Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

400 LÜK SCOTER HONDA-YAMAHA-BURGMAN handisini kullanıyorsunuz Memnunmusunuz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    burgmancılar adına ilk ben yazayım bari.Gerçi yazacak pek bir şey kalmamış cevaplar önceki satırlarda belli.
    alırsın hemen satarsın zevkle kulanırsın.ortalama bir hızda yaparsın.(Max 155 160 gibi.)
    Diğerleri kötümü hayır ama turkiyede maxi scooter denilince akla ilk gelen oldugu bilinir.Bu nedenlerle burgman.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı kutluhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sbuyukkilic, çizikleri boyamışlar dedin de merak ettim servise istanbul motora mı götürüyosun? geçen gittim servise de turuncu bi xciting vardı hayran kaldım senin mi o?

Evet. Kıysam değiştireceğimde bende hayran kaldığım için satamıyorum

Kısmetse yarın alacağım. Havalarda bozuktu yaptırayım dedim. Bende düşerek artık gercek motorcu oldum. Hem motor hem kymco marka ve kalıtesi
    hemde servisi meydana gelen motor değiştirme kaşıntısını önlüyor.

tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Israrla NEXUS 500 diyorum...Yorum yazacak arkadaşlar lütfen kullanıp yazsınlar..Yok böylebir alet..Aşağı yukarı aynı fiyatlardalar ammma bu bir ferrari..

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Nexus bambaşka bir dünya.... Maxi scooterlerin GTI ı demek daha doğru

bu arada fuarda Majesty 400 de kampanya var. 13.000 gibi bir rakama veriyorlar.

Bence iyi fiyat... hem de gerçekten kaliteli duruyor. Ancak mor renk hiç yakışmamış motora...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

clourpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı WarrioR SakO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 lük deilde 600 cc honda silverwing kullaniyorum servisinden filan cok memnunum
    yanlız az yakar cok kacar hesabi maalesef yok
    km de 200 bin yakıyo benim motor ama tek kisi zorluyarak 195 görüyo
    400lük honda veya 250 lik ne kadar yakıt tüketimi olur sence

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    tabikide HONDA silverwing 400

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    galiba bu alternatiflere bir de piaggio x8 400 katılacak... bugun baktım benimkinin aynısı. ama 400 luk parformansı incelemek lazım.göstergeleri hatta hıza kadar aynı. bakalım ilk kullananlar ne diyecek.

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=clourpoint;617449]400lük honda veya 250 lik ne kadar yakıt tüketimi olur sence[/QUOTE

400 lükte km de 170 180 lira yakar ama karoser ve agirligi 600 lükle ayni oldugu icin zorladiginda 600 lükten fazla yakacagina hic süphen olmasın ;)
    DREAM OF POWER SAKO

cafein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    Eski bir nexus kullanıcısı olarak, maxi scooter lar arasında gerçekten en önde gelecek makinadır. Yol tutuşu mükemmel, ivmelenmesi muhteşem, gösterge panelinde ihtiyacın olacak her türlü şey var, enjeksiyonlu. Çok uzun yolda yorabilir, bagajı diğerlerine nazaran ufak. Ben uzun yol yapabilmek için makinamı sattım. Dizayn konusuna girmiyorum, görünen köy kılavuz istemez. Velhasılı kelam ben tavsiye ederim, yanlız bulabilirsen temiz bir 2.el al sıfır alma. Böylelikle satarken hem rahat satarsın hemde zarar olayını minimuma indirirsin. 2005 model 8500 ytl ye 5 ile 7 bin KM arası bulabilirsin. Aklıma ilk gelenler bunlar sormak istediğin bir şey olursa sorabilirsin.

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisin.

Her ne kadar 500 cc klasmanında motor hacmi aynı olan rakibi çok az olsada , 400 ve 600 cc lere göre bir kıyaslama yapabilelim...

Nexus klasmanında rakip olarak görebileceğimiz , X9-500 enjeksiyonlu , Xciting 500 karbüratörlü motorlara sahip....

Opssss..

birde black-max var . ancak herhalde TR de satışı yok .....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

skycaptain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki an400 burgman
    burgmanı kullanan bilir kullanıcıların uyarılarına dikket et bence. Ben burgman 400 ü kullanıyorum mesela.bir de bütün markalrı biliyor olmamdan dolayı sana tavsiyem burgman dır.hele italyanlardan ve japon taklitlerinden uzak durmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    MT de Burgmanın Bir topiği olduğu halde diğer 400 luk honda ve yamaha kullananlar bir grup oluşturmamış. Burgmanın K6 sından sonra cıkan k7 yi ve özelliklerini gördükten sonra ileride alırsam herhalde yine tercih k7 olur.

Veya 650 lik burgman . Hondanın yüzü bıraz eskimeye başladı. Yeni modelini görmek lazım. Yamahanın aynaları cok küçük.

Bu arada Kymco xcıtıng 14-15 jantlık büyük tekerleğiyle , direksiyona kadar
    tam catal özelliğiyle ,el freniyle önde cift diskiyle ,yan yatınca istop etmesiyle
    yabana atılmayacak bir motor. 38 beygir 215 kg. 13 litre
    13 litre ile şehir içinde 170-180 km uzun yolda 200 km üzerine cıkıyor.

Satıp bu 3 marka motoramı geceyim dedim kıyamadım. 100.000 km garantisi
    ve yaygın servisi var. Parca depoda varsa 1-2 günde merkezden geliyor.

Gazı verdinmi 500 lük olma avantajını sunuyor. Olursa 650 lık olur.

Alıntı skycaptain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgmanı kullanan bilir kullanıcıların uyarılarına dikket et bence. Ben burgman 400 ü kullanıyorum mesela.bir de bütün markalrı biliyor olmamdan dolayı sana tavsiyem burgman dır.hele italyanlardan ve japon taklitlerinden uzak durmanı tavsiye ederim.
    İkinci elide kuvvetli.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

yamaha t max çok dengeli bir makina .tavsiye ederim.

Motosikleti
    CBF 600SA

t-max

Arkadaslar, adi gecen tum scooterlar cok cok guzel. Nexus'tan "hizli", burgman'dan "kaliteli" olarak soz edilmis - ki dogrudur; ancak grek performans ve yol tutus, gerekse surus zevki ve uzun yol rahatligi olarak hepsinden cok daha ustun ve ozel olan model T-Max'tir. Aylarca yabanci test ve forumlarda karsilastirip burada da kullanma firsati buldum. Ustunlugu tartisilmaz. Tek sorunu biraz fazla tuketmesi. Bunun disinda neredeyse farkli bir kategori. Inanin bana...

Motosikleti
    2006 honda cbr 125 r repsol
    [QUOTE=WarrioR SakO;617756]
    Alıntı clourpoint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400lük honda veya 250 lik ne kadar yakıt tüketimi olur sence[/QUOTE

400 lükte km de 170 180 lira yakar ama karoser ve agirligi 600 lükle ayni oldugu icin zorladiginda 600 lükten fazla yakacagina hic süphen olmasın ;)
    HOCAM SAHİBİNDEN COM DA MAJESTY 400 KULLANAN Bİ ABİMİZ ŞİMDİ SATIYO MOTORUNU, 14 LİTRE İLE 350 KM YOL YAPTIĞINI YAZMIŞ.UZUN YOLDA 0.12 YKR ŞEHİR İÇİDE 0.13 YKR DİYE.AMA DENEMEK LAZIM...

Alıntı skycaptain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞ SEN MADEM KULLANIYOSUN BU MAKİNEYİ YAKITI TAM OLARAK NEDİR BUNUN...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)