Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yorumsuz!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MOTOKURYELERDEN EYLEM...
    - DÜN KAMYON ALTINDA KALARAK HAYATINI KAYBEDEN MOTOKURYE AHMET TAHİR CERİT'İN ARKADAŞLARI EYLEM YAPTI...
    - EYLEMCİ MOTOKURYELER
    - "TEK İSTEĞİMİZ SÜRÜCÜLERİN BİZİ GÖRMESİ. BİZDE İNSANIZ"
    - ÖTE YANDAN, BEŞİKTAŞ'TA, KENDİSİNİ SIKIŞTIRAN KAMYONDAN KAÇMAK İSTEYEN MOTORLU KURYE KALDIRIMA ÇARPARAK TAKLA ATTI...

Dün Küçükçekmece'de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden motokuryenin arkadaşları eylem yaptı. Eylemciler, sürücülerden kendilerine dikkat etmelerini isterken, bugün Beşiktaş'te kendisini sıkıştıran kamyondan kaçmak isteyen bir motokurye, kaldırıma çarparak takla attı.
    Motokuryelerin eylem yapmasına neden olan kaza, dün Halkalı'da meydana geldi. 34 DM 0093 plakalı motorsikletiyle çalışan Kurye Ahmet Tahir Cerit, bir kamyonla çarpıştı. Motokurye Cerit, kamyonun altında kalarak feci şekilde can verdi.
    Ölen kuryenin arkadaşları, akşam satlerinde Bahçelievler, Yenibosna, 29 Ekim Caddesi'nde toplandı. Yaklaşık 60 motokurye, kazaların son olması ve basında kendileriyle ilgili doğru haberlerin yazılması için yol kapatma eylemi yaptı.Kornalarla ve sloganlarla, dikkatsiz sürücüleri protesto eden motokuryeler, basın-yayın organlarına da seslenerek, doğru haberler yapılmasını istedi.
    Basın mensuplarına bir açıklama yapan motouryeler, "Dün Halkalıda bir arkadaşımız kamyonun altında kalarak hayatını kaybetti. Arkadaşımız kendi şeridinden giderken, bir kamyona arakdan çarmış. Kazadan sonra kamyonun altında sürüklenerek hayatını kaybetti. Fakat bugün bir gazetede, arkadaşımızın ters yöne girdiği ve hatalı olduğu yazılmış. Basından tarafsız olmasını bekliyoruz. Tek isteğimiz , diğer araç sürücülerinin bizi fark etmesi, aynalarına bakması. Biz can taşıyoruz, organ taşıyoruz, evrak taşıyoruz. Bazı sürücüler camdan yüzümüze tükürüyor. Bazıları sıkıştırıyor. Bazıları ise bilerek çarpıyor. Burada bulunan birçok arkadaşımız kaza geçirdi. Birçok arkadaşımız hayatını kaybetti ama arkadaşlarımızın ölümüne sebep olanlar yakalanmadı. Bizim suçumuz ne" diye konuştular.
    Motorlu kuryeler, daha sonra motorsikletlerine binerek, kornalar eşliğinde 29 Ekim Caddesi'ni trafiğe kapattılar. Grup, daha sonra konvoy halinde korna çalarak olay yerinden ayrıldı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    güzel bir eylem ve haklılar basın konusunda olayı istedikleri yöne çekiyorlar ama yanlış
    Allah rahmet eylesin toparığı bol mekanı cennet olsun
    ERASER WİLL COME BACK

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    "Biz can taşıyoruz, organ taşıyoruz, evrak taşıyoruz. Bazı sürücüler camdan yüzümüze tükürüyor."

Ayıptır, yazıktır ve o tükürenler, izmarit atanlar, su dökenler (tabii bunları bilerek yapanlar) ŞEREFSİZİN ağa babasıdır.Ölen motokurye (motorcu) arkadaşıma allahtan rahmet geride kalanlara, dayanma gücü diliyorum...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    mz fun301
    Allah rahmet eylesin
    HİZMET İÇİN VARIZ
    [email]yuksel_1974@hotmail.com[/email]

freakmaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125, Yamaha FZ6 Fazer

Re: yorumsuz!!

Bu tür motosiklet kazalarını duydukca, hem cok üzülüyorum hemde inanılmaz derecede kin doluyorum... Ben yıllardır araba kullanırım 2 tekerleklilere her zaman daha fazla dikkat etmişimdir... arkadan izlerken mesafe bırakmısımdır duserse falan güvenli şekilde durabileyim diye... ters yönde olsa bile yol vermişimdir... her zaman pür dikkat olmusumdur. bu okadarda zor birsey degil niye digerleri yapamiyorlar bunu özellikle bayan sürücüler... gerci onlar arabalar içinde tehlike ama olsun... zor degil gercekten fark etmek... Başımız saolsun!...

