Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sym Vs 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Vs150
    Herkese selamlar,
    Öncelikle forumun çok yararlı olduğunu belirtmek istiyorum. İlk defa motor üstüne çıkacağım ve marka/model konusunda çok bilgim olmadığı için kararsız kalıyorum. Üstünde durduğum markalar SYM Vs150, Suzuki An125 ve Kymco Movie 150XL... Şimdilik tercihim SYM den yana. Sizlerde benim yeni başlayacağımı göz önünde bulundurarak,bu konu hakkında tavsiyelerde(başka marka/model de olabilir) bulunursanız çok iyi olur. Max 5000 YTL ye kadar bir motor almayı düşünüyorum bu arada.
    Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    honda dylan olabilir ikinci el bulabilirsin..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    SYM Vs150
    evet ilk başta bende Dylan istiyordum fakat sıfırı yanılmıyosam 5.750YTL. ve bu fiyat beni aşar.İkinci eli için internetten yaptığım araştırmalarda fiyatın 4.000YTL civarında olduğu gördüm.Ama ikinci el yerine sıfır km motor almaktan yanayım. Ama yinede ikinci ele kesinlikle hayır demiyorum. Dylan satmak isteyenler benimle irtibata geçebilir bu arada.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bence dylan da ısrarcı ol en doğru tercih
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    ARN 125
    Görünüş olarak sym vs150 hepsinden güzel ama hiç vs150 görmedim yollarda...yani kesin vs150 al :D

Motosikleti
    SYM Vs150
    evet dediğin gibi SYM daha güzel. Dün Suzuki bayine gittim bana illa An125 al dedi. Satarken daha kolay satarsın ve ilerde SYM nin akıbeti nolur belli olmaz Suzuki distribütörlüğünü bırakır filan dedi. Ehliyet kursuna da başladım dün, hayırlısı artık. Bu hafta sonu motoshow dan sonra alacağım inşallah bir motor ama hala kararsızım. Bir yanda SYM diğer yanda Suzuki. Biri 125 lik motor gücüne sahip be boyut olarak daha küçük ama üstünde Suzuki amblemi var(An125), diğeri de kaliteli daha büyük daha güzel ama yollarda hiç görmediğim, kullanan kimse tanımadığım ve ikinci eli piyasada olmayan bir marka. SYM Vs 150 kullanan,gören veya kullanan tanıdığı olan varmıdır? Servis ağı ve kalitesi hakkında bilgisi olan varmıdır?
    Arkadaşlar ne kadar zormuş seçim yapmak yahu
    Sizler tecrübeli kişiler olarak hangisini tercih ederdiniz???
    SYM Vs 150 4.250 YTL , Suzuki An125 3.500 YTL bu arada dün öğrendim son fiyatlarını.
    Biliyorum fazla uzattım galiba ama kusura bakmayın acemilik işte....

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    ben ilk önce şu sym nin akibeti ne olur belli olmaz diyen bayinin ismini yazarsan biz de görüşelim bir, ne olacakmış sym nin akibeti.
    benim tavsiyem 2. ellerden temiz bir motor kovala, rodajı iyi yapılmış km si düşük temiz bir makina bulursan kaçırma derim. Sıfır almak sandığın kadar mantıklı değil aradaki parayla kask-koruma için kullanırsın.
    cidden merak ettim bu sym hakkında konuşan bayiyi, bildikleri bir şey var bizden mi saklıyorlar yoksa klasik esnaflık mı yapıyorlar....

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Doğuştan sakat doğan bir motor olan ve ülkemizde satış adedi olarak hayal kırıklığı yaratacağını düşündüğüm bir model olan An 125 i sana gazlamak için yaptığı bir ali cengiz oyunudur bu.

An 125 i almak pek akıllı bi iş olmaz....

An 125 te tıpkı Cygnus gibi satış adetlerinde hüsrana uğrayacaktır.
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    SYM doğru tercih aynı yollardan bende geçtim ve tercihim SYM den yana oldu. Sana tavsiyem SYM den şaşma hatta HD200 modelini de bir düşün derim.

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Sonuçta SYM uzak doğuda oldukça büyük bir marka ve Suzuki ile organik bağları var. Hal böle olunca en fazla disbirütör değişir, bencede denildiği gibi bayinin adam kazıklama yöntemi.
    AN 125 hiçte şık bir makina diil, 150vs dersen tanımıyorum birşey diyemem ama arkadaşlarında yazdığı gibi temiz ikinci el HD 200 yada Joyride 200 alırsan rahat edersin, daha sahiplerinden şikayet edeni duymadım.
    Think Darkside

Motosikleti
    SYM Vs150
    dediğinizi dikkate alarak ikinci el SYM Joyride ve HD200 baktım ama heralde kullanan kişiler o kadar memnun ki satılık motor yok denecek kadar az. 2005 veya 2006 model düşük km li Joyride satan varsa benimle irtibata geçebilir. Haftasonu fuara gidip pazartesi karar vermeyi düşünüyorum. Dediğim gibi gönlüm Vs150 den yana ama ne kullanan var ne de satan. Bakalım motoshow da göreceğim ne var ne yok.

