Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Intruder Vl 250

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar bu motordan kullanan yada test etme imkanı bulan varmı nedir ne değildir? bu yaz scooterdan vazgeçip buna terfi etmek istiyorum nasıl bir cruıser dır? 11.500 ytl edermi sizce? artı 2 yıldır scooter kullanıyorum ilk kez manuel vitesli motor kullanacağım sizce bu makina baslangıç için uygunmudur?
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    fiyatı pahalıda olsa suzuki her zaman cruiser de iyidir.bu motoruda kullanan biri olarak DİYEBİLİRİMKİ kesinlike başlangıçtada hatta sonrasındada uzun süre kullanabileceğin bir makina.gözün kapalı al tabi maddi durumun uygunsa.

Kaiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Bence bu hacimde bir motor için yüksek fiyatı.Eğer illaki 250 cc düşünüyorsan başlangıç için bu segmentte en uygun fiyat/performans oranı Hyosung gv250'de. Gayet güçlü bir motor olduğu için artçıyla bile çok rahat yol alırsın.Ama iyi bir motosiklet sürücüsüysen ben temiz bir 650 cc almanı böylece uzun süre değiştirme ihtiyacı hissetmemeni öneririm
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Dostum 2 sene scooter deneyimin varsa hiç zorlanmadan bahsettiğin makinayı kullanabilirsin.
    Satılık Asya125t-Spidi mont

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı TRUCKER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu motordan kullanan yada test etme imkanı bulan varmı nedir ne değildir? bu yaz scooterdan vazgeçip buna terfi etmek istiyorum nasıl bir cruıser dır? 11.500 ytl edermi sizce? artı 2 yıldır scooter kullanıyorum ilk kez manuel vitesli motor kullanacağım sizce bu makina baslangıç için uygunmudur?

Selam Dostum, Bu makinanın 2nci elini düşünüyorsan çoook temiz pırıl pırıl 2005 model 10.000km.de hiç kazası olmayan çizik bili olmayan bir makina lacivert renkli tertemiz. Fiyatı çook uygun 7500ytl. istersen makinayı görebilirsin. Kendine iyi bak dostum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)