Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorsiklet kullanırken taş gelmesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki vz 800
    hepinize merhaba ben bu arada yeniyim aranıza alın benide e mi nese arkadaşlar konu şudur ben geçenlerde arabayla yaklaşık 90 km hızla giderken ön cama bir küçük çakıl taşı geldi ve ön cam tuzla buz oldu nese ki bize bi şey olmadı ama şunu düşünmeden edeiyorum ya uzun yolda motor kullanırken öyle bir taş bana çarpsa bana nolur? belli bir önlemi var mı acaba kask ve elbiseler dışında ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Arabayla giderken benim başımada geldi o olay, motorda bunu düşünmek bile istemiyorum
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorla giderken benim omuzuma geldi öyle bir taş kat kat giysi vardı bir de mont korumalıydı çok acıtmadı. Tam kapalı kasklarda da birşey olucağını zannetmiyorum (kaliteli olanlar). Ama ön tarafı açık bir kaskta gelirse onu düşünmek bile istemiyorum
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bazen kaskın camını açıyorum, toz, kum filan kaçıyo çok fena oluyor..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    uzun yolda arabalari geriden, kamyonlari bayaa bi geriden takip edin, iyi yonden bakin kafaya kola kutusu sigara izmariti yemek te var
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    suzuki vz 800
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yolda arabalari geriden, kamyonlari bayaa bi geriden takip edin, iyi yonden bakin kafaya kola kutusu sigara izmariti yemek te var
    ama tabi şöle de bi durum var önümüzden gelenler tamam da taş karşı taraftan gelen bi arabadan sıçramıştı..

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaslar kamyonlar cok kotu ya ama rayjay 10 numara acıklamıss
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bir keresinde kaskıma arı çarpmıştı başım geriye gitti, bir kere de çeneme böcek çarptı yanağım morardı. en fenası da arkadaşın kafasına kuş çarptı ya da o kuşa çarptı ama yoldan çıkıyordu. fakat en az bunun kadar kötü bir şey daha yaşadı aynı arkadaş, montun kolundan içeriye arı girdi ve dirseği civarından soktu. allah korudu. konunun özü şudur : demekki korumalılarda boşluk olamayacak
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    cbr 125
    ya nekadar kotu bısey bu ya korkulu ruyam arılar osellıkle usun ve ormanlık yollarda cok kotu oluyo kaskta vıcık vıcık seler kalıoo cook ıgrenıorum bak sokmus mesela arkadasınıda ya nedır buunun caresi bıde alerjın varsa tamam bıttı yanı
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    korumalı mont, pantolon, eldiven ve kask tamsa bişey olmuyor. en baba böcek bile patlıyor Kaskıma çakıl taşı çarptı ama sadece biraz çizdi.
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    cbr 125
    ii kaskmış ozaman valla ınsallah ben arıya fln rastlamam cok korkarım ya mootrdan atlarım valla
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    KMYCO VENOX 250

rüzgar:)

HELD marka tam kapalı bir kask kullanıyorum , kaskımada geçenin bir

saati malum dönüşün ne zaman olacağı belli olmuyor bir yarasa

çarptı biraz da olsa sarstı eğer açık bir kask kullansaydım sanırım dişlemişti

beni

Motosikleti
    cbr 125
    ınanmorum ya vahset bı durum aman tanrımmmmmm
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    daha çok çakıl taşları geliyor suratımıza.ön tekerden fırlatıyor taşı.bazen sinek bazen arı.

bazende hızla gideken şehir içinde güvercinler bir havalanıyor 50 tane birden üstüme neredeyse motoru deviriyordum.Ama benim motoru tutuyorlar!tek kolunla güvercinleri sav tek kolunla git

bmw'nin türkçe sitesinde bir motoru tanıtırken şöyle yazmışlar.Yüzde 10 sinek yüzde 90 rüzgar kaçmak yok.haha müthiş yani.şu bmwnin sitesindeki bu tanıtıcı yazıları kim yazdıysa hakkatten müthiş yazmış yani
    itina ile kaza yapılır

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Arkadaşlar bide yola sarkmış ağaç dalları oluyor, yapraktan ibarettir diyip kaskınıza güvenip hızlı geçmeyin, geçen karanlıkta farketmedim o dalları 80 le içinden bi geçtim bana çarpan dallarla motor sarsıldı, mont sayesinde canım çok acımadı. Ama bana iyi ders oldu.
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    cbr 125
    bide o dallar motoru da feci derecede ciziyo ya kaskı da beraberınde halledıolar tabi...belki sende de olmustur..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    integral kaskın önemi ortaya çıkıyor, sıkıcıdır, bayar, kızlar suratınızı görmez, yanaklara baskı yapar ama güvenlidir.
    Hava kanalları verimli çalışanlarda vizörü açmak zorunda kalmazsınız böylece taş arı vb şeyler sizi kör etmez
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı more_beer!!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama tabi şöle de bi durum var önümüzden gelenler tamam da taş karşı taraftan gelen bi arabadan sıçramıştı..
    boy abdesti al o zaman hocam ya da plaj tipi lipton semsiyesi ac motorun uzerine ne diyim gelmis iste allaan tasi ...
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    benim tam kapalı kaskımla tam kapalıyken ve hatta çenesi bide kapalıyken arı girdi, tabi hemen sağa çektim ama neyseki arı ölüymüş yada çarpmanın etkisiyle öldü bilemiyorum, birde yazın t-shirt le binerken üstüme büyük bi damla su çarptı ve taş falan geldi zannettim çok acıtıyo.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)