Motosikleti
    SYM Vs150
    tekrar selamlar,
    bir arkadaşım Keeway ARN 150 yi tavsiye etti, yorumlarınız alabilirmiyim? SYM Vs150 ile arasında çok fark varmıdır? Arada 2.000 ytl fark var...
    teşekkürler

gladiator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD200
    Arkadaşım sen şu anda yanlız BMW ile Tofaş'ı kıyaslıyorsun.Keeway çok zayıf kalır SYM nin yanında.

ilk mesajım bu. arn 150 dediğin motor berbat. kalkışta seri. ancak şase çok zayıf. bir arkadaşımda var. bir türlü ayar tutturamıyoruz. motor ve salıncak takozlarını değiştirdik. yinede eskisi gibi olmadı.arka teker sola yatık duruyor. bu motor daha 3 bin km de. düşün ki uzun yol geçtin. bir tümsekten uçtun. yada iki kişi çukura girdin. çin menşeli motor alacaksan arka amortisörünün çift olmasına dikkat et derim. keway in bütün parçaları çin üretimidir. avrupa malı diye satıyolar.ama değil. jinlun la aynı motor bloğu var.

bende hd 200 bakıyorum.şu an çin malı kullanmaktayım.18 bin km de. şehir içi çok iyi ama şehirlerarası yoruyor insanı. az daha büyük olmalı.

Motosikleti
    SYM Vs150
    tekrar selamlar,
    bir aksilik olmazsa yarın SYM Vs150 alıyorum. Fuarda gencmoto dan OSBE Aero kask ve Macna mont aldım. Umarım doğru seçim yapmışımdır. Aklım sadece şeye takıldı; kask open face olduğundan dolayı ,soğuk havalarda yüzü tamamen kapatmadığı için üşümeye sebep olurmu acaba?
    Her ne kadar acemi olsamda Vs150 yi kullandıktan sonra motor hakkında detaylı bilgi veririm sizlere...

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı can.yurdakul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar selamlar,
    bir aksilik olmazsa yarın SYM Vs150 alıyorum. Fuarda gencmoto dan OSBE Aero kask ve Macna mont aldım. Umarım doğru seçim yapmışımdır. Aklım sadece şeye takıldı; kask open face olduğundan dolayı ,soğuk havalarda yüzü tamamen kapatmadığı için üşümeye sebep olurmu acaba?
    Her ne kadar acemi olsamda Vs150 yi kullandıktan sonra motor hakkında detaylı bilgi veririm sizlere...
    Can hayırlı olsun, güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin. SYM başlığına seni de bekleriz artık.

Motosikleti
    SYM vs 150
    selam arkadaşlar ,
    henüz bir hafta oldu bi tane SYM vs 150 aldım , daha 50 km de, şu an için memnunum , çünkü bu sınıfta ki bütün motorları uzun bi süre inceledim ve İzmirden kalktım Bodrum a gittim sadece bu motoru almak için . (İzmir de hepsi satılmış). Ayrıca satın aldığım bayii gayet kaliteli motorlar satan bi yer , yani adam içeriye kötü mal sokmuyor. TAVSİYE EDERİM.

Motosikleti
    SYM Vs150
    herkese selamlar,
    vs150 yi bugün teslim aldım ve deneme sürüşleri yaparken düştüm :(
    ön farın sağındaki köşe plastik gövde kısmı kırıldı... Sym kullanan arkadaşlar varsa sorum şu ön kısım komple değişiyormu, plastik olan kısım??

prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Dostum Dylan derim, ben 2. el aldım ama 1000km deydi, şuan 6500 de, hiç sorun yok ve çok memnunum, o hacimde okadar seri başka alet pek yok...

Motosikleti
    SYM Vs150

Vs150

selamlar,
    motor hakkında biraz bilgi vermek istedim. Daha 200km de rodaj süresindeyim. Hızlanması çok iyi. Şimdiye kadar 70kmyi geçmedim ama 70km ye zorlanmadan çıkıyor. Sele altı bagajı epey geniş ama bende Nolan N62 kask var ve sığmıyor. Daha küçük open face kasklar sığıyor. Günlük kullandığım mont,eldiven,bel çantası rahatça sığıyor. İki kişi rahat binebiliyor. Bebek yokuşunu çok rahat bir şekilde çıkabildim. Frenaj süresi gayet iyi.
    Olumsuz gördüğüm yanları ise aynaların görüş açısı çok iyi değil ve motor soğuk olduğu zaman bazen stop ediyor. Benzin sarfiyatına gelince; depoyu 14 YTL ye doldurdum ve 110km yaptım ve hala biraz benzin var. Ama ilk 2-3 depo fazla yakar diye biliyorum. Kullandıkça sizlere bilgi veririm.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)