstra
    yağmurluk eldiven yani donanımların yedekli olsun.1 tanede yedek kask al.

mp3 çalarda al bak yolda canın sıkılmaz.ama hareketli ve yüksek tempolu parçalardan kaçın çok kötü hıza teşvik ediyor

şimdilik aklıma gelenler bunlar.sormak istediğin başka birşey olursa elimden geldiğine yardımcı olurum.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

teşekkürler şahin birinci çıkacam ama bizim peder beyle kavga ettik az önce neymiş yanımdan geçen otobüs seni kaldırır atar aşağı rüzgarından diyyo neymiş arabayla gitmiş.alla alla.

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Gidersin arkadaşım,Motosikletin sağlam ve bakımlıysa,sende dayanabilirsen gidersin,
    Ben Diyarbakır-Çanakkale,Çanakkale-Diyarbakır Gidiş dönüş Toplam=2400 km civarı 4 kez tecrübem var
    Önemli olan senin ne istediğindir,Bak Ümmet ağabey Türkiyeyi kaç kez dolaştı,yeterki sen iste.
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)