Bu Arada;
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı
    Bazı sürücüler camdan yüzümüze tükürüyor.
    siz boyle tiplere neler yapılabilir biliyormusunuz?... sadece plakasını alın yeter... arabayı bulur takoza bile kaldırırsınız isterseniz... Yapılmadık şey degil yani......

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    hepimizn bası saolsun arkadasımıza allahtan rahmet mekanının cennet olmasını temenni ederim bu boyle nereye kadar gidicek ama biseyler yapmak lazım içimiz kan aglıyor elden bisey gelmiyor
    Bu tür motosiklet kazalarını duydukca, hem cok üzülüyorum hemde inanılmaz derecede kin doluyorum... Ben yıllardır araba kullanırım 2 tekerleklilere her zaman daha fazla dikkat etmişimdir... arkadan izlerken mesafe bırakmısımdır duserse falan güvenli şekilde durabileyim diye... ters yönde olsa bile yol vermişimdir... her zaman pür dikkat olmusumdur. bu okadarda zor birsey degil niye digerleri yapamiyorlar bunu özellikle bayan sürücüler... gerci onlar arabalar içinde tehlike ama olsun... zor degil gercekten fark etmek... Başımız saolsun!...
    ehliyet almaktaki kuralı deistirmeleri gerekiyor bence trafikte adam 40 yıllık otomobıl soforu ama hayatında motoru bırak bisiklet bile surmemis dolayısıyla motora na gozuyle bakarlarkı otomobil surmeyen motorcu otomobılın halınden anlamaz motor surmeyen otomobil surucusude motorun halınden anlamıyor we netıcesınde boyle uzucu olaylarla karsılasıyoruz allah hepımızı bunlardan korusun
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Motosikleti
    fromalanya, ben otomobil kullandıgım zamanlar motosiklete binmiyordum... motosikletcinin halinden kendi dikkatim ve irademle anlamaya başladım... insan akıllı olsun ki düşünsin ki cevresini irdeleyebilsin... tutki otomobil sürmeyen motosikletcinin otomobilinin halinden anlamasıda gerekmiyor... b.k mu var sanki otomobil kullananların hallerinde keyiflerince kullaniyorlar... daha demin, 5 dk önce ışıklarda duruyorum arkadan bir taksi geldi tık diye benim motora carptı... kafa cevirdim pardon diyor... ÖKÜZ!.... o pardonu cevirir sokarım bir tarafına senin... neyse... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10....

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    daha cok birlik olunmalı beyler daha sert eylemler yapmalıyız ta ki bu öküzler sesimizi duyuncaya dek. basımız sagolsun
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı freakmaxi adlı üyeden alıntı
    fromalanya, ben otomobil kullandıgım zamanlar motosiklete binmiyordum... motosikletcinin halinden kendi dikkatim ve irademle anlamaya başladım... insan akıllı olsun ki düşünsin ki cevresini irdeleyebilsin... tutki otomobil sürmeyen motosikletcinin otomobilinin halinden anlamasıda gerekmiyor... b.k mu var sanki otomobil kullananların hallerinde keyiflerince kullaniyorlar... daha demin, 5 dk önce ışıklarda duruyorum arkadan bir taksi geldi tık diye benim motora carptı... kafa cevirdim pardon diyor... ÖKÜZ!.... o pardonu cevirir sokarım bir tarafına senin... neyse... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10....
    kardes bizde anamızın karnında ogrenmedik ama malesef herkes senin gibi kendi cabalarıyla dikatle orenmıyorlar ılla baslarına boyle bı olay gelıyor ondan sonra ders alıyorlarki bi cogu hala akıllanmıyor ben buna en iyi cozumun bu olacaını dusunuyorum baska turlu senin gibi kendi iradeleriyle motorsıkletlere dıkkat edıcek otomobil sürücülerine lafım yok ama genel olarak bahsediyoruz motorsikletletler hakkında sürücü kurslarında pek fazla bi eğitim werilmiyor verilen eğitim yetersiz he işe yarıyormu ?istisnalar dısında hayır ama counluga bakalım bircok otomobil sürücüleri motoru ya araba gibi goruyolar(motor bu aradan sıvısır gıder nasıl olsa durur v.b...) yada sinek gibi goruyorlar sonucta 2 benzetmede yanlıs motor bence trafıkteki aracların en oenemlısı olması gerkeıyor basıt bı ornek dun antalyadan manavgata gıttım sehırlerarası cıft serıtlı bı yoldan emnıyet serıdınin sagından gıttıım halde(emnıyet serıdı deılde normal serıdın saından gıtsem zaten coktan ezılırdım) gelmis dallamanın biri arkamda bana korna calıyor ben 70km hızla gidiyodum bıraz daha saga kırsam emın ol tarlaya ucardım ne yanı bız motorla 180lemı gıdelım adam resmen yollar benım dıyor altında 50nc ıste boyle dingillerden bahsediyorum sorsan 40 yıllık soforum der ama motosıkletı tınlamayan bı surucu ben oyle sofor zıhnıyetıne tukureyım
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Motosikleti
    fromalanya, katılıyorum abi...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    hayatını kaybeden kardeslerimize ALLAH rahmet eylesin. ailelerinin acısını paylasıyor, başsaglığı diliyorum.
    bu iş buralarda böyle olmaz. otomobil sürücülerinin çoğu bilinçsiz.
    bir zamanlar dogum kontrolü için, fazla üretilen mercimek, patates, fındık vs.için nasıl bilinçli ve programlı tanıtım ve tüketim amaçlı kampanyalar düzenlendiyse, benzeri bir faaliyet başlatılmalı, yayalar, şoförler ve tüm insanlar uyandırılmalıdır.
    eger patates, fındık ve prezervatif kadar degerimiz varsa...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

tokanzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as125t
    ölen arkadaşımıza allah'tan rahmet, geride kalanlara başsağlığı dilerim.
    İstanbul'da motor kullanan arkadaşlara allah sabır versin işiniz çok zor .şahsen ben antalya'da yaşadığım için şunu diyebilirimki nerdeyse şehrin %60şı her gün motorla gidip geliyor bu yüzdende motorsiklete - moblete- scooter a diğer şehirlerden çok daha fazla alışıklar ve dikkat gösteriyorlar, ama ankara , istanbul içler acısı,,,,
    umarım birdaha böyle utanç verici olaylarla karşılaşmayalım,,

freakmaxi,
    Hafta sonu ayni sey benim basima geldi icerenkoy pazaryerinin orda
    koca kamyon isiklarda dururken din dedi vurdu.
    Sinirden kafayi yiyordum
    O tasidiigi karpuzlari alip d...tune tokacaktim ama iki kufurle gecistirdim.
    Boy 185 kilo 100 tokarim yani sakam yoktur.

Egitim sarttttttttttttttttt baska birsey degil.
    Kamyocularin cogunlugu baska bir isi yapamadiklari icin o kamyonlarin tepesindeler

valla arkadaşlar kazada ölen arkdaşımızın kaskı,eldiveni,dizliği,montu ve belliği kısacası motora binerken kullanılacak bütün ekipmanları tamdı ama kaza geliyorum demiyor ne diyim allah hepimizin yardımcısı olsun

yorum yazmıcam dedim ama dayanamıcam.yol kenarlarındaki hatunları radar gibi kaçırmayan,boş yolda F1 ciler gibi gazlamayı bilen,trafikte shumaer gibi makas atmayı beceren,kendine hayrı olmayıpta arabasını kamyonunu kız gibi süslemeyi bilen şöför bozuntusu insancıklar herşeyi iyi beceriyosunuzda motorları nasıl görmezlikten geliyosunuz anlam veremiyorum ve sizlere acıyorum!!

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    ben acımıyorum abi dövüyorum kim gelirse durdurup dövüyorum a.k.e.o.ç.a.s.g.k uzun oldu ama neyse açılımını yazmayim
    dayak istiyo bunlar dayak tekme tokat dövücen şerefsizleri
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    ölen dostumuza Allah'tan rahmet yakınlarından başsağlığı diliyorum.Allah Sabır versin.
    Ya adam o şekilde belki evine ekmek götürüyor belki çoluğu çocuğu var ona bakıyor ayıptır ya yazık günah ya...
    Geçenlerde motoru park etmiştim kadının biri bindi önündeki arabaya çalıştırdı arabayı hem telefonla konuşuyo hemde arkasına bakmadan geri geri çıkıyor devirdi motoru hayvan mı diyim artık malmı diyim yani trafikte en çok kadın sürücülere dikkat edilecek çünkü genelde trafik akışı bayanların pek dikkatini çekmiyor [Bütün bayanlar alınmasın tabi]
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

Motosikleti
    Alıntı tolga1974 adlı üyeden alıntı
    O tasidiigi karpuzlari alip d...tune tokacaktim ama iki kufurle gecistirdim.
    Boy 185 kilo 100 tokarim yani sakam yoktur.
    alemsin abi

Motosikleti
    teror, abi var yaa harikaydı acıklama teee kaldırımdaki hatunu görüp kornaya basiyorlar yanlarındaki motoru gormuyorlar

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    BUNDAN BIR AY KADAR ONCE BENDE KAZA YAPISTIM AMA DUSMEDEN UCUZ YIRTTIM... SONUNA KADAR EYLEM YAPSAKDA BU AT PİSLİKLERİ BİTMİYECEKTİR BENİM FİKRİM MOTORLARDA LEVYE CEKİC GİBİ DELİCİ KIRICI ALETLER TASIMAK
    VE YA BU HAYVANLARDAN BIRINI SALLANDIRACAKSIN TAKSIM MEYDANINDA O ZAMAN BIR DAHA SIKISTIRIYORLAR MI VEYA RAHATSIZ EDIYORLAR MI

ARKADASIMIZA ALLAH RAHMET EYLESIN

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler