Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önerilerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Henüz yok
    Ben motor almayi düsünüyorum ve superspor diye tabir edilen motorlari seviyorum.Daha önce sadece kücük pejo filan sürdüm yani hic motor kullanmadim gibi.Biliyorum ki ilk alirken kücük cc motorlar alinir.ben de sizeden bana göre ama yaris motoru görünümünde tavsiyeler bekliyorum.Kullana kullana ilerde ins avtarimdaki motoru alirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hyosung gt 250 r..
    baska bısı olmaz sana
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    cbr 125
    Ama Cnm Sen Cbr Kullanmiomusun Daha Iyi Oldugu Icin Mi Hyosung Dedin?
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ya cbr yada benim kullandığım yuan sport modelini tavsiye ederim hem race görünümlü hemde geçiş motoru
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    hoca, sen git vakit kabetmeden CBR 600 RR al. dikkatli kullan, iyi eglen. bosver su "kücük motorla baslanir" yalanini. yok eger kendinde CBR 600 RR ile motosiklete binmesini ögrencek olgunlugu görmüyorsan CBR125 ile basla tabii ...

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Alıntı Predator[23rd] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca, sen git vakit kabetmeden CBR 600 RR al. dikkatli kullan, iyi eglen. bosver su "kücük motorla baslanir" yalanini. yok eger kendinde CBR 600 RR ile motosiklete binmesini ögrencek olgunlugu görmüyorsan CBR125 ile basla tabii ...
    Sevgili Forum Yöneticileri,

Bu mesajın sahibinin ebediyete kadar forumlardan men edilmesini talep ediyorum.

Söz konusu şahsın motosiklete ilk başlayacaklara "Ahlaksız Teklif" lerde bulunduğunu düşünüyorum.
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kırke cbr kullanıyorum
    ama maddı ımkanı varsa hyo daha ıyı
    ss ye gecıs olacaksa..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Henüz yok
    peki sizce aprilla RS 125 nasil.
    Bide kafam karisti simdi büyük motorla baslarsam saglikli olurmu yoksa yavas yavas alisirmiyim

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    her ne kadar shu_bumi bana katilmiyorsa da ve benim önerimi "ahlaksizlik" olarak görüyorsa da benim sana tavsiyem kendini tartip eger gerekli olgunlugu ve kontrolü kendinde görüyorsan 600-800cc bir superbike (eger sevdigin buysa) ile baslaman.

kücük motorun sana ne faydasi olacakmis diye de cok merak ediyorum ...

beni sürücü kursunda bir saat ybr250 üstünde vites debriyaj olayini gösterdikten sonra ikinci saatimizde hemen bir F650'nin üstüne attilar. ybr250 kadar hafif bir motordan sonra F650 ilk 15 dakika agir geldi. ama SIFIR tecrübeme ragmen 15dakika sonra da sorun olmadi.

dedigim gibi sorumlu kullanman gerekir. zaten sorumsuz kullanacaksan 125cc bile fazla ...

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    en son bir bilgisayar forumunu yeni bilgisayar alacağım iyi bir şey olsun güçlü olsun lakin ben okuma yazmayı yeni öğrendim tarzı kişiler istila edince bırakmıştım. yeni motor alacam hadi bana yol gösterin diyenlere tek sözüm biraz google de ilk çıkan yere bu şekilde bodoslama dalmayınız
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

TÜRETKEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 150 ZAT
    bu son kazalardan sonra hele kemalden sonra asla race dememeli bence kimse çünkü trafik için uygun bi motor diil insanların anlaması için daha kaç kişinin kaza yapması kötü şeyler görmesi gerekiyor???
    [COLOR="Blue"][I][B]FENER[/B][/I][/COLOR][COLOR="Yellow"][I][B]BAHÇE[/B][/I][/COLOR] [COLOR="Red"][B][U]TÜRK'E KEFEN DİKENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!!![/U][/B][/COLOR] [COLOR="Blue"][I][B]FENER[/B][/I][/COLOR][COLOR="Yellow"][I][B]BAHÇE[/B][/I][/COLOR]

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    sitede bu konuda acılmış onlarca başlık mevcuttur...
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)