Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siz gezin gezin ahhhg ahhhg :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    ruzgarinoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cgl 125
    Arkadaşlar habire gezionuz yav orya gezi burda buluşma ogffff ya ben napiim bunlara baka baka iç geçirioz burda karsta oturuyom buralarada bir gezi düzenleyinde bizde gezelm cnm ya aaa .Ama duuur burdaki motorcuları bir ikna edeym van a gitmeye ozman o van gölünün resimlerini fln hep eklicem görceeeniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    ya gözüm Kars gibi güzel memlekettesin . Al bir Kros 150 lik bol yedek parçalı istediğin her yere git milletle buluşsan ne işe yarar ki . İstanbul da trafikde motor kullanınca madalya vermiyorlar .

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    gezin ve fotoları yolla bizde görelim oraların güzelliklerini ve nasiplenelim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anaaaaaa git gezde bizede resim yükle

Motosikleti
    Honda Cgl 125
    Arkadaşım güzellikten bahsetmişsin ama güzellik adına pek birşey bulamassın buralarda yine ben kağızman da oturuyorum ilçesi kars tan daha güzel tek iyi yani aras nehrinden motorla karşıdan karşıa geçtinmi motor yıkama derdinden kurtuluyon ehuehuehe hatta motorun bir diğer yanına ağ bağlarsan balıkta tutuyon cnm

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Güzellik sen görebildiğince vardır..

Motosikleti
    Honda Cgl 125
    göremioz işte pek bişe

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha dikkatli bak göreceksin ben 3 sene muşta kaldım muşlu bir arkadaşım vardı sırt çantasını takardık sırtımıza azık tamam vururduk dağlara o meyan kökü toplar satardı bende ona yardım ederdim bazen saati unutup eve gece yarısı gelirdik dayağı yerdik ama ertesi gün yine giderdik
    ben marmarisliyim burada dağlar çam ormanıdır çok güzeldir ama ben burda dolaşırken hiç o çorak dağlarda dolaştığım zevki almadım

xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende nerdeyse 10 senedir Marmaristeyim herhangi bi yere gittimmi hemen özLüyom vaLLa , buraLarı çok seviyorum ya. Dağa çıkmanın zevki bambaşka nerde oLursan oL bence.

Motosikleti
    Honda Cgl 125
    Evet dağ demişken çırılçıplak yaf dağlar naked motorla çıkıyoruz bzn ama iyi bir yani fazla trafik sıkışık değil motor rahat biniliyor.Birde av alanı fazla ama bnm bir işime yaramıyor.Büyük bir şehir istemem ama sööyle şehir plani güzel olan insanları kornaya basınca sana bakıp küfretmeyi değil yoldan çekilmeyi tercih eden bir şehir....

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    dostum aynı dert bendede war pek kalite kafa dengi motorcu yok buralarda yine de cıkıyorum istedigim daga tepe biraz tehlikeli yalnız cıkmak ama motorcu ruhu bu degil mi? özgürlük!!!!
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Honda Cgl 125
    Arkadaş bn demircide yaptırdım eheuhe 58 diş bir arka dişli valla 2.viteste çıkmadığım dağ kalmıyo yav motorla dağa çıkmak çok eğlenceli hele taşlara gelince arka orya burya atıyo yusuf ordan bakıp sinsi sinsi gülüo harika yav.Keşke cross alsaydm.Çıkmak kolayda inmek yusufu iyicee azdırıyo az bişim dalgınlığına gelmeni freni unutmanı beklio hıııı one yusuftur oooooo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler