Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polisler peşinizdeyim !

Motovento
    REKLAM ALANI
    cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Başlık hepinizi tongaya düşürdü değilmi ? Merakınızı gideriyim; güzel bir tavsiyem var size.Şuaralar şehir içinde ne zaman güzergahımda bir motorlu polis görsem,takip mesafemi koruyarak peşlerine takılıyorum.Peki sebep ? Motorlu polislerimiz en azından konya için söyleyebilirim gerçek anlamda motorcu gibi motorcular,çok temiz ve güvenli kullanıyorlar,ayrıca 2,4,8,10 kaç teker olursa olsun herkes edebini takınıp yol veriyor ya da en azından insan gibi kullanmak zorunda kalıyor onlar etraftayken.Ben de güvenle yolculuk ediyor,bu kısa rahatlıkların tadını çıkarıyorum.Allah onlara zeval vermesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güzel taktik valla...............

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    hehehehe süpermiş bende bu ne dedim. .. . .. . ..
    bende bundan sonra motorlu polıslerı cevırıp evrak soruosun sandım

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Sonra durdurup beni niye takip ediyon demesin...
    Saygılarımla...

çok süper ama burdakinler milleti durduuryo heh geleni geçeni alıyolar.öyle pek gezmiyorlaar.e tabi burda yazın ışıkta 15 tane motor kalkarsa yarısıda cezalıksa adam neden gezsinki kaç trilyon gelir elde etmişler burdan bi yazda vay be.

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    hehe geçenlerde bostancıdan bağdat caddesi üzerinden kadıköye gelirken bende aynı taktiği uyguladım..
    yunuslardan biri trafiğin içinden sülün gibi sıyırlıp gidiyodu tabii bende hemen peşinden...
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    bizim burda zaten 1 tane yunus var ona da ihtiyaç kalmıyo. trafik çok yok nasıl olsa

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Taktik iyi zihnimizde kalsın.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    taktik iyi de istanbulda tutmaz
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden ya tutar istanbul da da

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı paylasimciturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok süper ama burdakinler milleti durduuryo heh geleni geçeni alıyolar.öyle pek gezmiyorlaar.e tabi burda yazın ışıkta 15 tane motor kalkarsa yarısıda cezalıksa adam neden gezsinki kaç trilyon gelir elde etmişler burdan bi yazda vay be.
    Millet adam gibi kullanmıyorsa polis ne yapsın?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cuneytovuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlık hepinizi tongaya düşürdü değilmi ? Merakınızı gideriyim; güzel bir tavsiyem var size.Şuaralar şehir içinde ne zaman güzergahımda bir motorlu polis görsem,takip mesafemi koruyarak peşlerine takılıyorum.Peki sebep ? Motorlu polislerimiz en azından konya için söyleyebilirim gerçek anlamda motorcu gibi motorcular,çok temiz ve güvenli kullanıyorlar,ayrıca 2,4,8,10 kaç teker olursa olsun herkes edebini takınıp yol veriyor ya da en azından insan gibi kullanmak zorunda kalıyor onlar etraftayken.Ben de güvenle yolculuk ediyor,bu kısa rahatlıkların tadını çıkarıyorum.Allah onlara zeval vermesin.
    rasgeldimi bende aynısını yapıyorum süper oluyor heleki sıkışık trafikte herkez yol veriyo istemeselerde peşlerinden gittiğim için banada yol veriyorlar

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Valla yolumuz ayrılırken selam veriyorum,selamımı dahi karşılıksız bırakmıyorlar.Bir de kontroller konusunda onlara destek veriyorum,ihmal ile kendimize zarar vermemizi engelliyorlar.Hem bir musibet,bin nasihatten iyidir,bir ceza yersin bi daha sıkıntı çekmezsin tabi nizami gezip hiç ceza yememek daha güzel.

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı paylasimciturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyin tamsa varsın durdursun polisler motosikleti sürerken oyunu kurallarına göre oynamak lazım
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    valla ne yalan söleyeyim ben daha farklı bişi bekliodum ama böyle bi yazı ile karşılaştığım ii oldu. polislerden bu şekilde bahsedilmesi çok güzel. ve sölemeden geçemeyeceğim. süper taktik. hele hele selamını almaları büyük incelik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)