Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda 250cc Chopper

Motovento
    REKLAM ALANI
    paranoyaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    Arkadaşlar ben daha önce ntv nin motorları tanıtan bir programı var programın adını hatırlamıyorum ama bunu izlediğime eminim hondanın çıkardığı 250cc lik bir chopperı tanıtıyorlardı ama ben hondanın sitesinde bunu bulamadım programda motorun fiyatı konusunda 3 ila 4 arası diyorlardı ben ehliyet sınavına girecem ve ehliyeti aldığım gibide 4 ü geçmeyen bir chopper almak istiyorum eğer böyle bir model varsa kesinlikle honda olmasını isterim bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum herkese şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda Rebel'den bahsediyosun galiba. Sitesinde yazmıyorsa honda artık getirmiyordur bu motoru. Amerika'daki sitesinde yer alıyor bu motor, demek ki honda Türkiye'ye getirmiyor bu motoru.
    http://powersports.honda.com/motorcy...delId=CMX250C7
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    2. el olarak bulabilirsiniz.Hatta Gümüşarda isimli Bursa mtden arkadaşımız Honda rebelini satıyor bilginize.
    Sebebi tarz değişikliği enduroya geçecek.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Eskiden shadow unda vardı 250 liliği sanırım....Birde cbx ler var....Ama 80 li yıllarda falan....

cbx 400 var tanıdığımın....satıyorda....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda PCX
    arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler bu verdiğiniz linke baktım ama benim programda izlediğim motorun görünümü çok daha hoştu sitelerinde mevcut değil ama ntvde türkiyede satışının olduğundan bahsetmişti sanırım keşke benim gibi bir izleyen çıksaydı o hatırlardı bugün honda yı arayacam bakalım ne olacak ehliyet sınavına daha var ama olsun son güne bırakmamak gerekir ehliyeti aldığım gibi hemen almayı düşünüyorum ya acaba bu rebelin görünümü resimdemi kötü çıkıyor normalde hiç göreniniz varmı?

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Suzuki'nin vl250 intruder modeli var.Bir bak istersen.Ama 9000-10000 YTL gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. Zaten 4000 YTL'ye sıfır japon 250 cc chopper-cruiser tarzı motosiklet yok!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamahanında 250 cc dragstarları mevcut herne kadar şu an getirilmiyosada temiz 2. elleri var hatta bir tanesi marmariste satılık
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

rafethasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250 + HT-125

4000 lira ya Honda olmaz

Alıntı paranoyaks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben daha önce ntv nin motorları tanıtan bir programı var programın adını hatırlamıyorum ama bunu izlediğime eminim hondanın çıkardığı 250cc lik bir chopperı tanıtıyorlardı ama ben hondanın sitesinde bunu bulamadım programda motorun fiyatı konusunda 3 ila 4 arası diyorlardı ben ehliyet sınavına girecem ve ehliyeti aldığım gibide 4 ü geçmeyen bir chopper almak istiyorum eğer böyle bir model varsa kesinlikle honda olmasını isterim bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum herkese şimdiden teşekkürler...
    Alıntı kasabalı_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki'nin vl250 intruder modeli var.Bir bak istersen.Ama 9000-10000 YTL gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. Zaten 4000 YTL'ye sıfır japon 250 cc chopper-cruiser tarzı motosiklet yok!
    Ben uzunca bi araştırmadan sonra Regal Raptor aldım. Fiyatı 5.250 YTL. Memnunmusun diyenlere şimdiye kadarki düşencemi söyliyeyim. ÇOOK.

Haaa... Bu arada programın adı MOTOKEYF. Burdan eski bölümleri izleyebilirsin.
    http://69.80.208.158/motokeyf/OncekiProgramlar.php

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Düşük fiyatlı sağlam,kaliteli 250 cc cruiser istiyorsanız hyosung gv-250 modeli var.Ama onun da sıfır fiyatı pek ucuz sayılmaz (7750 YTL). Aşağıda linki veriyorum, isterseniz bir girip bakın derim.

http://www.globalmotor.com.tr/urunde...102&product=13

Motosikleti
    regal raptor 250
    Ucuz ve sorunsuz bi şey istiyosan Regal Raptor Dadyw 250 Alıcaksın.. su soğutmalı Çiftsilindir bi makina... Yaklaşık 1 yıldır biniyorum, çok memnunum..Eğer sıfır bi japon düşünüyosan da o fiatlara en yakın olarak ya cbf150 ya da cbr125 alabilirsin... ama cruiser zor.... www.regalraptor.net e gel daha çok bilgisahibi olursun, nerdeyse tüm kullanıcılar orda....

Motosikleti
    Honda PCX
    ben regal raptorları zaten biliyordum tavsiyeniz üzerine tekrar detaylı bir şekilde inceledim kafamda zaten bu markalar vardı ama sanırım iyice yer edindi süper shadow yada regal raptor ikisinden biri üzerinde karar verecem şimdi ama süper shadow biraz ufak benim boyum 1.81 üzerinde çok büyük dururum sanırım birşey merak ediyorum regalin fiyatını siteden göremedim sanırım bu 250 nin iki modeli varmış ve fiyat farkları varmış baya bu iki modelinde fiyatını bilen varsa yazabilirmi sitesinde yazmıyor

ya aslında ikinci el almak istemiyorum o yüzden böyle bir karar verdim ben onun ilk aşkı olmalıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)