Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet acikartirma ile satis

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Her hafta cumartesi gunu burada acikartirma ile yuzlerce motosiklet satiliyor, icradan degil
    Tek yapmaniz gereken 60TL depozitoyu odemek ve her ihaleye katilabiliyorsun, hicbirini kazanmazsan parayi aliyorsun 60TL ve evine ihale kazanirsan tum odemeyi yapiyorsun nakit ( 60TL az olarak ) ve motor senin, ihale kazanip odemezsen depoziton yaniyor, her artis 60TL, motorlar satisa cikmadan gidip inceleyebiliyorsun, zaten her motorun tum detaylari da ekli kagitlarinda belli, bizdeki icraliklar gibi anahtari yok, motoru supriz degil, daha ihaleye girmedim hic ama zevkli oluyor izlemesi bile, bazen super motorlar cok ucuza gidiyor, cogu kisi bastaki ihaleleri kazaniyorlar, nakitleri yetmeyince sonlara kalan dona kalmiyor ama bazen de tam tersi oluyor, herkes sonda ucuza kapmak icin bekliyor, bu sefer sonlar pahali oluyor, tamamen sans NOT: tum motorlar honda-yamaha-suzuki ve kawasakidir, cinli motor yoktur.

Benzer sekli aslinda Turkiyede de var mi bilmiyorum ama yoksa da olmali, ornegin gumrukte takilan, icrada olan motorlari curuteceklerine, hic bekletmeden temizken satip hem mal sahibi hem alacakli, hem kullanici mutlu olur,

4subat 2012 satisindan resimler

280cak 2012 satisindan resimler

Birde video
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=fAutsWkN5d0
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=fAutsWkN5d0" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    Videodaki satilan ilk motor 1200tl civarina honda innova ( wave ) sanirim, digeri de yamaha fino, gecen de kawasaki ninja 2011 satildi 80.000baht yani 4800TLye, bu satista pcx125 var ilgi cekici

sedarsad ve Halil Karamanoğlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vicuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    nerdeee

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    gecen de kawasaki ninja 2011 satildi 80.000baht yani 4800TLye

neeeyyyyyy 4800 TL mi
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    orda olsam suzuki best almak isterdim...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    valla süpermiş bayağıda zevkli oluyordur
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bu motorlar orada gümrükte takılan motorlar mı ?

bizim daha ikinci el motor pazarımız bile yok nerde kaldı açık artırma Biz henüz motor kullanan kimseyi küçümsemekle, horlamakla meşguluz. Kompleks ülkesiyiz ya; kıçımızda don yok ama sıfır arabamız var. Bi dünya da kredi borcumuz.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    gumrukte takilan degil, zaten nerdeyse tamamina yakini burada uretim, oyle polisler motoru cekip baglama,icra falan da yok bildigim kadari ile, satilan motorlar zaten genelde 1-2 yasinda hep, motor almak cok kolay burada, gidiyorsun bes parasiz, 36ay taksitle ayda 100TLye yamaha alabiliyorsun yada suzuki kawasaki honda her neyse, ikinci ellerde ise satis nakit oldugu icin zor satiliyor, o yuzden eski motoru ver yeniyi al oluyor, yilda 2 milyondan fazla 0 motor satiliyor dusunun artik piyasa ikinci ele doymus sayilir, bir de motoru taksitle alip 1-2 ay sonra odemeyenler oluyor, onlari da finans sirketi geri aliyor zararini, zararin neresinden donersen mantigi, bazen de kredi aliyorlar bankadan yada bireylerden ( bizdeki tefeci misali ) motorunu cep telini rehin birakip, geri almiyorlar, bu sekil satis hem ragbet goruyor hem eglenceli, her hafta yuzlerce satis oluyor bu sekil, yan tarafimda oturan cocuk her iki uc ay yeni motor aliyor mesela, odemiyor taksitleri, yeni motora biniyor, sonra motorunu aliyorlar, gidip bir baska aliyor, sasiriyorum nasil veriyorlar diye, kucuk kucuk saticilar var her sokakta nerdeyse, hep farkli yerden aliyor, burada karaliste olayi da pek yok gecen hafta dedigim gibi aldim geldim motoru, param var mi odeyebilcem mi bakan yok, su an dort farkli bankadan kredi odemem var hala kredi vercez diye bakiyorlar, bizde olsa risk grubundasin, neyse uzatmiyim fazla, bir de guzel bir haber vereyim, bugun bayiye gittim, honda fiyatlarinda indirime basladi, artik heralde uretim tam gaz gidiyor, gecen ay bir tane 125lik wave ( innova ) bulamazdim, simdi hepsinde her renk dolu, hemen al git, CBR 250 sordum ABSli olani, aldigim fiyat 7000TL, 2000 pesin ode, kalani 250TL taksitle, Turkiyede Honda son zammi yapti ama simdi indirim yapmaz, ama iyi yani uzun bir sure de zam gelmez artik, burada benzin fiyatlari son gunlerde artisa basladi , %20-25 civari ki cok uzun zamandir artis falan gormemistim, savas yakin galiba devamli tvde gazetede tayland askeriyesini goruyorum ki bunlar da amerikanci bir hazirlik icindeler bu kadar dedikodu yeter cok yazdim gene pardon

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    iyi olurdu ama bide anca icralık olanlarda oluyor.onlarada katılmak ohoooo...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    icralik motorlara hic girmeyin, motorlari bilerek bozuyorlar, anahtarlari yok ediyorlar, parca caliyorlar ve sonra satiyorlar alana, kendilerine ayirdiklarini da zaten kimse bilmiyor satiliyor, yada parcalari cikarip sonra takiyorlar, burada ise gidiyorsun bakiyorsun, herseyi asikar zaten, videoda resimlerde belli, tum motorlar piril piril, zaten binerek getiriliyor, izlemesi cok zevkli ama 4.800e kacan ninja gibi seyleri gorunce tuh niye girmedim deniliyor bu taylandlilari seviyorum kadinlar uyanik, erkekler genelde tembel ickici kadin meraklisi, acikartirma hastaliklari var, ornegin bir festival olur, oyuncal satilir, acikartirmali , millet dolar, bir iki gaz verilir, ornegin 1-2TLlik oyuncaklar icin kimin elinde 1 kurus var denilir tum olanlara verilir, sonra bir iki kumandali araba 10tl ornegin piyasada, adam 50der, millet pahali in, 49-48-45 seklinde devam eder, birden bagirir en hizli 4TL veren 10 kisi alir diye, millet kapan kapis, kimisi bir cuval oyuncagi bu sekil alir, piyasada 90TLye cok rahat alacagin uzaktan kumandali ucagi adam 400TL der, pahali, 300 pahali, devam eder, sonra ilk 150TL veren 5 kisi kazanir der, millet dusunecek vakit yok, hemen dalar, kazigi yer ama gec farkeder yanimdaki kadin kocasinin kafaya patladi bir tane o da kafaya vuruyor alan herkes ayni, genelde de erkekler pahali, kadinlar ucuz alir, erkekler scooter biner, kadinlar CUB motorlari da kadinlar hep ucuza alir 4800e de kadin aldi
    not: bugun cok cenem dusuk, durmadan yazasim var ne yedim de boyle oldum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen de kawasaki ninja 2011 satildi 80.000baht yani 4800TLye

neeeyyyyyy 4800 TL mi
    Amerika'da 1000 dolara kadar var sasirma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)