Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kawasaki fiyatlarını indirdi

Motovento
    REKLAM ALANI
    rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı ice300 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro'dan naked' a geçmeyi düşünüyorum, Fazer 600 S2 yada Kawasaki Z750 diyorum, Kawasaki fiyat düşürdükçe aklımı çeliyor
    fazer yeni kasa olsa dusunulebilir ama, z750 yeni tasarim, cabuk eskimez
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    ZX6R 12.500 €

Avrupa satış fiyatı 10.999 €

Diğer modellerin satış rakamlarına bakmadım.
    Elimin altında bir dergi var sadece bu modelin fiyatı vardı.

Vergileri düşününce çok makul bir seviye çekilmiş fiyatlar.

Kawasaki almayı düşünenler fırsatı kaçırmasınlar bence....

Şehir efsanelerini de boş verin.

Kawasaki gerçekten kaliteli motosikletler üretiyor.
    Değişik sınıflarda farklı modellerini kullandım.
    Hiç de şikayetçi olmadım.

Satışlar arttıkça servisler daha da düzene girecektir.

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazer yeni kasa olsa dusunulebilir ama, z750 yeni tasarim, cabuk eskimez
    Sıfır almayı düşünüyorum, fazer ön planda, Sebep ;

(fotoğraftaki adana-enduro'dan Mesut abi)
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemen bir z750 alıyorum fiyatlar dibe vurmuş
    ==============================
    ==============================

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Güzel bir gelişme, nerdeyse avrupa fiyatlarına çekmişler
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    [QUOTE=GorkeM;637938]ER-6f 8.500 €

oleyyy düş düş güzelim görkem sana benzin menzin alacak yollara çıkacak

oleyyy düş düş güzelim ÖZER sana benzin menzin alacak yollara çıkacak
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koca istanbulda üç servis,Türkiye de 20 yi geçmez herhalde.
    Nefis motorlar gerisi yok. Biraz daha gayret gerek.Parça lazım olsa bir ay beklenmemeli.
    İnsanın tabii ki gözü honda ya kayıyor.
    güzel bakan , güzel görür.

zxr6 manyak makina ninja :D süper olur ya.ama arkadaşların dediği gibi servis ve parça sorunu bozuyor işi.aa bi arkadaş honda türkiyede en iyi demiş.yanılıyosun bende honda kullanıyom ama racinglerde yamaha r6 ve cbr 600rr ı karşılaştırırssan .14 hp daha fazla r6 daha agresif bi makina.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı paylasimciturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zxr6 manyak makina ninja :D süper olur ya.ama arkadaşların dediği gibi servis ve parça sorunu bozuyor işi.aa bi arkadaş honda türkiyede en iyi demiş.yanılıyosun bende honda kullanıyom ama racinglerde yamaha r6 ve cbr 600rr ı karşılaştırırssan .14 hp daha fazla r6 daha agresif bi makina.
    arkdaşım hp herşey degil. yeni 600RR 155kg kilo buda hızlanmada büyük farklılıklara sebep oluyor.

iki motosikleti karşılaştırırken süspansiyonlar frenler ve motorda hızlanmaya etki edebilecek parçalarıda incelemek gerekir. bir motorun sadece hp degerine bakıp evet bu motor digerlerinden iyi demek motosiklet hakkındaki bilgimizi( bilgisizligimizi) gösterir.

kaldıki 600cc kategorsindeki yarışlarda ilk 5'e giren motosiklet 600rr olmuştu. senin 14 hp yüksek dedigin motor ilk 5' bile girememişti.

ayrıca 1000cc ile 600cc hızlanmalarına bakıldıgında belli bir seviyeye kadar hemen hemen aynı degerlere sahipler fakat belli bir noktadan sonra 1000cc ler aradaki farkı açıyor. arada 60 hp olmasına ragmen belli hızlara kadar kafa kafaya gidebiliyorlar.

lütfen arkadaşlar motosikleti karşılaştırıken hp degerine bakıp o motiskletin en iyisi oldugu söylemeyelim. hakkında yorum yapmayalım.... motosikletin hızlanmasında hp si kadar agırlıgınında etkisi vardır.

Motosikleti
    CBR 1000RR
    of ya bi fiyatlari konusalim dedik muhabbet gene klasik kawa servislerine dondu, herkez ezberlemis koro seklinde, bu herhalde 10bininci kawa servis muhabbeti

Motosikleti
    Kapatalım bu bahsi lütfen..
    Günün en güzel haberi bu
    Umarım diğer firmalarda aynı uygulamayı yapar ve fiyatlarını gözden geçirirler.
    benim de gözüm cbr125 de Ne dersiniz arkadaşlar ikinci el fiyatları da düşer mi aceba

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    başka bir siteye de yazdım buraya da yazayım, bence fiyatların döviz olması hiç hoş değil önce tl'ye çevirsinler fiyatları

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    KLE 500 hala pahalı.Markanın servisi de cabası.

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rayjay Hayatlarında hiç kawa kullanmamış arkadaşlar bile servisten yakınıyor. Komik bi durum aslında, millet olarak kulaktan dolma bilgilere ne kadar saygılı olduğumuzun göstergesi. Senelerdir siyasetçilerin insanları bu kadar kolay uyutabilmesinin nedeni de bu aslında. Efsanye çok yatkın bi toplumuz Ben kawa alırken de bazı arkadaşlar aman kawa alma servisi kötü demişlerdi. Hatta birine olum sen hiç kawaya binmedinki nerden çıkartıyosun dedim. Bizim arkadaşın komşusunda varmış o söylemişti demişti. Ben de len get ının dıdısının dıdısı dedi diye gönlümdeki motoru almıcam mı demiştim.(Tabi o diyen kişi de meçhul, belki ona da yine başkası böyle aktardı.) Gittim aldım şimdi iyiki o arkadaşı dinleyipte kawadan caymamışım diyorum kendi kendime. Benim sağ grenajda ufak bi çizik var ben de motor konusunda çok titizimdir. Kafaya taktım bunu açtım sordum z-motoya 10 günde getiririz dediler. Alım mı siparişi dedi arkadaş, ben bi burdaki servise gösterim öyle karar vericem dedim. Servisteki usta bunun için grenaj mı değişir abi dedi, ben olsam rötuş bile yaptırmam buna dedi, öyle kaldı. Yani o kadar abartıldığı kadar sorunlu bi servis yok. En azından ankara için konuşuyorum. Başka illerdeki servisleri bilmediğim için yorum yapamam.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arthas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rayjay Hayatlarında hiç kawa kullanmamış arkadaşlar bile servisten yakınıyor. Komik bi durum aslında, millet olarak kulaktan dolma bilgilere ne kadar saygılı olduğumuzun göstergesi. Senelerdir siyasetçilerin insanları bu kadar kolay uyutabilmesinin nedeni de bu aslında. Masala efsanye çok yatkın bi toplumuz Ben kawa alırken de bazı arkadaşlar aman kawa alma servisi kötü demişlerdi. Hatta birine olum sen hiç kawaya binmedinki nerden çıkartıyosun dedim. Bizim arkadaşın komuşunda varmış o söylemişti demişti. Ben de len get ının dıdısının dıdısı dedi diye gönlümdeki motoru almıcam mı demiştim.(Tabi o diyen kişi de meçhul, belki ona da yine başkası böyle aktardı.) Gittim aldım şimdi iyiki o arkadaşı dinleyipte kawadan caymamışım diyorum kendi kendime. Benim sağ grenajda ufak bi çizik var ben de motor konusunda çok titizimdir. Kafaya taktım bunu açtım sordum z-motoya 10 günde getiririz dediler. Alım mı siparişi dedi arkadaş, ben bi burdaki servise gösterim öyle karar vericem dedim. Servisteki usta bunun için grenaj mı değişir abi dedi, ben olsam rötuş bile yaptırmam buna dedi, öyle kaldı. Yani o kadar abartıldığı kadar sorunlu bi servis yok. En azından ankara için konuşuyorum. Başka illerdeki servisleri bilmediğim için yorum yapamam.
    alkışlıyorum...
    herkezde bir kötüleme gidiyor z-motoyu,, kim kullanıyor desem,amcamın arkadaşı,dayımı komşusu,bizim kapıcının kızı,vart zurt bir de dert yanarlar "yaww şu servis sorunu ne olcak bu motorun" diye halbuki adam kıçını kawanın selesine bile koymamıştır hayatında.allah akıl fikir versin memlekete.adın çıkmaya gelmiyor hiç

bak ne yazacağımı bile unutturdular bana,, fiyatlar bence süper.özellikle z750 ye dayanamıyorum.bana fazer fln demeyin yawww,bu fiyata alınır bu makinalar,daha ne olsun
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    CBR 1000RR
    hayir bir de konu burda servisi degil ki

"ucuz" de & "pahali" de, ne bliim "su motor model var sifir vadeli kredi avantaji var" de, hepsi kabulum de servis ne alaka

cbr125 in son hizina dondu nerde kawasaki lafi gecse orda birisi gelip "breh breh breh servisi soyle boyle... " demezse sanirim tas yagacak basimiza

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

"ucuz" de & "pahali" de, ne bliim "su motor model var sifir vadeli kredi avantaji var" de, hepsi kabulum de servis ne alaka

cbr125 in son hizina dondu nerde kawasaki lafi gecse orda birisi gelip "breh breh breh servisi soyle boyle... " demezse sanirim tas yagacak basimiza
    geçenlerde amcamın kızın çocugun torunun yegeni söyledi kawa da acayip bir servis sorunu varmış

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sizlere katılmakla birlikte ,fiyatına bakıpta insanın albenisi gelmesin diye ,
    servis durumunuda dile getirmeliyiz diye düşünüyorum.Kawasaki kullanmadan da z motoyu arayıp "falanca parça gerekli ne zaman temin edebilirsiniz ?" diye sorduğunuzda gerekli cevabı alabiliyorsunuz.
    yanılıyor muyum ?
    güzel bakan , güzel görür.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird

elimden bişey gelmiyor kawasaki duyunca servisi aklıma geliyor kimse rahatsız olmasın yoksa motorlara diyeceğim bişey yok ama bir motor firması motor satıyorsa ona göre serviste vermesi lazım

Motosikleti
    CBR 1000RR
    bu kadar servis hastasiysaniz birer mondial cekelim altiniza her yerde servisi var, parcasi bol

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler